Opinie Budowniczowie gniazd

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 21 kwietnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    W tym roku Piotruś Skrzek ma w planach budowę specjalnego gniazda z materiałów pochodzących z gór. Czy Alicji Racicy uda się dostarczyć mu je na czas? Z pewnością, jeśli jej w tym pomożesz!

    budowniczowie.png


    [​IMG]
    Środa, 22.04.2020, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 28.04.2020, godz. 14:00


    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Znaczy taki mam plan: Na noc na głównej długorosnące ziele. O 14 zbieram, sieję rododendron. Jak już mam go rozsianego na całą łąkę we młynie robię przekąski. Karmię kozę. Dostaję paprotki. Sieję w lesie tropikalnym. Zbieram gniazda, karmię papugę. I tak do skończenia paska
     
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Nie sieję,nie karmię,odpoczywam 8) Tylko o item z papugami (nie kończąca się zabawa)na GT poproszę...:p
     
  4. -senait-

    -senait- Hrabia forum

    zasieję,nakarmię może nawet odpocznę zobaczymy:)
     
  5. kacperek50

    kacperek50 Mieszkaniec forum

    a ja mam dość ewentów na jednej łące nie będę się męczył dla głupich itemów bo oni tak sobie ubzdurali wszysko po to by gracze wydawali kasę na sp niech się w język ugryzą gra zeszła na psy
     
  6. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Eventy na jednej łące są fajne.
    Na pozostałych polach można siać do stodoły/misji.

    Event jak każdy robię.
     
  7. yogi16296

    yogi16296 Wyjątkowy talent

    witam. czyli co. w związku z ograniczeniami w realu trzeba choć tutaj na spokojnie poszaleć w gumiakach i pokarmić zwierzęta. zdecydowanie robię. trochę pkt sezonowych wpadnie , ulepszenia no i 10 FL nie do pogardzenia /;)/. do dzieła. pozdrawiam i powodzenia w zbiorach
     
  8. WłoskaHacjenda

    WłoskaHacjenda Naśladowca mistrzów

    Mam wrażenie, że z każdym eventem kombinują, jak go bardziej zagmatwać. Jedna roślinka tu, druga tam, karm jednego, żeby móc nakarmić drugiego... Ale na szczęście tylko dwie plansze będą zajęte. Robię. Czy dobrze zrozumiałam, że pnącze będę miała, jak mi dopisze szczęście? Bo to nagroda losowa. A zatem może okazać się, że nasieję się, a niewiele zdobędę. Hmmm…
     
  9. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Zapewne niedokładne tłumaczenie..... (nie pierwszy to raz). W ostatnich dwóch tabelach wg mnie są nagrody, które otrzymuje się za karmienie, a nie takie, które można otrzymać. Ot, drobna różnica, a jak wiele nieporozumień może spowodować.
     
  10. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Analityk forum

    Trochę namieszane i będę musiała czytać jeszcze raz, ale to pewnie z niewyspania :music:xD Nagrody fajne, jak każdy event robię, a przy okazji jeszcze wyprzedaż Johna Cytryny mnie w newsach zaskoczyła :eek:
     
  11. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witajta :)
    Event robię. Też mi się podoba, że na pozostałych polach można w końcu siać do misji/na targ. Zawsze wszyscy narzekali, że nie ma kiedy, to ostatnio jest :). Pnącze słaby, acz pozostałe nagrody mogą być, choś uszu nie urywają to tragedii też nie ma.
    Poustawiałam wszędzie warsztaty żeby odpalić jutro rano monetę +bonus do stodoły z warsztatów, a tu taki zonk :oops:.
    Trudno jutro przed pracą zamiast trzciny posieję len albo coś podobnie rosnącego, a warsztaty zostawię na nie-eventowych polanach. Event i tak zacznę po 22g.
     
  12. WłoskaHacjenda

    WłoskaHacjenda Naśladowca mistrzów

    To zmienia postać rzeczy. Dziękuję pięknie za wyjaśnienie. :) Teraz z większą motywacją będę robiła event. ;)

    Nie widziałam takiego newsa (ślepak jestem :p). Gdzie to jest napisane?

    Twoje posty połączyłam w jeden ponieważ zasady naszego forum nie dopuszczają dodawania kilku postów jeden pod drugim.
    Jeśli chcesz odpowiedzieć na posty kilku Graczy to najpierw wybierz te posty klikając przy każdym "Odpowiedz", następnie napisz w poście swoją treść a na końcu kliknij "Dodaj odpowiedź".

    Zapoznaj się proszę z >>tym poradnikiem<<, a >>TU<< można poćwiczyć.
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 21 kwietnia 2020
  13. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Z pnączem to mogli wysilić się trochę bardziej..:sleepy:
     
  14. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Analityk forum

    Poczułam się zaskoczona, bo tutaj cisza, a na Farmie chciałam kliknąć we Franka i tak jakoś wyszło :p
    [​IMG]
    A odnośnie eventu, trochę martwi mnie losowość wypadania paprotki, bo z moim szczęściem będę po 1 sztuce dostawać i do ostatniej minuty robić xD:cry:
     
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    WłoskaHacjenda wyprzedaż itemu John Cytryna to indywidualna oferta, co znaczy, że nie wszyscy Gracze ją otrzymali. To poza tematyką eventową. Jeśli chodzi o event to robię oczywiście:) Mam nadzieję, że czasem wpadnie mi więcej niż 1 nasionko papuziej paprotki. W sumie 45 mi wystarczy, bo 5 widzę w nagrodach za 12 karmień Alicji...
     
  16. WłoskaHacjenda

    WłoskaHacjenda Naśladowca mistrzów

    Dziękuję bardzo za odpowiedź. :) Ofertę też mam, dopiero przy obecnym zalogowaniu na farmę mi się pokazała. I mam takie samo szczęście (a raczej jego brak), jak Ty, więc nie liczę na sukces. ;)

    Dziękuję ogromnie za pomoc. :) A co do eventu to, poza pnączem (liche jest, ale jest), najbardziej zależy mi na PNS, bo te modliszki ciągle mnie nęcą. ;) Dobrze, że nie trzeba robić znowu demolki - kolejnej bym nie zniosła. ;)
     
  17. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Jakoś nie jestem do końca przekonana że tak będzie. Mi się wydaje że jednak będzie to sprawa losowa,
    będziemy dostawać w zależności od humoru "darczyńcy" - 1 lub 2 albo 3 czy 5
    Poza tym jakoś mam mętlik a głowie i trudno mi wyobrazić sobie ten event. Jak zawsze rozjaśni mi się
    w trakcie jego robienia. No to czekam do jutra, mam nadzieję że uda się ukończyć.
    Powodzenia wszystkim i dobrego dnia.
     
  18. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    nie wiem czy dobrze zrozumiałam ten poradnik, ale żeby całkowicie nakarmić Piotrusia potrzeba 50 papuzich gniazd x 10 karmień...
    a jeżeli tak to nawet używając SNZ i CMJ (bonusów nie zakładam, bo z kołem to nigdy nic nie wiadomo) i siejąc na dużych polach potrzebujemy 50 nasion papuziej paprotki, która dostajemy losowo od Alicji (Alicję karmimy 30 razy i możemy dostać 1,2,3 lub 5 nasion, czyli średnio między 2 a 3 nasiona, razem między 60 a 75 nasion)
    ale nie każdy wyleje 50 SNZ, wtedy tych nasion trzeba już więcej bo 500/7=72 (zaokr. do góry)
    i jeżeli Alicja będzie wredna i będzie dawało po 1 nasionku? nie podoba mi się taka losowość i już....
    do nakarmienia Alicji potrzeba 10380 roślin (rododendron) i 660 wylotek (brodaczka)
     
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek .
    Przy moim szczęściu w losowości to cienko widzę ten ewent .
    Zacznę robić , a jak będzie to się okaże w trakcie .
     
  20. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Piszesz o zupełnie czymś innym - losowość nagród dotyczy każdego pojedynczego karmienia, o czym mowa w pierwszej części poradnika (np. ilość papuziej paprotki). Natomiast mój komentarz w odpowiedzi na zapytanie dotyczył kolejnych tabelek w poradniku, gdzie opisane są nagrody za narastającą ilość karmień - nad tabelkami podano, że nagrody "można otrzymać". Ten zapis nadal widnieje, czyli że PNS, itemy i pnącze są losowe? Szkoda, że nikt z Ekipy nie czyta dokładnie forum i nie zareagował na błędne moim zdaniem tłumaczenie.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.