Brak nagród

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Sookie, 24 lipca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Jaka jest przyczyna braku nagród za wręczanie stroju bojowego Ingrid? Bo nie dopisuje.
     
    MaraAcoma lubi to.
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Nagrody zapewne dopisywane są prawidłowo a tylko nie wyświetla się informacja. Spróbuj odświeżyć grę lub ponownie zalogować się do gry, ewentualnie wyczyść pamięć przeglądarki.
    W razie dalszych problemów z pojawianiem się informacji o nagrodzie zapraszam w celu sprawdzenia konta do PT.

    Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Zdaje się,że nie tylko ja mam ten problem. I trudno jest sprawdzić czy dopisało np. 2 turbo nawozy jesli ma się powyżej 20 000 .Po prostu przestanę już oddawać. Nie nie mam pytań.
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli informacja się nie pojawiła to nie masz czego sprawdzić ale w PT jest taka możliwość.

    A skoro nie masz już pytań to temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.