Brak florenow

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika JJoanna, 22 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. JJoanna

    JJoanna Książę forum

    Kupilam przez komorke dwa razy po 75 florenów - ale mi nie dopisalo .
    Wlanczam , wylanczam - przeleloguwuje się z gry i czekam i czekam , czekam i nadal nie mam tych florenów - a zawsze jak wysylalam z komórki to dochodzilo - nie wie co się stało :(
     
  2. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Jeśli pieniążki zostały pobrane z konta, a florenów, pomimo upływu jakiegoś czasu i ponownego zalogowania do gry nie ma, skontaktuj się z Działem Płatności: KLIK,
    Na forum w tej sprawie nie będziemy w stanie Ci pomóc.
     
  3. JJoanna

    JJoanna Książę forum

    Ok dziekuje za odpowiedz
     
  4. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Nie ma za co :) Myślę, że temat do zamknięcia, więc kłódeczkę zakładam.
     
    JJoanna lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.