blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Mi zawsze babcia powtarzała: Co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie xDxDxD
     
  2. feniks1414

    feniks1414 Wszystkowiedząca wyrocznia

    od czasów jeszcze za starego forum....jak pamiętam....
    kiedy to ja stara , staruszka....pamiętam ...jak to ..super gracza ...
    aktywnego , wrzucającego full kasy w grę..., serdecznego , który pomagał nie tylko radą , .....

    z ciężką , nieuleczalną chorobą... -.-...
    .................................................................................


    i z pomocą konfidenta (-ów) ......o_Oo_Oo_O8)....
    wrzucono JĄ na taczkę z gnojem....8).....blokada na maksa....8)....

    do tej pory nie mogę się ogarnąć....8)...
    afekt pozostał....niestety....8)....
    więc nie piszę generalnie w ogóle na forum 8)...bo nieogar ze mnie...8)
    ...........................................................................................
    sorry Doktorku , że tutaj musiałam to napisać...:sleepy:...
    ale piszę ku przestrodze....ktokolwiek ...będzie odbiorcą ...i ktokolwiek to przeczyta...8)....
    ...(BP nic nam nie pomoże....:oops:...)

    ..................................................................................................................


    mimo wszystko Kochani...jestem zawsze z Wami i popieram wszystkie Wasze posty....:inlove:.....
     
    Ostatnie edytowanie: 27 lipca 2017
  3. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Bry upalne

    Siedze sobie w slonecznej Hiszpanii, nogi w 4 litery mi wlaza, tyle do zobaczenia, a tu cynk na sowe.
    Wlaze na kozetke i co ja widze o_Oo_Oo_O Warkoczyki poluznic to malo xD:cry:xD
    Przypomnial mi sie taki jeden wierszyk o kwoce, corka sie go uczyla ostatnio. Cytowac nie bede, pozdrowienia zostawiam za to :p
    Dodam tylko, ze Doktor bardzo zadowolony z miejscowki na SE. Pisze, ze z tej perspektywy zupelnie inaczej golebie postrzega xDxDxD
     
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Bry.-.- No czy ja nie mogę w spokoju ducha udać się na naukę gry w kości do internetowego kasyna???Jeszcze,kurczątko,chwilka i bym do prywatnego terapeuty musiała się zapisać,bo tu gabinet mógłby działać przestać...:cry::cry::cry: Jak to się mówi"wyżej pośladków nie przeskoczysz",więc nie ma się co kopać...Dziwi mnie ten brak sympatii góry do nas,graczy ale widocznie tak sobie założyli swoją pracę...Bo gdyby nie nadgorliwość,to i nasze wpisy byłyby inne.Bo my przecież mili ludzie z natury jesteśmy...:inlove:
    Doktorku-przyjemności na SE :music:
    Co do tej gry w kości,to jednak pesymistką jestem,mimo prób...No ale,jak to się mówi,kto nie spróbuje....Pewnie dużo zielska nasiać jednak trzeba będzie.I kasztan w ruch musi pójść.No nic,pożyjemy,zobaczymy...Mi to pnącze zbędne ale armatkę bym chciała...No i rozczarowana jestem,że słonika do kompletu nie będę miała...:cry:

    Pozdrawiam.
     
  5. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Co to się dzieje? Ktoś tutaj chyba kosę spalinową dostał w prezencie
     
  6. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Mariolka7214, zupełnie bez związku obrażanie usuwam i bardzo proszę o wstrzymanie się z tego typu komentarzami.

    Co do gry eventowej miałam możliwość przetestować. Pokera widziałam tylko na filmach, o kościach jedynie słyszałam, ale zasady są takie proste, że każdemu się uda coś zgarnąć. Ja gram zachowawczo, wkład jest dość cenny, a mnie się nie chce za dużo siać ;) Powodzenia :)
     
    Mariolka7214 lubi to.
  7. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Kosiarkę, kosiarka wymiata :pxD
    Chodź Wojtuś w borówki, tam się dzieje :p:music::inlove:
     
  8. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Czerwona skrobnij do centrali że poker w Polsce jest zakazany. A Dorisani to w ogóle luka tutaj do nas ?
    Idę Mariolka bo to tak jak w tym powiedzeniu. Pluj (ciach) w twrarz a i tak powiem że deszcz pada.
     
  9. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    W wielu krajach jest... Ale czyż sadzonki, koło fortuny, itp. nie są hazardem, jeśli jest nim gra na rośliny i wypadajki?
     
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Gosia... :inlove:
    Coś tu wczoraj było o tym, że od ekipy żaden user nie usłyszał nigdy nic przykrego, ale nadgorliwe czyny właśnie taką przykrość wyrządzają i zniechęcają skutecznie. I powodują takie a nie inne postrzeganie i reakcje.:sleepy:

    Czytam w ZZ że ulubiony kapitan sterowca GT niebawem nadleci ale w tym momencie wcale się z tego nie cieszę. Mógł by jeszcze z miesiąc poczekać.

    Nie Bry
     
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja też nie bardzo mam pomysł na GT,chociaż wczoraj się we flaraski zaopatrzyłam.No chyba,że dalej staroci szukać będę.:p Ogród mam taki,że co 24 h z jajami i dżemem przeszło 400 tysi zbieram,to żal coś zmieniać...Aaaa...strusie pomarańczowe i jaja do nich pomarańczowe chyba jeszcze poszukam,bo całkiem dobry na nich jest zarobek.A mam tylko 24 :(
     
  12. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    bry:)
    Bernadko palcow u rak i nog mi nie starczy zeby wyliczyc takie przypadki.teoria z choinki urwana.;)nie jestesmy tu od wczoraj zeby łyknac taki kit.moim skromnym zdaniem wciskanie nam takiej nieprawdy prosto w oczy uwlacza naszej inteligencji..no ale coz poradzic jak w kuluarach my szarzy userzy jestesmy tylko "kołkami"czy jakos to tak leciało.:eek:
    wlasciwie wpadlam na chwile tylko przed praca.chcialam wkleic fotke zwierzaka -pekari ...ale sie boje bo widze ,ze tez nieregulaminowe..:oops::sleepy:
    dzisiaj zajrze do fenkow.moze juz sa malutkie:inlove::music:przy okazji popatrze na myszoskoczki -mieszkaja obok.
    gt mnie nie interere - nie mam czasu,lapka na wakacje nie biore.:music:milego dnia ;)

    kurczaki Wojtek...u mnie padao_OxDxD:cry::cry::cry:
     
  13. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Ja mieszkam w Polsce a nie w wielu krajach. Czyli cały czas wg Ciebie BP propaguje hazard. Poza tym poker to gra od lat 18. Siać sobie mogę bo wiem ile nasieję. Czy BP posiada wymagane licencje i pozwolenie od ministerstwa finansów? Nowela ustawy z tego roku dotycząca gier hazardowych z biezacego roku. Proszę o odpowiedź co z naszą ICM?
    Pamiętasz dobrze stare forum. Cofnij wstecz pamiecią i pomysl jak było.
     
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dawaj pekari muszę się czymś pocieszyć bo doła mam. Zamknięte na wybiegu chyba regulaminowe ;) Fenki :inlove: obczaj czy są już te małe śliczności :D

    Ja też nie mam pomysłu na szukanie. Jeszcze zobaczę co wogóle będzie można. Strusie Ci jakieś skombinuje :p Za starociami też się będę rozglądać, parę mi jeszcze brakuje. A tak to nie wiem jeszcze. A na dodatek Doktor na SE i trzeba będzie gołębiem wyciągać z niego czego szuka. A tak to się dynamiczny poczytało i z zaskoczenia waliło ech.
     
    Ostatnie edytowanie: 27 lipca 2017
  15. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Widzę, że działo się wczoraj i dziś też się dzieje ;)
    A ja wpadłam pozdrowić sympatycznych kozetkowiczów i zapewnić niektórych, że doskonale wiem co oznacza sympatia. Przy okazji dodam też, że wiem co to kultura, tolerancja i szacunek :)
    Kurtyna opadła i maska spadła w dół :D

    Bernadko doktorek to pewnie ruszu będzie szukał, jakieś hamaki czy coś w ten deseń :D

    Sympatycznego dnia życzę :)

     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD:cry: No to, to na pewno :p Mam pół, jak dołożysz drugie pół to mu podrzucimy na to SE. żeby się miał na czym bujać ;):D

    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/pakiet-cylinder-iluzjonisty.50175/#post-1555051

    Pakiet iluzjonisty :p i widzę pewien zgrzyt.

    Do użycia 40 razy. Po usunięciu z polany nie wraca do inwentarza.

    Po wykorzystaniu 40 zbiorów lub usunięciu do paska, otrzymamy item o tym samym wyglądzie i nazwie, jednak będzie dawać tylko bonus w postaci PD/TPD.

    To w końcu wraca do tego paska czy nie?
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Nawet jakby wracał,to nie kupię-160 florków tylko da,to niech se wisi na tym patyku...To tylko ok.5 zeta taniej,niż daję za 150 f.Gdyby dawał 1f ale na stałe,to bym może się zastanowiła...
     
  18. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Pewnie, że oddam :D dla doktorka wszystko :D to taki sympatyczny chłopak ;)

    Szkoda, że item z ograniczeniem, może i bym się skusiła. Chyba wolę swoje drzewka florenkowe i za item podziękuję :)
     
  19. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Jednak znajdą się tacy, co przyczepią się do fajnego eventu ;/ Lepiej robić sztampowe eventy i koniec, bo jakże by inaczej?
     
  20. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Mam dziś smaka na placki ziemniaczane, więc idę trzeć ziemniaki :D
    Do później :)