Budowniczy - poprawa w rozstawianiu pól

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika matthero, 27 czerwca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy chcesz by Budowniczy lepiej funkcjonował ?

  1. Tak

    40 głos(ów)
    93,0%
  2. Nie

    1 głos(ów)
    2,3%
  3. Jest mi to obojętne

    2 głos(ów)
    4,7%
  4. Nie mam zdania...

    0 głos(ów)
    0,0%
  1. matthero

    matthero Weteran forum

    Witam.

    Chciałbym wprowadzić zmianę, która dotyczyłaby funkcji "Budowniczy".

    Chyba każdy z nas nie raz doświadczył uczucia frustracji, gdy po zapełnieniu leśnej polany, czy też bahamy zagrodami/polami (2x2), jedna zagroda lub pole nie zostało na nich umieszczone i musiał przedstawiać ręcznie. Ja się z tym zmagam można powiedzieć, że codziennie i uwierzcie mi nie jest to przyjemne...

    Moja zmiana polegałaby na tym, żeby BigPoint wprowadziło skrypt umożliwiający w pełni zapełnienie Leśnej Polany (40 polami zamiast 39), Plantacji i Lasu Tropikalnego (41 zamiast 40) oraz Kryształowych Wodospadów (31 zamiast 30) za pomocą kombajnu - a dokładnie budowniczego.

    Budowniczy jest funkcją płatną - domagajmy się by była w 100% sprawna!

    Pozdrawiam.
     
    Ostatnie edytowanie: 5 lipca 2019
  2. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Zagłosowałam na tak.
    Oczywiście, że budowniczy powinien ustawiać pola tak aby łąki zapełnione były zgodnie z tym ile podano w FAQ.
    Jest to duże niedopatrzenie ze strony twórców gry. Złe ustawianie przez budowniczego dotyczy nie tylko Kryształowych Wodospadów ale całej Bahamaramy, Na Plantacji i w Lesie Deszczowym mieści się 41 zagród czy pól 2x2, a kombajn ustawia 40.
     
  3. gosiekd

    gosiekd Młodszy ekspert

    Byłabym skłonna iść dalej i prosić, aby BP zajęło się optymalizacją automatycznego rozstawienia pól lub zagród/warsztatów nie tylko wówczas, gdy łąka jest niczym nie obstawiona, ale również wtedy, gdy gracz ma ustawione już na niej elementy, których nie chce lub nie może w danej chwili zdjąć, gdyż na przykład czas produkcji jeszcze się nie zakończył.
     
    seler70, gretag oraz krasnoludek10 lubią to.
  4. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Zagłosowałam na tak.
    Koniecznie powinni poprawić budowniczego bo jeśli płacimy to wymagamy żeby działał poprawnie.
    Jest również problem z wodą . Pola podlewa ok ale w magazynach jak brakuje wody to nie poi i nie informuje o braku wody..
     
    Ostatnie edytowanie: 28 czerwca 2019
  5. seler70

    seler70 Chodząca legenda forum

    Zagłosowałam na Tak.
    Moim zdaniem nie tylko budowniczy ale cały kombajn powinien ulec rozbudowaniu...np. osobny zbiór drzew
     
    olgs3, gretag oraz krasnoludek10 lubią to.
  6. -Borsty-

    -Borsty- Team Leader Team Farmerama PL

    Pomysł dodałem do spisu.
    Spraw sobie premium i kłopot ze zbiorem drzew będziesz miał z głowy ;)
     
  7. nltog

    nltog Aktywny autor

    Jestem na tak. Od dawna mnie to wkurzało, ale bałam się cokolwiek zgłaszać, żeby nie dostać po głowie.