bociany...

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika kasandra51, 10 sierpnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kasandra51

    kasandra51 Naśladowca mistrzów

    Dlaczego nie mogę zebrać zwierząt wyhodowanych w oazach miłości? Cały czas widzę lecącego boćka z tobołkiem w dziobie...
     
  2. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam.
    Przede wszystkim odśwież grę.
    Sprawdź połączenie internetowe.
    Wypróbuj inną przeglądarkę.
    Czyszczenie ciasteczek jest również wskazane → poradnik.

    Daj znać czy pomogło :)
     
  3. kasandra51

    kasandra51 Naśladowca mistrzów

    komputer sprawny - po generalnym remoncie! Tego boćka to mam nie pierwszy raz!!

    A jednak... Odświżyłam stronę i działa!! Dziękuję za radę.


    Twoje posty połączyłem, jak chcesz coś dopisać to użyj opcji Edytuj.
    Proszę zapoznać się z Poradnikiem → klik
    Poćwiczyć możesz w tym temacie → klik
    SMOD_Casino
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 10 sierpnia 2019
  4. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    "Generalny remont" komputera nie zwalnia z czyszczenia ciasteczek, tym bardziej jeśli masz takie problemy nie pierwszy raz.

    W takim razie temat zamykam :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.