brak pakietu

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika gizmo1973, 5 sierpnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gizmo1973

    gizmo1973 Forumowy żółtodziób

    gram jakies 6 lat a tu nagle oszukuja mnie na kase co jest
     
  2. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    gizmo1973, naprawdę nie ma potrzeby otwierania kolejnych wątków z tym samym problemem, w niczym to nie ułatwi rozwiązania.
    Odpowiedź otrzymałeś → tutaj. Tym razem jeszcze raz ją przytoczę żebym miał pewność, że się z nią zapoznałeś.

    Wszelkie uwagi, reklamacje dotyczące działania Serwisu oraz inne związane z usługą pytania, prosimy kierować na adres e-mail: reklamacje@mobiltek.pl z dopiskiem "Reklamacja Kody BIG”. Dodatkowe informacje o reklamacjach zostały zawarte na stronie operatora: http://www.mobiltek.pl/kontakt/reklamacje/

    Możesz też skontaktować się z Działem Płatności za pomocą odpowiedniego formularza: Formularz płatności.

    Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytanie?

    Dodam jeszcze, że kolejne wątki z tym samym pytaniem będą zamykane, kontynuuj temat tutaj.
     
  3. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Brak kolejnych pytań, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.