blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Kulomioci 5 i 8 miejsce. Adam Kszczot w finale, Michałowi odrobinę zabrakło. Trzymamy dalej ;) Lecę Dom Grozy oglądać :p
     
  2. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Dzień dobry wszystkim
    Jestem na chwile bo....w pracy znowu sajgon.W sobotę odeszła 1 dziewczyna bo chciała wyjść wcześniej z pracy a ze było dużo pracy to szefowa sie nie zgodziła wiec ona powiedziała,ze rezygnuje i wyszła!!!o_O Druga wczoraj rano zamiast przyjść do pracy to wysłała sms ze już nie będzie pracować!!!o_OTrudno to pojąć tym bardziej,ze i jedna i druga narzekały ,ze ledwo im na życie starczao_Oo_Oo_O
    Juz nawet nie liczę ile osób sie przewinęło w ciągu 4 ostatnich miesięcy.Jeszcze tak źle to nie było odkąd tam pracuje
    Padam ze zmeczena.Bolą ręce,nogi,kręgosłup.Od roku nie byłam na urlopie i miałam raz wolny weekend bo...chorowałam:oops:
    Odliczam każdy dzien do wyjazdu...jeszcze 30:(
    Ewa:DNa ,,przyszłą babcie" to jeszcze nie grali:pxDDzieki:)
    Jak zdążę do przybiegnę;)
    Ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,bo ,,młode" usłyszy:p Pomału-to właściwe tempo
    Ogląda,ogląda najczęściej w nocy,z odtworzenia:(
    Mam w pilocie taki magiczny przycisk/2 strzałki w prawo/ i...w niejednym biegu padają rekordy prędkości nie do pobicia;):p
     
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Marzenka trzymaj się. Rotacja widzę ogromna, ale praca nie lekka, a szefowa "wymagająca". Tym bardziej trzymam, żeby jakieś dziewczyny zagrzały miejsce na stałe. Ale drugiej takiej twardzielki jak Ty to ciężko będzie znaleźć :( Odliczamy, dni miną szybko i będziesz z rodziną :D:)

    Bry :)
     
  4. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Eeeee tam żadna twardzielka Beniu.Duzo ciężej ludzie pracują ale mnie już dopada zmęczenie i fizyczne i psychiczne.Niby jest grafik ale co chwila jakieś zmiany i telefony np.przyjdź wcześniej bo....albo wracam do domu zmęczona,siadam i za chwile tel z prośbą żebym przyszła na godzinkę-dwie bo...../i tu mnóstwo powodów/.Dzisiaj to wiem,ze ide wcześniej ale od jutra wyłączam tel i nie ma mnie.A do tego jeszcze zrób to czy tamto bo ktoś sobie nie radzi,bo wolniej chodzi bo boli bo zapomnial... bo....bo....bo....Dobra jak trzeba to pomagam bo i mi tez pomagają ale....
    Od 3 miesięcy pracuje 17 letnia dziewczyna która nigdy niczego nie robiła w domu.Mamusia byla od posprzątaj,podaj,przynieś,daj-full obsługa.Ojciec sie wkurzył i załatwił dziecięciu prace na wakacje.My oczy wytrzeszczałyśmy jak ona próbowała zamiatać szczotką na długim kiju/po katach płakałyśmy ze śmiechuxD:cry:/ a jak już jej się udało jakoś ujarzmić szczotkę to zmiotła śmieci na szufelkę i tak z tą zawartoscia włożyła do pojemnika!!! Ona nie miała pojęcia ze to trzeba wyrzucić do śmietniczki!!! Za to wygląd tylko na śliczną focie i na fejsa.Paznokcie miała tak długie,ze nie była w stanie chwycić talerza albo zawinąć sztućców w serwetkę.Co ja mówię-zawinąć! Nie była w stanie wziąć serwetki z kupki.Patrzyłyśmy na to z niedowierzaniem i przerażeniem jak to sami rodzice mogą taka krzywdę zrobić własnemu dziecku.Wczoraj tez sie popisała i...wylała mi na palec wrzątek.Wiem,ze niechcący ale mam poparzone 1/4 palca prawej reki/nawet za bardzo myszka klikać nie mogę:oops:/Poszłam zapalić i przyszła szefowa z fajką i bla blablablaaaaa milutka jak nie wiem co.I ona i ja i reszta załogi pamiętamy jak rzucała do nas,ze łaski nie robimy bo chętnych do pracy jest tyle,ze....A teraz dotarło do niej ,ze chętnych może i jest ale niekoniecznie każdy się nadaje.Zeby to tak źle nie wyglądało to nie zawsze jest ciężko.Czasami nudzimy się jak mopsy i mamy mało pracy a wtedy/o zgrozo!/ czekamy żeby coś sie zaczęło dziać bo czas stoi w miejscu:pxD
    Dobra już więcej nie przynudzam i marudzę bo coś czuje,ze u większości z was jest podobnie;)
     
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Marzenka, wcale nie przynudzasz, sporo ciekawych doświadczeń tam macie :pxD Takie nagłe wrzucenia na głęboką wodę, po życiu pod kloszem to musi być szok. :p Ta nadopiekuńczość i wyręczanie dziecka we wszystkim czyni niestety krzywdę, a potem rodzic się dziwi, że zero samodzielności. ;) Wiem, że rodzic chce chronić i nieba by przychylił, ale akurat w nadmiarze to zły pomysł. :p
     
  6. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    A nie pomyślałaś o tym, że to po to, żebyś poćwiczyła drugą rękę? :p
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD No w sumie... Poćwiczy drugą, pierwsza się wygoi i będzie Marzenka na dwie ręce śmigać :p G&T blisko przyda się jak znalazł. Jeszcze jak by tak można było dwie myszki do lapka podłączyć to by fruwała po balonie xD;)
     
  8. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Da się podłączyć kilka myszek i kilka klawiatur i wszystkie będą działały równocześnie. Osobiście sprawdzałem ;)
     
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :inlove: W piątek instaluję :p jedną ręką będę w balonie a drugą na forum, tylko muszę tą drugą rękę poćwiczyć :p
    Będziesz na G&T? I czy coś ewentualnie będziesz poszukiwał? ;)
     
  10. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    G&T na ogół wypadają w weekendy, a u mnie w okresie letnim z wolnymi weekendami krucho. Mam inne zajęcia i nie mam czasu na forum/grę.
     
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Jak kalendarz mówi prawdę to będzie w najbliższy weekend właśnie ;) Trochę szkoda, ale te inne zajęcia na pewno bardziej zajmujące :) Tylko między leżeniem na hamaku czy innymi baletami wypłaty całej nie przehulaj :D:p;)
     
  12. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Hamaczek to tylko z pajęczynki na forum ;)
    Poza forum weekendy spędzam ciut intensywniej :)
     
    toDzasta, aweva55 oraz Marrylan lubią to.
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD xD Zgredziu ale nóżki to by się dopiero plątały jak by np. jakaś miła pajączka z komarem spędzali weekend np., na intensywnych baletach, rozrywkach czy innych zajęciach intensywnych. Oj poplątały by się... :D:p (pod warunkiem żeby pajączka komara nie zjadła, ale ma być miła więc nie przypuszczam xD);)
     
    Ostatnie edytowanie: 7 sierpnia 2017
  14. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Akurat ten weekend spędzę tylko z mamą. Ale czekają mnie prace hydraulika, cieśli i murarza. A jak zostanie ciut czasu, to jeszcze malarza :eek:
     
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Intensywnie, bardzo intensywnie :oops: Piły, klucze, młotki, pędzle w ruchu będą. U mnie w pracy potrzeba co najmniej trzech żeby to wszystko zrobić, bo każdy umie tylko jedną z tych ;) Złota rączka z Ciebie. :)

    [​IMG]

    Tylko na palce przy tym piłowaniu i stukaniu młotkiem uważaj ;)
     
  16. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Takie czasy, że inaczej się nie da. Nie przepadam za tego typu pracami, ale jeżeli ja tego nie zrobię, to ktoś inny skasuje kupę forsy.

    A na palce uważam bardzo. Po forum bez palców bardzo niewygodnie się poruszać :p
     
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Zdecydowanie palce do forum niezbędne. Pisanie nosem jest bardzo niewygodne i powolne :p /sprawdzałam/
    Ano niestety, takie czasy, że lepiej samemu zrobić. Firmy kasę słoną biorą a często po najmniejszej linii oporu i bałagan zostawią jeszcze po sobie niemały.
     
  18. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Tak czytam i przypomnieliście mi,że muszę podzwonić i umówić hydraulika i elektryka. Uszczelkę wprawdzie potrafię wymienić ale już wymiana baterii lub zabawa z prądem to nie dla mnie. Tym bardziej,że to "elektryka prąd nie tyka" a ja nim nie jestem...:p
     
  19. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Akurat wymiana baterii nie jest nic trudniejsza od wymiany uszczelki. Odkręcasz jedne nakrętki, w ich miejsce przykręcasz nowe. Trzeba tylko uważać, żeby kluczem niczego nie porysować. No i nie przyłączać do niej kabli elektrycznych ;)
     
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    Chyba, że się chce mieć tą fryzurkę, co ją Zetka niedawno prezentowała :p;)

    [​IMG]

    Na terytorium Indian położono drogę żelazną. Wódz postanowił osobiście powitać pierwszy przyjeżdżający pociąg. Stanął na torach podniósł rękę w geście powitania a lokomotywa... nawet nie zwolniła i przejechała po nim jak po łysej kobyle. Ciężko ranny wódz odzyskuje przytomność w swoim tipi, gdy nagle słyszy zza ściany narastający gwizd. Zrywa się na równe nogi, wyskakuje na zewnątrz, patrzy a tu czajnik z gwizdkiem. Zrzuca go na ziemię, kopie, depcze, wali toporkiem. Żona wypada za nim wołając:
    - Uspokój się, co robisz?
    A wódz na to:
    - Zabić draństwo póki małe!

    - Halo, taxi?
    - Tak.
    - Czy zawieziecie mnie do stolicy Niemiec?
    - oszalał pan? Wie pan, jak daleko leży Berlin?
    - Berlin... Sześć liter... pasuje!