caharin2

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika caharin2, 11 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    Muska, no inaczej być nie może... ;)
     
  2. MOD_Nikita

    MOD_Nikita Guest

    Wszyscy widzieli? :oops: Ojejciu taka szybka jednak nie jestem. :D

    Teresko fajnie, że przyniosłaś więcej mleczka, bo pewnie bym się nie załapała. -.-
     
  3. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Cieszę się,że się zgadzasz ;)
     
  4. MOD_Dotti

    MOD_Dotti Guest

    Nie martwcie się - Tereska nam dostarczyła przecież całe wiadro, więc dla wszystkich starczy :D
    A w razie czego to i ja swoje stado przyprowadzę :D
     
  5. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    Przypominam, że za oknem stoi krowa ;)
     
  6. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    No to teraz nam mleka nie braknie :p
     
  7. MOD_Nikita

    MOD_Nikita Guest

    Muska, o ile nam go nie wypijesz. :D
     
  8. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    Wiecie co, zaczęłam kupować mandarynki, czuje już Święta... Mandarynkowy zapach chyba na zawsze będzie mi się kojarzył ze Świętami... :)
     
  9. Agata weź nie bądź taka zachłanna bo moja krowa nie nadąży mleka produkować :)

    Ninka kiecka stara i przerobiona ale na Twoim grzbiecie prezentuje się jak nowa :)
     
  10. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    Tereska, super, nie? ;) Po starej znajomości jeszcze dostałam :)

    Avka skombinowała Agata, coby twarz mi było jakąś widać :D
     
  11. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Nie no tyle mleka to aż nie wypije,chyba,że mam :wuerg:

    No też już mamy mandarynki, święta coraz bliżej.
     
  12. Dorcia, Ola dawajcie na moje rancho tam krowy czekają na dojenie :)

    Nina zapach mandarynek i bigosu masz racje to zapach świąt :) Niektórzy mówią ze zapach bigosu kojarzy się z biedą ale mi jednak kojarzy się ze świętami :)
     
  13. MOD_Nikita

    MOD_Nikita Guest

    Tereska, biegnę. :D

    Ja mandarynki jem raczej w grudniu, bo wtedy są najsmaczniejsze według mnie. :D :p
     
  14. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    Bigosu z biedą? Nigdy nie słyszałam takiego porównania. Przecież bigos to bogate danie - mięsa, kiełbaska, kapusta, boczuś, grzyby suszone w niektórych, zależy od przepisu... Mmmm...

    Olcia, masz rację, mandarynki jeszcze nie są najlepsze, ale już są jadalne :D
     
  15. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Też pierwsze słyszę...
     
  16. MOD_Nikita

    MOD_Nikita Guest

    Ninuś, wiesz co ja przybiegnę na ten Twój bigosik. :D Bo wiesz ślinka poleciała. :D [​IMG]

    Oczywiście, że mam rację, no ba. :D
     
  17. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    Teresa, co Ty za taką dziwną wiedze posiadasz o tym bigosie? Proszę nam niekumatym wyjaśnić... -.-
     

  18. Ja też uwielbiam bigos ale słyszałam opinie że bigos to danie biednych kapusta i resztki xD
    Ja bigos gotuję na ćwiartkach od kurczaka tak dietetycznie i też jest super :)
     
  19. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Ja bigos to taki z młodej kapustki...pychota.
     
  20. MOD_Nikita

    MOD_Nikita Guest

    Wiecie co, mój bigos biedny nie jest. :D W tamtym roku jak kaczuszka została to do bigosu wrzuciliśmy. :D