brak wyświetlania pakietu wesołe zagrody

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika ngienia63, 20 lutego 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ngienia63

    ngienia63 Młodszy ekspert

    czemu nie wyświetla mi sie mini event wesołe zagrody , próbowałam różych sposobów ale nie działa.
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Twoje pytanie przeniosłam do właściwego działu, ponieważ zadałaś je w dziale dotyczącym funkcjonowania forum, a nie gry.

    Bardzo podobne pytanie zadał dziś inny gracz --->>tutaj<<, zapoznaj się proszę z tym tematem.
    To indywidualny pakiet i nie wszyscy gracze go otrzymali. Jeśli nie wyświetla się w newsach pomimo odświeżania gry, to najprawdopodobniej go nie otrzymałaś.

    Czy masz jeszcze pytania?
     
  3. ngienia63

    ngienia63 Młodszy ekspert

    to czemu wszyscy maja do kupienia a jeden nie nie rozumiem tego.
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    ngienia63, ja też tego pakietu nie mam, więc nie wszyscy go mają;) Tak jak pisałam, to indywidualna oferta. Być może wkrótce pojawi się również u Ciebie, ale nie ma na to żadnej gwarancji.

    Czy chcesz jeszcze o coś zapytać?
     
  5. ngienia63

    ngienia63 Młodszy ekspert

    jak może być coś przypisane do gracza skoro wszyscy to maja możność kupić tylko jeden nie może , to po prostu nie sprawiedliwe .

    dziękuje

    Posty połączyłam
    MOD_Marion
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Również dziękuję, życzę Ci korzystnych ofert, a skoro sprawę mamy wyjaśnioną - zamykam wątek.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.