bonus na plony

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika .Magda60., 16 czerwca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. .Magda60.

    .Magda60. Okazjonalny autor

    Dobry wieczór! czy "bonus na plony +1" wykręcony z imprezowych wejściówek nie działa na rośliny w trwającym obecnie evencie? bo coś mi nie dolicza...
     
  2. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam. Bonus +1 na plony z upraw działa na roślinę eventową. Sprawdź proszę czy nie wylosowałaś bonusa na plony z drzew. Ikona z pełną informacją tego bonusu znajduje się w herbie.
     
  3. .Magda60.

    .Magda60. Okazjonalny autor

    wszystko sprawdzone,bonus +1 jest w wylosowanych nagrodach ale w slotach go nie mam...i z eventu zad.8,31,47 zrobione czyli razem daje +6 +cmj=10 a powinno być 11 jeśli działa...
    wylosowałam też na drzewa i na warsztaty i te bonusy są a +1 na plony nie ma..
     
  4. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    W takim razie tutaj na forum tego nie zweryfikujemy.
    Skontaktuj się proszę z Pomocą techniczną według wskazówek z tego poradnika → KLIK, w celu sprawdzenia konta.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  5. .Magda60.

    .Magda60. Okazjonalny autor

    wobec tego pytań nie mam,piszę do PT,dziękuję i dobranoc!
     
  6. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Proszę bardzo i temat zamykam.
    Dobranoc.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.