Brak karmienia Menażerii

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika =Repez-, 27 kwietnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Problem występuje taki że nakarmię Menażerię Szopów na Leśnej Polanie,idę na Dziką Polanę wracam na Leśną i Menażeria nie nakarmiona.Na Kilencie i na WWW tak się dzieje,ciasteczka wyczyszczone nawet na Klijencie
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Czy w tej menażerii masz umieszczone same zagrody dla szopów i wystarczającą ilość paszy dla wszystkich zagród?
     
  3. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Tak tylko Szopy i mam Paszę
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Spróbuj usunąć tę całą menażerię wraz z zagrodami, ustaw ją ponownie i wstaw zagrody raz jeszcze. Być może to będzie rozwiązanie problemu.

    Daj znać czy po ponownym ustawieniu i załadowaniu zagród problem z karmieniem ustąpił?
     
  5. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Doszłem do tego że ta Menażeria jest do zbioru ale nie ma znacznika że jest do zbioru i jak usunę jedną zagrodę znaczek się pojawia zbieram zagrody,karmie i uzupełniam tą jedną i jest OK
    Można zamknąc temat Dziękuje
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Wygląda na to, że występuje jakiś błąd, bo nie powinno być takich kombinacji. Dlatego myślę, że najlepiej będzie po zebraniu usunąć tę menażerię całkowicie, wystawić i umieścić wybrane zagrody ponownie.
    Jeśli problem wystąpi ponownie to zapraszam w celu sprawdzenia konta do PT, z poziomu forum nie mam takiej możliwości.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  7. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Nie Dziękuje można zamknąć
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę i skoro można to temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.