Opinie Bonus za codzienne zalogowanie, czyli Franek Kędzierzawy

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 28 września 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Ale co tu kopiować. Otwierasz nevsy, klikasz na tubę masz misję, przewiń po prawej i masz bonus. Klikasz uruchamiasz
     
  2. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Ale jestem zła , rano zrobiłam zbiór z wszystkich łąk a tu teraz czytam że jest bonus :(xD
     
  3. -Maud-

    -Maud- Stały bywalec

    Jeszcze zdążysz skorzystać. Można go odebrać do 19.00 i działa 24h, więc będziesz miała na jutrzejsze poranne zbiory. ;)
     
    bari06 lubi to.
  4. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    a ja dopiero doczytałam :p no trudno, ale na jutro jeszcze będzie
     
    bari06 lubi to.
  5. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Dobrze, że się pożaliłyście na swoją sklerozę ;). Moja też w rozkwicie :D, ale dzięki Wam zdążyłam jeszcze uruchomić bonus :D.
     
    Anetta41 i bari06 lubią to.
  6. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ja zdążyłem dzisiaj o 18:45, bo wczoraj najpierw zebrałem co było do zebrania, a dopiero potem czytałem niusy na forum :D
     
  7. jano42

    jano42 Forumowy żółtodziób

    Podzielę się moją radością z otrzymanych bonusowych, prezentów od Franka oczywiście..:) Gram piąty dzień, a już otrzymałam w darze: aż cztery wesołe pozdrowienia, dwie licencje na prezenty i dwie licencje handlowe i z radości nie wiem co począć..o_Oo_Oo_O
    Rozumiem, że bez owych licencji nie mogę dać prezentu, ani pohandlować, jednym słowem wspaniałe prezenty mi się trafiły..:sleepy:
     
  8. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Od kilku miesięcy wszyscy dostają takie same prezenty za logowanie kolejny raz w bieżącym miesiącu. A to są licencje do cyklicznego eventu Gift and trade, którego któraś już edycja tyle co się skończyła. Dla gracza, który tyle co zaczął swoją przygodę z Farmeramą są raczej zbędne, ale w przyszłości z pewnością się przydadzą.
     
    Anetta41, BA_Ghost oraz gadek lubią to.
  9. magda2007

    magda2007 Książę forum

    Czy wiadomo co Franek chowa w skrzyni w tym miesiącu?
     
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Już dawno wiemy ;)

     
    Nutka i magda2007 lubią to.
  11. magda2007

    magda2007 Książę forum

    No tak mi coś świtało , że było jakieś info ,ale nie mogłam znaleźć. Dzięki Atena:D
     
    matik1273 lubi to.
  12. matik1273

    matik1273 Młodszy ekspert

    A jak ktoś nie zdąży zebrać klucza to nagroda przepada ? bo mi chyba 1 dzień zabraknie żeby kluczyk wziąć :(
     
  13. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL


    eldena

    Post usunęłam, nie ma żadnego związku z tematyką wątku.
     
    matik1273 lubi to.
  14. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Nagroda przepada, w nastepnym miesiacu bedzie inna.
    Jestes pewien, ze zabraknie Ci jednego dnia? Wystarczy sie logowac przez 21 dni (nie musi byc bez przerwy), zeby zgarnac itemik.
     
    Nutka i matik1273 lubią to.
  15. matik1273

    matik1273 Młodszy ekspert

    Tak na pewno przepadnie bo wróciłem do gry po bardzo długiej przerwie :( no szkoda ale następnym razem się uda. Dzięki za odpowiedź :)
     
    zagma lubi to.
  16. tprzmek

    tprzmek Czeladnik forum

    Jak działa asystent hodowli?
     
    patrycja9922 lubi to.
  17. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Asysten hodowli jest pomocny przy wkładaniu więcej niż jednej hodowli do oazy, za jednym razem :)
     
  18. alusoo

    alusoo Zaawansowany

    Dlaczego Franek nie ma teraz napisanych ilości dni nieprzerwanego logowania? Były ,ale się zmyły z niewiadomych powodów.:oops:
     
  19. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Problem dotyczy większej liczby graczy i został już zgłoszony.
     
  20. alusoo

    alusoo Zaawansowany

    Dzięki za informację ,no to poczekamy......... Czekamy już kilka dni i nie ma żadnej wiadomości.I co dalej?
     
    Ostatnie edytowanie: 16 czerwca 2017