blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Witajcie
    Ma ktoś na zbyciu krokodyle i co ewentualnie za nie. Warsztatów różowych nie mam.
     
    aweva55 i Marrylan lubią to.
  2. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    wyszłam na chwile, wracam a tu takie cuda xD
    ślicznie dziękuję:inlove::inlove:
    napisz tylko co w zamian, Jaśków nie mam co prawda, ale coś się musi znaleźć.

    Edit:

    Dziewczyny jesteście kochane:inlove::inlove:
    DZIĘKUJĘ

    mam już różowe pawie i rollinii xxl czyli plan max. na to gt wykonany (nie spodziewałam się, że to się uda):D
    Ja już nic konkretnego nie szukam, wystarczy mi emocji;) ale gdyby ktoś z Was czegoś potrzebował, to proszę pisać:)
     
    Ostatnie edytowanie: 12 sierpnia 2017
  3. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    gratulacje za wykonany plan max :D
    u mnie plan max obejmował krokodyle i rollini xxl , zagrode zdobyłam sama ,a rollini dostałam od niesamowitej Beni :inlove:
    teraz sie bujam i juz sama nie wiem co szukac xD
    są w itemach takie dekoracje ,flagi różnych państw ,tylko nie te barwy na 2 pola ,ale flagi
    od jakiegos czasu zbieram sobie te flagi i juz kilka mam ,popatrzcie w paskach czy wam gdzieś nie leżą :)
     
    Ostatnie edytowanie: 12 sierpnia 2017
  4. flucy

    flucy Komisarz forum

    Mój plan wykonany w 2/3 zdobyłam traszki i balsamowca, krokodyle zdobędę w następnym bo obecnie musiałabym oddać nerkę. Piszcie co potrzebujecie może coś znajdę.
     
  5. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    dziękuję i również gratuluję :)
    ja bym sama razem z tym moim dziurawym balonem poszybowała w siną dal, gdyby nie dziewczyny (moje rollini z tego samego źródła pochodzi :)), a teraz to już się bujam razem z balonem :D
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    To niesamowite,że wszyscy tych krokodyli i hurm szukają.Normalna paranoja :D Ja miałam 2 zagrody,jedną dałam w prezencie a drugą na coś wymieniłam zaraz na początku.I tak,jak prezentu absolutnie nie żałuję(bo się należał za całokształt),to trochę durnia z siebie wymianą zrobiłam...Teraz bym nerki i wątrobę na przeszczep dostała :D Poszukajcie zegara słonecznego i śnieżnego prysznica-tylko nie za darmo :(...Mam strusie różowe i kamelki,jakbyście potrzebowały..
     
  7. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    u mnie w balonie za zegar chcą róż wachlarze,:oops: a tego prysznica to nawet nie widziałam...
     
  8. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    a taka bogata,to nie jestem :) Poczekam,kiedyś znajdę :)
     
  9. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    Zetka, ale Ty czytasz między wierszami, cieszę się:p:p
     
  10. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    U mnie to samo ,prysznica nie ma , a zegar dają za krokodyle ,serce dla mam i uwaga ......o_O 10 Jaskówo_O
    zdrowo ludzi pogięło
    w ogóle jakis ubogi ten balon u mnie tym razem ,zawsze jakies fajne rzeczy uda mi sie jednak wymienić ,a tym razem nic :eek:
     
  11. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Zetka poleciały, co masz jeszcze ciekawego, może sprostam???:p:p;)xD
     
  12. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    mówiłam że mój balon dziurawy... kiedyś się na pewno znajdzie, będe zaglądać, może jakaś lepsza oferta się znajdzie:)
     
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No masakra jakaś tym razem :( cuda wianki za byle co chcą :( Ten prysznic,to ostatni(chyba)do kolekcji słoni :)
     
  14. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    w moim też same dziury albo nie do przyjęcia.
     
  15. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    mają ludzie fantazje to fakt, ja właśnie znalazłam w balonie ofertę tygodnia: dają zbiornik na wodę za bizony:cry:xD
     
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Tropikalny chociaż?xD:cry:xD
     
  17. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    to jest żenujące czekaja na super okazje i i......
     
  18. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    nad tropikalną można by się jeszcze było zastanowić:p

    a to zwykła,najzwyklejsza:cry:xD

    i czasem można się pomylić
    po dłuższym przeglądaniu, jak już się wszystko w oczach mieni, sama się na tym łapie, że rubryki mylę

    z jednej strony to takie zaśmiecanie balona, a z drugiej można się na "interes życia" niechcący załapać:eek:
     
    Ostatnie edytowanie: 12 sierpnia 2017
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Aniu dziękuję :inlove:
    I wszystkim dziękuję bardzo za cudowne prezenty :inlove::inlove: Kochani jesteście :inlove:
    xD:cry:Takie perełki się przewijają, ale pamiętam że przy pierwszych G&T mi się te strony balonu myliły i ktoś liczy pewnie na taka pomyłkę.
     
  20. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Benia ,nasze prezenty to nic w porównaniu z tymi ,jakie ty nam robisz xDwielkie dzięki :D