.BrookeSellka.

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika .BrookeSellka., 19 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. .BrookeSellka.

    .BrookeSellka. Czeladnik forum

    Hej! Gram już na 76. poziomie na farmie i 59. na wyspie. Czasem gram przez dwa miesiące, potem robię dłuższą przerwę, czasem krótszą, itp. W tej chwili nie pracuję ale wytrwale szukam. Niestety, mizerne doświadczenie i wykształcenie bardzo mi to utrudniają ale dokształcam się, więc może coś z tego wyjść. Na co dzień zajmuję się więc domem. Sprzątam, gotuję, i takie tam. Poza tym straszna ze mnie gaduła, co widać w niemal każdym poście. :)

    Interesuję się przyrodą i sztuką. Lubię obserwować zmiany jakie następują w kolejnych porach roku. Sama próbuję coś rysować i malować ale to w sumie nic nadzwyczajnego. Postanowiłam ostatnio popróbować sił w konkursie graficznym ale jak widać, niektórzy mają większe doświadczenie i umiejętności, więc na wielką wygraną nie liczę. W każdym razie, powoli będę się uczyć. A konkursy z pewnością mi pomogą. Lubię też gotować a najbardziej proste i szybkie danka, najlepiej jednogarnkowe.

    W grze ostatnio hoduję głównie kury, bo chcę wreszcie "wykończyć" ten temat. A ugrzęzłam na grzędzie z kurkiem na dachu, więc niewiele już mi zostało. Poza tym zajęłam się sadownictwem - obsadziłam farmę głównie jabłkami i orzechami. Teraz zbieram na drzewa XL. Na wyspie królują u mnie papugi, słonie oraz różne drzewa. Poza tym jednego dnia mam 100 tys SG, drugiego prawie 0, bo lubię grę na granicy ryzyka... ;)

    W takim razie dodaję, że BrookeSellka na forum to .Brookselka. w grze, by nikt nie miał wątpliwości. :)
     
    Ostatnie edytowanie: 20 października 2014
  2. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Witaj na naszym forum, wielu nowych farmerskich znajomości życzę, tytuł wątku zmieniam jednak na regulaminowy. :)
     
  3. Również serdecznie witam i i miłych pogawędek na forum życzę :)