blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Wiedziałam, że można liczyć na Ciebie :D To niech się Doktorek na rusz hamak szykuje, :D Zmontujemy i fruuu na SE do Doktorka xD

    Aleś smaka narobiła, placki bym też zjadła, takie po wigiersku. :D

    No właśnie, 1 florek na stałe to już by było warte zastanowienia ;) A tak nawet jeśli to samo pd zostanie to nie wiem, czy warte świeczki. Chyba też odpuszczę ;)
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dzień dobry.

    Od wczorajszego wieczora obserwuję wpisy zza krzaka i wiem co sądzić i jak skomentować, lecz muszę pamiętać, że wszystko co napiszę, może być użyte przeciwko mnie.
    Dowolny wpis można dowolnie zinterpretować, a paragraf sam się znajdzie.

    Hazard.

    100 % przykładem są na pewno TS-y.
    W kasynie kupujemy za kasę sztony i walczymy.
    Tutaj FL są niczym innym jak sztonami, a zakup (obstawienie) sadzonki, zagrody, nawet gwarantowanych pakietów (zawierających przecież, oprócz jednej pewnej sztuki element losowy) jest hazardem w czystej postaci.

    Gdyby ktoś się przyczepił do tego (w świetle obowiązujących przepisów), to efekt byłby taki, że BP wycofało by grę z Polski, lub blokowało akcje z elementami hazardu graczom z polskim IP.

    Coś na poprawę humorów:


    Item 40 dniowy (postny jakiś ?) omijam szerokim łukiem.
     
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

  4. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Hej Ania,ja Ciebie też pozdrawiam :D i napiszę tak.Telewizja kłamie nie wierz w to co widzisz 8)
    To się ma albo tego się nie ma i tyle.Możesz się manier nauczyć,ale klasy nie ;)

    Bry takie sobie :)
    Pakietu nie kupię,ale czekam na drzewka i ten gift ach ten gift :D
    Mam nadzieję,że Szef do tego czasu wróci z wczasów
    Olga ślina mi kapie :cry:ale smacznego Ci życzę :)
    Czytałam,że Gdańsk powodzią zagrożony niedobrze :( Paskudne lato w tym roku :cry:
     
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bardzo bym chciała, żeby wrócił przed GT ale ponoć ten pilot sterowca się śpieszy. Niech wytrzyma te 2 tygi jeszcze... :oops:
    Koleżanka z pracy jest właśnie w Gdańsku na urlopie i nieciekawie jest, leje bardzo i wody coraz więcej :oops: Lato fatalne niestety :(
     
  6. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Będziemy gołębie tfu,sowy słać damy radę :) a może się jednak kapitan spóźni.Zagma pisała,że w Hiszpanii upał a przewiduję,że kapitan w tamtych okolicach
    Może urlop przedłuży:music:
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Damy radę damy. Gołębia nie wyślę bo oskubałam z piór co do jednego. Sowy tylko zostały :p
    Magda niech go tam przywiąże liną porządną tak żeby się nie wyrwał i wypuści najwcześniej za 2 tygodnie :p Może się chłopak skusi na opalanie xD
     
  8. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    No.. to się nacieszyłam grą od wczoraj :sleepy: wrócił mój ulubiony błąd z niewidzialnymi polami :p http://screenshot.sh/oeYzCQAkjGUeB
    żadne czary-mary nie pomaga, na szczęście kupony na kombajn mam, a kombajn niewidzialne rośliny też kosi xD
     
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Pola kameleony?:p Ech na powitanie Ci tak zafundowali, żebyś tęskniła bardziej :p Miałam raz przyjemność i to denerwujące. Dobrze, że chociaż kombajn kosi pola - niewidki xD Przy starcie eventów przeważnie coś fiksuje. :sleepy: A jeszcze Nagniot jest i może zz duża kumulacja.
     
  10. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Już jest ok :p ja do błędów na farmie podchodzę na zasadzie "samo przyszło, samo pójdzie" :p trzeba przeczekać xD
     
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Mam takie samo podejście ;) Jak coś się pofiksowało to się samo odfiksuje :pxD I po prostu czekam aż przejdzie xD Dobrze że pola już się odniewidziały :)
    136 kubków na start za 3,5 h rzucam pierwsze kości :p
     
  12. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    W okolicach gdzie bedziesz spedzać urlop jest jeszcze Osówka - podziemne miasto ,warte zobaczenia oraz kopalnia złota -Złoty Stok w której sa różne trasy zwiedzania ,mozna pieszo lub łodzią .
    Fajna rynna tam jest którą sie zjeżdża na dół na pupie :D oraz cudowny podziemny wodospad ,który dzięki oświetleniu mieni sie różnymi barwami ,widok jest niesamowity .
    Jaskinia Niedźwiedzia też warta zobaczenia i Kaplica Czaszek z jej niesamowitą historią .
    Jak interesuje cie architektura sakralna ,to warto też zobaczyć Bazylikę w Wambierzycach wraz z tamtejszą kalwarią liczącą około 100 kaplic i kapliczek . :)
    trzeba sie nieźle nachodzić po schodach ,żeby je zobaczyć :)
     
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Jutro ostatni dzień urlopu :cry::cry::cry::cry:I od razu od soboty orka-rano,noc,wolne,rano,noc,wolne...I tak przez dwa tygodnie -.- Po 12 godzin -.- A na dokładkę Ojciec jeść sam przestał i go karmić muszę.-.- Zupełnie nie wiem,jak to wszystko ogarnę :cry::cry: :cry:
     
  14. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Dobry wiczór :)
    Nic się nie zgadza Rysiu :) Nic, a nic :)
    Wystarczy tylko przypomnieć, że nic w tej grze, nie stanowi własności gracza, tylko pozostaje własnością BP.
    Kupiłeś sobie za własną kasę szton, obstawiłeś sobie zakup sadzonki obarczony elementem losowości, trafiłeś lub nie trafiłeś i nadal nic nie masz. O tym, że nic Twojego tu nie ma dobrze wiesz i tę wiedzę poświadczyłeś akceptując OWH, więc niczego nie wygrałeś i niczego nie przegrałeś ... tak się tylko bawisz na obcym podwórku i oby jak najwięcej radości dla Ciebie z tego było ;)
     
  15. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie, czyli moim zdaniem nie ma co pisać o hazardzie, kiedy stawiamy wirtualne "marchewki". Jak dla mnie to fajna gra logiczna, podobna do wielu innych wykorzystywanych w eventach. Ustawa mówi o nagrodach rzeczowych lub pieniężnych o określonej maksymalnej wartości (dość znacznej, bo Art. 70. mówi, że "Kwota bazowa dla danego roku kalendarzowego jest równa kwocie przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw"). Zatem jeśli mowa o wirtualnych nagrodach, których nie można spieniężyć, nie mamy do czynienia z hazardem.

    Co do itemu nie wraca do inwentarza, bo pojawia się w pasku inny item, o tym samym wyglądzie i nazwie, ale bonusie bez florenów. Jeśli usuniesz go nawet przed wykorzystaniem 40 zbiorów, to reszta przepadnie.
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Gosia wiem co czujesz w poniedziałek wróciłam po dwóch tygodniach i papiery mnie przywaliły :cry::cry::cry: Jakoś wytrzymasz te dwa tygodnie. Siły dużo i zdrowia dla Taty i dla Ciebie żebyś jakoś przetrwała ten armagedon :);)
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Benia,robota,to pryszcz jakbym Ojca nie miała...A tak,to tam siedzę a myślami w domu,co zastanę po powrocie...-.- A przeważnie nic miłego dla nosa :p
     
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ech w dwóch miejscach jednocześnie się nie da być, a czasem by się przydało ;) Tym bardziej zdrowia i siły, żebyś wszystko ogarnęła :)
     
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Dzięki Benia,siły trochę jeszcze mam,chociaż ostatnio bark sobie przy prześcielaniu łóżka uszkodziłam-Ojciec ciężki jest:( Ale jakie nie raz mam myśli...:( Wiem,muszę....:( Dobranoc.
     
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dlaczego dwa mecze eliminacji LE są w tym samym czasie, nie wiadomo który oglądać -.-xD:cry::p

    Dobranoc, kolorowych snów :);)