brak dostepu do gry dzis w nocy

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika rysio, 4 marca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. rysio

    rysio Ambasador forum

    czy ktos mial tez calkowity brak dostepu do gry dzis w nocy ok 23.30 (do ok 3.00)
    zakonczenia nie jestem pewny ale napewno ok 0,5 godz od zaistnienia problemu
    nie dzialaly ani przegladarki (FF, Chrome, Opera) ani klient
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tak, z tego co wiem były problemy w tym czasie ale zostały usunięte w miarę szybko i po wyczyszczeniu pamięci przeglądarki logowanie się do gry było możliwe o czym pisała w wątku dyskusyjnym BA_Czerwona, Wczoraj o 23:45.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. mjanakiewicz

    mjanakiewicz Młodszy ekspert

    Ja też napotkałem ten problem. Czyszczenie cookies ani tryb incognito w przeglądarce nie pomagał.
    Aplikacja też mnie częstowała errorem.
    Farma była niedostępna przez parę godzin, odżyła o około 0:45
    "w miarę szybko" - to pojęcie względne, u mnie to prawie 3h bez możliwości zalogowania.
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    mjanakiewicz jak na tak późne godziny to według mnie bardzo szybko problemy zostały usunięte. Myślę, że informatycy też mają określone godziny pracy a automaty gry nie naprawią.

    Czy Autor wątku ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  5. anak19

    anak19 Czeladnik forum

    Też tak miałam. Strata wielu elementów gry, między innymi na kole fortuny.
     
  6. rysio

    rysio Ambasador forum

    nie chodzi o informatylow a o kolejny brak dostepu do gry a z tym zwiazane (dla niektorych i materialne) straty w grze jak np dzialania bonusow, kombajnu itp oraz mozliwosci na czas wykonania eventu. jak mozna cokolwiek zaplanowac jesli napotyka sie na co jakis czas kolejne nieprzewidziane problemy (przerwy)?
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    rysio tak jak sam napisałeś, problemy były nieprzewidziane. Jeśli Producent podejmie decyzję o jakiejś rekompensacie w związku z nimi to informacje znajdziesz w dziale ogłoszeń.

    Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  8. rysio

    rysio Ambasador forum

    poza zloscia na producenta i niekonczace sie problemy pytan nie mam
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    W takim razie mniej powodów do niezadowolenia życzę i temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.