Opinie Bonus za codzienne zalogowanie, czyli Franek Kędzierzawy

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 28 września 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Z tego co kojarzę to ilość PD chyba jest różna w zależności od poziomów
     
  2. abask

    abask Komandor forum

    Na 77 i 99 jest 4,5 tys
     
  3. tosia

    tosia Nadzorca forum

    na 86 też jest 4,5 tys;)
     
    -Iza-90 lubi to.
  4. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    Tak, 5 wejściówek? - no, to przecież tragedia prawie. A to, że oprócz wejściówek jest codziennie jakiś prezencik? ( czyli darmocha) - to jednak chyba też " Fe,brzydko". Miłego dnia.
     
  5. abask

    abask Komandor forum

    A Ciebie co ugryzło?
    Przecież ja nie pisałam ze złością tylko stwierdziłam fakt...
     
    Peonia, PiraSolo oraz ***kacper*** lubią to.
  6. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    hmm to nie wiem...

    Tyle ludzi narzekało na skrzynki, na marne PD ktore codziennie dostawało, to teraz macie :p
     
    tosia lubi to.
  7. abask

    abask Komandor forum

    Hehe, ja nie narzekałam ;))) Owszem, jest to darmocha ale po co zabierać to, co raz się dało ;))
    Lubię kręcić kołem bo to frajda, jakieś tam emocje....
     
    PiraSolo i tosia lubią to.
  8. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Na 112 jest też 4500PD, a więc nic nie zależy od poziomu:eek: Mnie najbardziej żal, ze nie ma 20%PD więcej ze zbiorów, to juz była duża różnica , ale miesiąc jeszcze się nie skończył, więc może jeszcze będzie? Poza tym ten item na końcu miesiąca da dużego kopa razem z bonusami, wiec nie ma co narzekać, pożyjemy, zobaczymy........
     
    Nutka lubi to.
  9. tosia

    tosia Nadzorca forum

    ludziom to się marzyły tysiące SP i SN, worki pełne florków albo florenowce w paczcexDxD

    ja u franka byłam codziennie i nadal jestem, kołem kręcę dla sp i czasem sie trafi;)ciekawi mnie co też w tej skrzyni ma ten franek nowy:D
     
    NASTKA.BURAN i Nutka lubią to.
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Item , który na koniec miesiąca dostaniemy . A może jeszcze coś ?
     
    Nutka lubi to.
  11. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Franio da nam item xD A jeszcze zapomniałam napisać, ze wolałam Franka "osobno", był bardziej widoczny, teraz ten wykrzyknik dla mnie to tak mniej, muszę na siłe pamiętać, ze prezenty są...xD
     
    Peonia, Nutka, tosia i dalsza osoba lubią to.
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Jeszcze nagrodę specjalną , ale nie wiadomo jaką . :)
     
    tosia lubi to.
  13. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    W sumie dziki temu wykrzyknikowi to pamiętam o nim
     
    kheme, tosia oraz xBabciaEwa lubią to.
  14. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    No ja juz babcią jestem, to i wzrok nie ten:p;)xD
     
    tosia, xBabciaEwa oraz chrumcia91 lubią to.
  15. hp25

    hp25 Forum Pro

    To chyba niestety źle kojarzysz. Na 101 też jest 4,5 tys. czyli nic.
     
  16. yvonnege_

    yvonnege_ Baron forum

    Ja mam 120 poziom i też 4500PD, uważam że teraz są gorsze nagrody. Ten kombajn z 1 tygodnia miał zrobić tylko dobre wrażenie xD
     
    PiraSolo i abask lubią to.
  17. magros

    magros Nadzorca forum

    witam ten franek to porazka jak bylo codzienne krecenie kolem to wpadal jakis zwierzak z wyzszej polki chociaz nie maalam szczescia to bylo to lepsze
     
  18. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    W tym tygodniu gorsze prezenty. 5x TNZ dziś. Mam tego 2000. Po co więcej! Wolałbym super niż turbo. A specjaln też nie powala. 15x sn. SP to tak, ale SP to przy szczęściu to 1.5 wejściówki, nieraz na zwykłej jest 10x SN. Kiedy franek da super paszę? Ale SN też dobry. Mam go 617, trzymam go na jakiś ciekawy event. Dobrocią od franka byłoby drzewo florenów.
     
  19. johanaa1988

    johanaa1988 Stary wyjadacz

    Kiedyś przy codziennym logowaniu na tydzień wychodziło 2 lasy więcej i było to lepsze los plus coś dodatkowego
     
  20. janczarn

    janczarn Okazjonalny autor

    Kolejna fatalna zmaiana, kiedyś codziennie kręcenie plus prezent. Teraz obcieli dwa kręcenia a prezenty są śmieszne... I chcą wcisnąć item, których mam pełny pasek....
     
    abask i hp25 lubią to.