blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Widze, ze mamy podobny modus operandi ;)
    Z tym ze ja przed 6 na nogach, uwielbiam poranki tylko dla siebie, gdzie nikt nie placze sie pod nogami i poraz setny sie nie pyta, gdzie sa ulubione spodnie/rajstopy czy inne gacie xD:cry:
    Kawa pita w samotnosci ma specyficzny smak, ktory bardzo mi odpowiada :inlove:
     
  2. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Ja coraz wczesniej wstaję czasem już o 6 jestem na bazarku po świeże bułeczki dla rodzinki:inlove:
    gacie i rajstopy załatwiam wieczorem;)
     
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    To najlepszy modus operandi ;) poranne chwile dla siebie są bezcenne. Wszyscy śpią jeszcze i można się w spokoju delektować farmą i kawą /ja herbatą akurat bo kawa za bardzo mnie nakręca, nawet słabej za bardzo nie toleruje/;)

    Muszę wreszcie zacząć szykować ciuchy do pracy wieczorem poprzedniego dnia. Bo rano zwykle szukanie na ostatnią chwilę ;)

    Iza za dobrze mają z Tobą :inlove: W lecie mi się jeszcze chce latać do sklepu rano, ale zimą :oops: na szczęście mam pod nosem i daleko nie trzeba iść :);)
     
  4. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Dzień dobry
    Zapisuję się do klubu WAG a ten opis to po prostu cała ja ;):p
     
    toDzasta, hlnrys oraz Marrylan lubią to.
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    xD:D Następna szczęściara :D;)

    [​IMG]
     
    toDzasta, aweva55 oraz hlnrys lubią to.
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    toDzasta, aweva55 oraz hlnrys lubią to.
  8. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    bardzo prosze podrzuce swoje pierwsze dla Ciebie :p
    [​IMG]
    malosolne , kiszone i swieze wedle zyczeniaxD:cry:

    wszystko rosnie kolosalne...pomidory maja 1,7 metra juz niektore-dorabiamy tyczki do nich bo za niskie...cukinia wzwyz ma juz okolo metra,buraki-mutanty xD:cry::cry:chyba sobie warzywniak otworzexDxD:cry::cry::cry:
     
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :inlove::inlove::inlove: Biorę wsio jak leci :D;) To Ci wystrzeliło xD:cry::D Masz rękę do działki. :D A wydawało by się, że przez tą pogodę dziwną może być kiepsko ze zbiorami. A może właśnie że polało dużo i nie było takiego gorąca to tak buchnęło xD;)
     
    toDzasta, aweva55 oraz ankagdw lubią to.
  10. skorpionek2007

    skorpionek2007 Hrabia forum

    no masz :p to juz wiem co teraz w pracy bede jadla ...narob duzo i od poniedzialku testy zrobie
     
  11. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ojciec wciezkim szoku-mowi ,ze nigdy mu tak pieknie nie obrodzilo:pxD:cry:
    Tobie wezme i mojemu kumplowi cos przemyce po cichaczu:pmoze zechce troche pogadac za jakas marchewke ,bo ostatnio wiecznie na fochu a jak mnie widzi to sie za glowe lapie albo face palm'a odstawia skubanyxD:cry:

    edit:ale my jutro sie przeciez widzimy i to cale 8 godzin 8)
     
    toDzasta, aweva55 oraz Marrylan lubią to.
  12. skorpionek2007

    skorpionek2007 Hrabia forum

    na ciebie obrazony a dla mnie sie wczoraj drapal :) moze byc jutro tylko do ogorkow to jakas butelka by sie zdala
     
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Miałaś ogromne doświadczenie wirtualne, to i w realu musiało pięknie obrodzić, nie było innej opcji :pxD Dobra ręka farmera działa wszędzie :D xD Trud się opłacił i okazy jak marzenie :);)
     
    toDzasta, grakula16 oraz aweva55 lubią to.
  14. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    o_Ow pracy?do samego zła mnie namawiasz czy mi sie wydaje?8)takie nieukiszone jeszcze nie nadaja sie raczej pod ognista wode-musza mocy urzedowej nabrac:cry:xD:cry:

    dla mnie tylko wisi ...nawet poczochrac sie nie chce ostatnio..:oops:obrazil sie na amen...a tak pieknie konwersował o poranku:cry:

    dla niewtajemniczonych : o gibona białorękiego chodzi :p

    o takiego:
    [​IMG]


    fajniak co?:p:inlove::music:xD:cry:
     
  15. skorpionek2007

    skorpionek2007 Hrabia forum

    normalnie caly on :) a mnie o butelke coli chodzilo
     
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Oglądałem kiedyś film w którym ekipa wwiercała się do jądra, żeby podłożyć atomówki, bo jądro stanęło, czy jakoś tak. Po drodze zaliczyli diamentową jaskinię o ile dobrze pamiętam.
    Czytam właśnie XV i myślę, że to mógłby być pierwowzór scenariusza do tego filmu.xD
     
    toDzasta, ankagdw oraz aweva55 lubią to.
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :inlove: Super fajniak :p Sylwia masz takiego w domu?:)

    Oglądałam to był film "Jądro ziemi". Była jaskinia i też był tam jakiś stwór czy coś jak dobrze kojarzę i cała reszta xD i jak wczoraj czytałam to mi się od razu przypomniało xD:cry: To nie może być przypadek xD:cry:
     
  18. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    o_Ocoli? o kurde Sylwia...cole chcesz kiszonym ogorkiem zagryzac ? o_O:wuerg::eek: wy sie aby na pincet nie pokusiliscie ze starym?:pxD:cry:cole z kiszonym ogorkiem to tylko w jednym przypadku sobie jestem w stanie wyobrazic w duecie :cry:xD:cry:
    w domu nie.w pracy :p;):music:
     
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :music: Dla takiego fajnisia bym po godzinach nawet troszkę mogła zostać na pogadanki :inlove::music:
     
  20. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no jest paru fajnisi:music:
    np taki:
    [​IMG]

    fajny koteł przytulas nie?:ppatrz jaka ma siersc aksamitna:inlove:nic tylko wymiąchać:music:xD:cry:(sama focię cykalam -nie od wujaszka)