brak dostępu

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika annapop71, 7 marca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. annapop71

    annapop71 Młodszy ekspert

    Mam pytanie , Farmerama po 23 zamyka grę , kilka razy sie zdarzyło ze w tej godzinach nie było szans na wejscie do gry, ładowała sie owszem i na tym poprzestało..? w dzień mam mało czasu , bywam wieczorami..miłego dnia..
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Gra dostępna jest 24/7 czyli non stop poza oczywiście przerwami kiedy występują problemy techniczne czy prace konserwacyjne. Nic mi jednak nie wiadomo aby w ostatnich dniach nie było możliwości zalogowania do gry w godzinach wieczornych/nocnych.

    Grasz na przeglądarce (jakiej) czy na kliencie?
     
  3. annapop71

    annapop71 Młodszy ekspert

    znów sie powtarza..ludzie szanujcie czas innych..
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  5. dworsky0

    dworsky0 Aktywny autor

    Tak jak pytaniem sugeruje Ewa - ściągnij klienta i tam Ci odpali. Miałem taki sam problem po 22 kilkanaście razy i na forum nie znajdziesz odpowiedzi. Klient po tej h daje radę gdy na przeglądarce nic nie ruszało albo biały ekran z jakimś krzyżem się wyświetlał. Wydaje mi się, że wpływ ma "nowość" serwerów coś z przepustowością mniejszą. Na starszych gdzie gra dziewczyna nie było tego problemu w tym samym czasie i używając tego samego internetu
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    dworsky0 dziękuję za pomoc.

    Czy Autorka wątku ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pytań nie ma, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.