Bonus na drzewa +3

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika ania1713, 21 września 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Cześć :)
    mam pytanie, a nawet dwa... a może więcej ;)

    Czy bonus działa na drzewa pełni?

    Czy ten bonus trafia do slotu?
    Jeśli tak, to do którego? (po podświetleniu nie ma informacji na ten temat)
    Jeśli nie, to czy bonus działa podobnie jak wzmacniacz pełni księżyca?
    Odpalę dwa wzmacniacze osobno i daje +4, trzy osobno +6 itd.
     
    antonina-farmerska i olgs3 lubią to.
  2. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Hej:)
    Bonus do plonów z drzew (większe plony z drzew; bonus +3) działa na drzewa strefy pełni - działa na wszystkich obszarach.
    Nie zajmuje żadnego slotu.
    Jeżeli zostanie użyta jedna sztuka, a za chwilę kolejna (ja w międzyczasie robiłam "spacer" między łąkami), to w pasku bonusów zapisze się to jako dwa odrębne bonusy każdy po +3 z czasem 24h każdy (w sumie będziesz miała +6 przez te prawie 24 h).
    Gdy użyłam jednorazowo dwóch bonusów - zapisało się to w pasku jako jedna pozycja: bonus + 3, ale z czasem 48h.
    Patrząc na powyższe bonus ten zachowuje się podobnie do Wzmacniacza żniw podczas pełni księżyca.
    Tak to wygląda w pasku:
    bonusy.PNG
    Dwa pierwsze bonusy (użyte pojedynczo) działają 24 h, ostatni (użyte 2 na raz) przez 48 h).

    Czy chcesz jeszcze o coś zapytać?
     
    olgs3 i antonina-farmerska lubią to.
  3. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    O super :D Dzięki ;)
    Można zamknąć
     
    olgs3 i antonina-farmerska lubią to.
  4. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Proszę bardzo:) Skoro już wszystko jasne, zamykam temat.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.