Opinie Bonus za codzienne zalogowanie, czyli Franek Kędzierzawy

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 28 września 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    U mnie od 3 tygodnie brak odliczania dni logowania i nadal cisza na ten temat.Ja wiem,że to błąd "kosmetyczny" ale jednak błąd.
     
    Kotek2017 lubi to.
  2. Kotek2017

    Kotek2017 Aktywny autor

    u mnie taki sam problem
     
  3. Karen139

    Karen139 Baron forum

    u mnie dokładnie tak samo.
     
  4. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Problem został zgłoszony i nadal czekamy na jego rozwiązanie.
     
  5. alusoo

    alusoo Zaawansowany

    Od 30 czerwca przeszły 3 tygodnie i nadal czekamy na jego rozwiązanie??? Trochę chyba za długo ..... Potem się dowiemy,że logowania codziennego nie było. >:(
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    alusoo dni logowania odliczane są prawidłowo co możesz zobaczyć u siebie po odbieranych prezentach, problem jest tylko z wyświetlaniem informacji o ilości dni logowania i nie wpływa to w żaden sposób na odbieranie prezentów.
     
  7. alusoo

    alusoo Zaawansowany

    Mnie właśnie chodzi o ten problem "tyko z wyświetlaniem ilości dni logowania" a nie o prezenty.
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    alusoo tak jak wyżej zostało już napisane, problem jest zgłoszony i pozostaje cierpliwie czekać na naprawę.
    I tak jak wyżej napisałam, to że ilość dni logowania nie wyświetla się, nie ma żadnego wpływu na odbieranie codziennych prezentów. Czy masz z odbieraniem prezentów jakiś problem?
     
  9. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Ktoś bardzo kompetentny ( ze starej Ekipy forum),doradził mi,aby zmienić język na angielski,wtedy ilość dni jest wyświetlana.Różnica wynika z długości zdania po angielsku i po polsku.Błąd jest od dobrych kilku tygodni,nie wierzę że zostanie szybko rozwiązany,o ile w ogóle to kiedyś nastąpi.
     
    tereska1108, eliza9070 oraz hlnrys lubią to.
  10. alusoo

    alusoo Zaawansowany

    W moim poście napisałam: chodzi o wyświetlanie ilości dni logowania a nie o prezenty.Więc skąd to pytanie o prezenty? Czytaj dokładnie dopiero potem daj odpowiedz.Pozdrawiam i czekam na naprawę błędu.
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    alusoo czytam dokładnie:
    A z czym związane jest odbieranie prezentów jak nie z codziennym logowaniem? Nie ma problemu z tym, żeby Gracze mieli zaliczane codzienne logowanie oraz odbieranie prezentów, jest tylko błąd wyświetlania. Błąd jest zgłoszony i nie pozostaje nic poza czekaniem na naprawę. Również pozdrawiam.
     
  12. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Jeśli to komuś do szczęścia potrzebne - to faktycznie tak jest. I w innych językach też się wyświetla..
     
    Nutka lubi to.
  13. abrakadabra_1

    abrakadabra_1 Czeladnik forum

    Dziś w bonusie za codzienne logowanie powinien działać stajenny - dlaczego tak się nie dzieje? A może nie wiem gdzie tego szukać
     
  14. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    a na pewno patrzysz na samego stajennego a nie na komajn czy siewnik? i on był tylko aktywny 2 godziny od momentu odebrania prezentu
     
  15. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Problem został już naprawiony, a bonus dopisany skryptem.
     
  16. lida79-1979

    lida79-1979 Forumowy żółtodziób

    a ja od czwartku jestem o jeden dzień do tyłu z prezentem a wiem że odkrywałam
     
  17. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Zapraszam do pomocy technicznej, gdzie problem zostanie naprawiony.
     
  18. mcywin

    mcywin Czeladnik forum

    jak się nazywa i-team za dzisiejsze logowanie?
     
  19. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Item nazywa się Połykanie Ognia.
     
  20. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    dotikampo lubi to.