blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Dzień dobry :)
    Wróciłam z Jarosławca. Jak zwykle przez tydzień padało... -.-

    Widzę, że znowu jakieś mega porządki były o_O
     
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Witaj Kasiu :)
    Fajnie Cie widzieć.:) No niestety lato "płaczliwe" w tym roku. Ale mam nadzieję, że mimo to, udało Ci się chociaż coś fajnego zobaczyć i odpocząć ;)
     
  3. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Sekme pozdrawiam ciepło i miej tam oko na doktorka :)
    A tak w ogóle to szachy trzeba sobie odpuścić bo nie dość, że się przegrywa to jeszcze szachownicę trzeba sprzątać ;) Nic miłego :) Polecam kości :D

    Kasia dlaczego nic nie pisałaś, że będziesz w Jarosławcu ?

    Sympatycznego dnia kozetkowicze :)
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Gorący i słoneczny, a sympatyczny to by się bardzo przydał :);) Canalio czeka idę go ograć. ;)
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    pingu w związku ze złamaniem Regulaminu forum w punkcie:


    Otrzymujesz punkty karne zgodnie z tabelą kar. Twój post usunęłam.
     
  6. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Uwaga rozmowa będzie kontrolowana 8)
    Zatkało mnie jak wlazłam,normalnie kolejny raz mnie zatkało :oops:
    Los lubi być przewrotny a ja winnym życzę z wzajemnością i wiem,że się kiedyś doczekam8)
    Sekme ,podtrzymuję co wczoraj napisałam.Jesteś wielka:inlove:
    Event szlifuję,ale już bez parcia .Co chciałam-wyrwałam i teraz czekam co nam rzucą w następnym
    Idę na obiad :)
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ja już po obiedzie schowana w cieniu ;) 47 etap mam i zobaczę ile jeszcze się uda wygrać w te kości :);)
     
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Właśnie zaliczyłem 40 gier.
    Mam 6210 pkt, do II kurtyny jeszcze 2290, do końca na luzie bedę miał jeszcze 25 rzutów, badyla mam zapas na 33 rzutu i to powinno styknąć, ewentualnie dam kilka kropelek kasztankowi w środę rano.
    Jadę po najmniejszej lini oporu.
    Nigdy nie miałem szczęścia w grach losowych, a i kropelek szkoda.
    Przydadzą się na szczytniejsze cele (może znowu będzie do zdobycia jakiś item dający % do PD ? Byle nie w wagonach).
     
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Rysiek trzymam kciuki żebyś zgarnął drugą kurtynę. :) Ja nie wiem czy dojadę do końca ale zobaczymy mam 12280 pkt na razie jeszcze dwa dni. Zobaczymy. Kropelki też chomikuję, bo psi, koci czy inny zawita zapewne za rok, ale oby już bez tych nieszczęsnych wagonów. ;)
     
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Zgarnę na pewno, tylko ile SN mnie to będzie kosztowało ?
    Może się uda bez dodatkowych nakładów ?
    Jak przeczytałem poradnik, to chciałem robić tylko pnącze.

    Ale parcie moje na PD, silniejsze jednak jest.
    Niech moc będzie ze mną.;)
     
  11. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Generalnie stwierdzam,że bez sensu jest kończenie kosztem dużej ilości SN tego przybytku hazardu,ale jak ktoś lubi dlaczego nie
    Doczłapałam do 57 lvl i na tym koniec :) Jak coś jeszcze przez przypadek wpadnie to dobrze jak nie,płakać nie będę :)
    Z TS-ów chlip:cry:żadnej brzozy ni krokodyla nie ma:eek: za to żółci ci u mnie dostatek
    Podobno pociąg wraca z dziką przyjemnością te XL powrzucam
    Ryś dlaczego na mozilli laptop idzie jak czołg.Grzeje się ,jest mu ciężko na chromie nawet go nie słyszę???
    Do tej pory siedziałam na firefoxie i nie zwracałam uwagi na szum
    Od wczoraj na chromie i cisza jak po śmierci organisty
     
  12. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    FF z czasem tak ma, trzeba odświeżyć.
    W menu pomoc są informacje dla PT (nie bój się, nie farmowej).
    Na karcie info dla PT, w prawym górnym rogu masz dwie opcje:

    Odśwież (reset) - przywraca domyślne ustawienia (strona główna, miejszce pobierania), usuwa wszystkie dodatki.
    Zachowane zostaną zakładki i hasła (o ile były zapisane w pamięci), tylko trzeba będzie na nowo się zalogować na strony. No i dograć na nowo dodatki - adblock, czy co tam masz.

    Uruchom bez dodatków (tryb awaryjny) - poleci na sucho, bez dodatków i wtyczek.

    Zobacz najpierw w awaryjnym jak bedzie chodzić, a potem ewentualnie zresetuj FF.
     
  13. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Dzięki Ryś :)
    Tymczasowo śmigam na chromie jak się wkurzę zainstaluję operę :)
    Dawno ,dawno temu jedyną jak dla mnie słuszną przeglądarką był chrom,ale jak mi zaczął obcinać tekst na sowach,obraziłam się na ładnych parę lat ;)
    Teraz wróciłam i zobaczę co dalej:D
     
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Aktualnie do gry (tylko do gry) używam przeglądarki K-Meleon.
    Bardzo szybka, bez żadnych wodotrysków, tyle, że wersja EN.
    Poczytaj o niej.
    Jakbyś chciała przetestować, to dodając stronę do zakładek (bookmarks - gwiazdka z prawej) wybierz
    folder Personal Toolbar.
    Żeby jednak było widać pasek zakładek trzeba kliknąć prawym z lewej, koło domku => Toolbars i odptaszkować Bookmarks
    Edycja zakładek, kolejność, zmiana nazwy jest na zielonej strzałce z lewej strony paska zakładek, opcja Edit
    Pisząc z Kameleona posty, trzeba uważać; nie ma auto korekty.
    Ja się przyzwyczaiłem.
     
  15. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    A bo to wyszło tak na szybko ;)
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Reset ustawień mi kiedyś ocalił IE jeszcze na starym lapku :p Dłuuugo na Mozilli siedziałam, a teraz Chrome wrócił do łask ;) Zobaczymy :) TS-y drzewkowe dały 2x rokitnik xxl, 2x migdałowiec xxl i reszta xl-ki. Też bardzo czekam na pendolino. Chętnie upcham tam te xl-e aż pod korek. :p
    Ryś moc musi być z Tobą, w końcu Halny jesteś :D;) Trzymać będę do końca ;)
     
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Tak mnie naszło coś na temat tych kurtyn do ulepszania.

    Poprzednie jakie pamiętam to z wielbłądów bodajże, 5-6 ulepszeń.
    Jedna nazwa, w pasku jedno okienko.
    Obecne są chyba takie same wizerunkowo, tylko nazwa inna.
    A co by było gdyby ...?

    Jeżeli kurtyny są w pasku "na kupie" , to znaczy, że mają jeden kod.
    Co jeśli te od armatki mają ten sam kod tylko wyświetlana nazwa itemu jest inna ?
    Jeżeli mają ten sam kod (ta sama stała w kodzie gry powodująca upgrade (ulepszenie) itemu)), to czy można by (mimo różnicy w wyświetlanej nazwie) użyć ich do ulepszenia innego itemu ?
    Jeżeli w przyszłości pojawi się item z kilkoma kurtynami do nałożenia, a będzie je bardzo trudno zdobyć, to czy by nie dało się wykorzystać tych od armaty ?
    Chyba się wstrzymam z ulepszaniem.
    Jak to mówią - parafrazując:
    Jedna armata wojny nie czyni.

    Hmm, ciekawe, tak mnie jakoś na noc naszło i słowo, że żadnych tabsów nie brałem.
    A może trzeba było ?
     
  18. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    o_Oooo ludzie !!! To ja skrzynkę markowego alko zakupiłam żeby mieć co wysyłać i co? Okazało sie ,ze znalazł sie lepszy sponsor-kolor czerwony-.-
    Z takim potentatem* i monopolistą jestem bez szans:p
    Wierze ale błyskotliwość tez tu nie jest pożądana a pomysłowość tym bardziej
    Mysle,ze twój pomysł może się tak bardzo,,spodobać" ze raport do góry będzie wysłany z samego rana tuz po burzliwych nocnych obradach:p
    Zeby gracz sie nachapał za freeo_Oo_Oo_ONie do pomyśleniaxD

    *Synonimy-dostojnik,figura,indywiduum,nie byle kto,oligarcha,osobistość,panisko,przedstawiciel,sława,szycha,urzędas,VIP,ważna figura,ważna persona,ważniaczka,wybitna osoba,znakomitość,arcymistrz,dygnitarz,fenomen,geniusz,gwiazda,mistrz,mocarz,orzeł,
     
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    To tylko moje gdybanie.
    Raport może iść, nawet jako własne przemyślenia wysyłającego.
    To, że kurtyny mogą (nie muszą) być "uniwersalne" podsunęła mi różnorodnośc wersji językowych.
    Ten sam item, takie samo działanie, a nazwy różne.
    Zamiast zmian kodów (w kodzie gry) kotar dla poszczególnych eventów, prędzej spodziewałbym się wprowadzenia tej "uniwersalności" (cały czas zakładam teoretycznie, że takowa istnieje) jako standardu i do tego Super Mega promocyjnych wyprzedaży kurtyn.
     
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Był jeszcze skarbiec i impreza urodzinowa z kurtynami. ;) Ale teoria ciekawa, warto by było sprawdzić czy by nie zadziałało :)
    Wyprza kurtyn :pxD:cry: Ciii no nie podpowiadaj :p:DxD:cry:

    [​IMG]

    Bry :)