BP daje prezenty

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika MaraAcoma, 24 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Wyobraźcie sobie taką sytuację : są kolejne urodziny Farmeramy .Z tej okazji BP postanawia uhonorować najstarszych graczy. Każdy z nich może wybrać sobie po 5 sztuk : iteamów , drzewek , zagród . Co byście wybrali ?
     
    ^ateba^ i Lorkyon lubią to.
  2. Lorkyon

    Lorkyon Forumowy żółtodziób

    Ja bym delikatnie cię potrząsnęła i powiedziała...... obudź się obudź, to tylko sen:p
     
  3. magosiek34

    magosiek34 Naśladowca mistrzów

    Zdecydowanie itemki. Drzewka i zagrody prędzej czy później (jak w moim wypadku) gdzieś uda się zdobyć.
     
  4. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Wiem , że to tylko sen , ale jestem ciekawa wyboru graczy :)
    Jakie , i czemu ?
     
    ^ateba^ lubi to.
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam.

    Wydaje mi się, że nie bardzo jest o czym dyskutować. Wiadomo, że każdy z nas Graczy ( zwłaszcza z długim stażem w grze ) chciałby dostać w dniu urodzin Farmeramy jak najlepsze i najwartościowsze prezenty, ale nie ma tak dobrze. A tak poważnie to choćby twórcy gry chcieli, to raczej technicznie pewnie nie byłoby możliwe spełnienie życzeń kilku milionów Graczy. Pomarzyć sobie jednak możemy, ale to już będzie raczej zabawa w " koncert życzeń " i właściwszym miejscem byłby dział " Kurza grzęda ".
    A może ktoś ma jakiś konkretny pomysł na prezenty dla Graczy z okazji przyszłych 7 urodzin Farmeramy. W miarę realne do wprowadzenia pomysły są jak najbardziej mile widziane w dziale : " Pomysły i aktualizacje", więc zapraszam.
     
  6. magosiek34

    magosiek34 Naśladowca mistrzów

    Wiesz co, może miłość pod jemiołą i takie tam :)
     
  7. ewa197

    ewa197 Forumowy żółtodziób

    Czy jeszcze z jakiejś innej okazji można dostac prezent? Dopiero się zalogowałam i poznaję zasady,, które rządzą tą grą.
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    ewa197 codzienny prezent za zalogowanie otrzymujemy od Franka kędzierzawego. Możemy również wysyłać codziennie jeden prezent z przewidzianej puli 5-ciu lub 7-miu ( z runą ) naszym sąsiadom i znajomym, i też od nich otrzymywać. Zapraszam do lektury poradników, w których znajdziesz wiele cennych i potrzebnych informacji: >>>Alfabetyczny spis treści - gra<<<.
    Jeśli będziesz miała jakieś pytania czy problemy w grze, to zapraszam do działu Pomocy, tam najszybciej otrzymasz odpowiedź i pomoc: Pytania ogólne/Pytania techniczne.

     
  9. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    O innych sposobach na otrzymywanie prezentów możesz też poczytać tutaj
     
  10. lipka22

    lipka22 Czeladnik forum

    Wybrała bym Kasztanowego farmera x 5 :D, drzewa to te, których nie mam i zagrody też te których nie mam czyli na Bahamę mrówkojady, tygrysy i inne co ostatnio doszły8), albo 5 różowości
     
    MaraAcoma lubi to.
  11. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    jak marzyć można to ja bym chciała jedną jedyną królewską palmę sercową :) dobrze, że marzenia nie bolą xD
     
    gosiagosia60, MaraAcoma oraz toDzasta lubią to.
  12. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Nie jestem pazerna. 5 florenowców zupełnie by mnie zadowoliło:inlove::p
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja bym wybrał kasztankowe pnącze z 4 itemami i garść SN w bonusiexD Jakieś 100 000 000xD A tak na serio to wystarczy z 3 000;)
     
  14. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    tak myślę i myślę i wymyśliłam 4 drzewek florenowych
     
  15. drewnianymlot

    drewnianymlot Ekspert forum

    Marzycie o itemkach, drzewkach czy zagrodach. Fajna rzecz ale Tak jak napisała SMOD_Atena jest to niewykonalne poprzez zbyt wielką ilość graczy z długoletnim stażem ale nie dlatego żeby był problem z dopisaniem wybranych przedmiotów, ale dlatego że to żadna atrakcja dla kogoś kto ma wystawione 1/4 na farmie, resztę ma schowane w pasku. Bardziej skłonny byłbym by wydać po 5 kuponów na kombajn (24h) dla każdego kto ma staż powiedzmy powyżej 3 lat stażu w grze. Bardziej praktyczne i przydatne, a drzewa, zagrody niech dalej pozostaną w gestii szczęścia przy TS jednych i drugich. Itemki natomiast podczas częstych eventów.
     
    jan_hh lubi to.
  16. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL