brak dostepu do farmy

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika magda8311, 5 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. bella_fabi

    bella_fabi Forumowy żółtodziób

    Powiedzcie mi proszę, jak tu można na forum napisać cokolwiek, skoro nie mozna sie zalogowac do gry :( Totalna porażka :) Chcę coś wyjasnić, zapytać, to musze się zalogować i dopiero z konta wejsć na forum :) a skoro nie mogę się zalogowac, to jak mam napisać ?
     
  2. bless

    bless Forumowy żółtodziób

    będziemy ( bynajmniej ja ) kiedy szanowni twórcy będą startować w wyścigu o miano najlepszej gry :)
    jaka to sprawna i rozwojowa gra ( rozwija spryt :) bo jak się nie wylogujesz masz szanse coś tu skrobnąć co nieco
     
  3. drobka21

    drobka21 Czeladnik forum

    No pewnie poinformować i jak piłat ręce umyć,a my nadal nie wiemy kto nam zrekomensuje stracone NERWY,realną kasę wydaną aby mieć podwójne pd,stracone godziny na kombajn,który też jest za realną kasę?
     
    Renia1920 i Mojabonanza lubią to.
  4. rak1990

    rak1990 Mieszkaniec forum

    Też tego nie rozumiem. A o ile się nie mylę to na starym forum była możliwość zalogowania się na forum a na nowym nic takiego nie widzę a przypadków jak gra nie działa coraz więcej :(
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.