bursztyn

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika agiwdaj12, 28 stycznia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. agiwdaj12

    agiwdaj12 Okazjonalny autor

    mam premium i dostałam 10 szt czy nie należy mi się 15 szt
     
  2. pepe2013

    pepe2013 Baron forum

    Należy Ci się dodatkowe 5szt. - ale jest jakiś błąd - w trakcie usuwania - musisz uzbroić się w cierpliwość. Info już było podawane na forum.
     
  3. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    pepe2013, dziękuję za pomoc.
    Błąd został zgłoszony, jednak nie wiadomo kiedy Gracze otrzymają dodatkowe rośliny, więc ja bym nie traciła czasu, tylko rozsiewała co jest.
    Czy Autor(ka) ma jeszcze jakieś pytania?
     
    Anetta41 lubi to.
  4. pepe2013

    pepe2013 Baron forum

    szczerze te dodatkowe 5szt. czekając niewiele dadzą :) - w latach ubiegłych na początku dostawaliśmy po 5szt. i się robiło eventy.
     
    Anetta41 i BA_Czerwona lubią to.
  5. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Po 19:00 dopisało mi jakieś roślinki, to chyba obiecane wyrównanie.
    agiwdaj12, daj znać czy masz jeszcze jakieś pytania.
     
  6. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Mi nic nie dopisało
    Zaczynałam równo z koleżanką i ona w ostatnim zbiorze miała o 500 nasion więcej niż ja (tyle samo pól i tych samych bonusach)
     
  7. agiwdaj12

    agiwdaj12 Okazjonalny autor

    W poradniku pisze wyrażnie, że na start. Więc ? to nie jest pierwszy raz
     
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Rejestrując się do gry każdy Gracz wyraża jednocześnie zgodę na Ogólne warunki handlowe, które mówią: Użytkownik jest świadomy tego, że oferowane przez Bigpoint Gry i Usługi – podobnie jak każde oprogramowanie – nigdy nie mogą być w pełni pozbawione błędów.
    Rozmaite błędy w grze zdarzały się, zdarzają i będą się zdarzać. Jest to nieuniknione. Po stronie właściciela gry stoi decyzja czy i w jaki sposób zaistnienie takich błędów będzie rekompensowane. Jeśli otrzymamy jakieś informacje w związku z tym, zostaną one przekazane Graczom.

    Czy Autorka tematu ma jeszcze pytania?
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Autorka nie kontynuowała, więc zamykam temat.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.