brak mozliwości kupna anturium

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika kasiag33, 26 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kasiag33

    kasiag33 Moguł forum

    Jak w temacie. Zgodnie z poradnikiem bedzie mozliwy obrót anturium na targu. Odblokowałam posą w światyni i kupiłam 250 szt nasion poprzez czerwony koszyk ale na targu nie ma mozliwości kupna anturium. Nie, że jest 0 szt i zaszażony obszar poprostu go nie ma a znak + (plus) w misji odsyła do czeronego koszyka. Proszę o pomoc bo nie wiem co robię nie tak.
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Widocznie na anturium nałożone jest embargo.;)
    W koszyku jest:
    [​IMG]
    W stodole jest:
    [​IMG]
    Na targu nie ma:
    [​IMG]
     
    olgs3 lubi to.
  3. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Tylko że w poradniku jest jasno napisane że będzie na targu bo nie jest to roślina specjalna ani evenentowa
     
    antonina-farmerska i hlnrys lubią to.
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Może w poradniku jest źle napisane?
    Idę poszperać za granicą.
     
  5. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    W poradniku są podane informacje jakie otrzymaliśmy w momencie tworzenia owego poradnika.
    Dopiero dziś w związku z zadawanymi na ten temat pytaniami otrzymaliśmy dodatkowe info, że anturium pojawi się na targu dopiero po zakończeniu eventu.
    Poradnik zostanie uzupełniony tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
    Czy macie jeszcze jakieś pytania?
     
  6. kasiag33

    kasiag33 Moguł forum

    Dziękuję. Dla mnie wszystko jasne. Pozdrawiam.
     
  7. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Również dziękuję i zamykam w takim razie :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.