Brak hiacyntu w evencie

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika -Szanta-, 28 kwietnia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -Szanta-

    -Szanta- Czeladnik forum

    Po zalogowaniu do gry miałam 2 roślinki eventowe , po 5 szt świetlikowej jagody i 5 szt hiacyntu. Udało mi się rozsiać jagodę , po kliknięciu na hiacynt ten niestety zniknął a stan pokazuje 0 szt. Nie pomogło odświeżanie strony ani ponowne zalogowanie . Hiacynt zniknął bez śladu .
     
  2. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

    Wyloguj się i zaloguj ponownie do gry. Skorzystaj również z tego poradnika: >>Gdy gra nie działa<<. Jeśli roślinka nie będzie widoczna w inwentarzu lub na polu, skontaktuj się proszę z Pomocą Techniczną - tam Twoje konto zostanie sprawdzone, ponieważ z pozycji Forum nie mamy takiej możliwości.
     
    Anetta41 lubi to.
  3. -Szanta-

    -Szanta- Czeladnik forum

    Dziękuję za odpowiedź
     
  4. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

    Czy masz jeszcze jakieś pytania? :)
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Kolejne pytania nie pojawiły się więc temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.