Brak sianogroszy za sprzedane towary

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika TOSIENKA900513, 5 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. TOSIENKA900513

    TOSIENKA900513 Czeladnik forum

    Czy jest możliwość sprawdzenia historii sprzedaży oraz zakupów w grze?
     
  2. lubieplacki135

    lubieplacki135 Nadzorca forum

  3. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    lubieplacki135 - dziękuję za chęć pomocy :)

    TOSIENKA900513 - sianogrosze za sprzedane na targu towary mogą pojawić się z lekkim opóźnieniem. Warto też odświeżyć stronę gry. Gdy to nie pomoże to napisz zgłoszenie do Pomocy Technicznej według tego poradnika: KLIK.
    W zgłoszeniu dokładnie opisz, na czym polega problem.

    Czy mogę Ci jeszcze w czymś pomóc?
     
  4. TOSIENKA900513

    TOSIENKA900513 Czeladnik forum

    A nie ma możliwości sprawdzenia, czy wydałam sianogrosze? Bo właśnie nie pamiętam czy ja zarobiłam i nie dopisano mi ich do konta czy zarobiłam i już wydałam;) :p
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli coś sprzedałaś czy też otrzymałaś SG jako jakąś nagrodę np. w evencie/misji, Koła fortuny czy ze skrzyni to z pewnością zostały dopisane, jeśli coś kupiłaś to stan oczywiście powinien się zmniejszyć. W grze historii takich transakcji nie ma ale co sprzedałaś lub kupiłaś w danym dniu może sprawdzić Pomoc techniczna, wyżej MOD_Zła podała link do poradnika - jak skontaktować się z PT.

    Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  6. TOSIENKA900513

    TOSIENKA900513 Czeladnik forum

    Teraz już nie :)
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    W takim razie miłego dnia życzę i temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.