Opinie Cała naprzód!

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 24 kwietnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Ja na razie sieję i zbieram twarde drewno , ale czy może mi ktoś odpowiedzieć czy w FAQ na planszy ewentowej były ponumerowane poszczególne etapy dojścia do lokomotyw , bo teraz ta numeracja zniknęła, jestem zdziwiona bo piszecie o polach 1, 2, 3, itd
    A może mi się wcześniej przewidziało.
     
    0olimpia0 lubi to.
  2. gregorg

    gregorg Młodszy ekspert

    anhedrea rzad chmur do calej naprzod
     
  3. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    a zdobyłeś już ten rząd chmur ?
     
  4. gregorg

    gregorg Młodszy ekspert

    no nie i nie moge go kupic choc mam roslinki i juz do niego doszedlem
     
    kalinamala lubi to.
  5. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    musisz najpierw odblokować fabryki czerwoną i niebieską dopiero będziesz mógł odblokować pnącze
     
  6. gregorg

    gregorg Młodszy ekspert

  7. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    [​IMG]

    u mnie już jedzie :) plan minimum wykonany teraz reszta :)
     
  8. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Jest jeśli Ci o to chodziło
    [​IMG]
     
  9. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Niestety dalej nie widzę, Twojego zdjęcia nie mogę otworzyć .
     
  10. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    To nie wiem jak Ci pomóc a inne obrazki widzisz
     
    bari06 lubi to.
  11. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Może zmień przeglądarkę.
     
  12. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    odpaliłam pnącze :)
    tym razem bez bonusów ale się udało, jeszcze mi zostało kilka zadań do zrobienia, ale to sobie posieję jeszcze jutro w czasie pełni a teraz postawie zagrody
     
  13. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    mapa.png

    Może teraz się uda
     
    bari06 lubi to.
  14. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Bogumiła , BA Czerwona dziękuję :inlove: chyba coś nie tak z moim laptopem , teraz korzystam z innego kompa i wreszcie widzę xD.
     
  15. -agax3-

    -agax3- Naśladowca mistrzów

    Fajny event, trochę może mało wypadajek mi leci ale chyba go ogarnę do końca:) Mało mam czasu więc głównie badyla jak mogę sieję bo sporo go trzeba :D a jutro na swoim prawdziwym ogródku działkowym sporo popracować muszę bo to już czas sadzenia i siania przecieżxD więc trochę się zapuszczę na eventowym sianiu:music: ale co tam;)xD uda się to super a jak nie to trudno się mówi i żyje się dalejxDxDxD Powodzenia farmerzy:) dajcie czadu;)xD:D
     
  16. adikab

    adikab Ekspert forum

    Ciężkie te szyny....to ciężko lecą xD Jeszcze mi ich trochę potrzeba, ale myślę że na spokojnie zejdzie, żeby zrobić całość :) Koło tym razem nie było łaskawe, więc trzeba siać to zielsko i siać :D
     
  17. lilianna2012

    lilianna2012 Czeladnik forum

    fajne te fabryczki w tym evencie. mogłyby zostać na stałe
     
    -Batka74-, usiamik46 oraz -agax3- lubią to.
  18. natala52444

    natala52444 Aktywny autor

    Aby odblokować pociąg widmo muszę odblokować najpierw fabrykę która obok niego stoi czy nie? Odblokowałam juz dwa pola przed pociągiem widmo a pociągu w dalszym ciągu nie mogę...
     
  19. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Aby odblokować pociąg widmo trzeba dodatkowo odblokować 2 fabryczki - czerwoną i zieloną.
     
  20. natala52444

    natala52444 Aktywny autor

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.