blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam ;)

    pobudka o 5 rano :(,york na razie go nie toleruje i to jest najgorsze,mały poje,porozrabia i spi,nie jest zle :)

    Post edytowałam. Oddzieliłam Twój wpis od cytatu.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 lipca 2017
    aweva55 i Marrylan lubią to.
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ranny ptaszek z niego ;) Dopiero się poznają, z czasem przyzwyczai się do młodego i miejmy nadzieję będzie lepiej ;) Mój jak był mały to rozrabiał jak tralala. Gryzł wszystkie buty, gazety i krzesła :p. Raz po przyjściu do domu znalazłam bluszcz który oplatał kolumnę rozkawałkowany po całym dywanie xD a on siedział wciśnięty pod ławę i mina skruszonego niewiniątka xD:cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 11 lipca 2017
    toDzasta, -mala159- oraz aweva55 lubią to.
  3. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Ty mnie chyba bardzo nie lubisz :cry::cry:xD:cry:w sumie jak sobie nasialam to teraz mam za swoje:cry::p:cry:

    o_OxD:cry:xD:cry:xD:cry::cry:moj ma . nawet zespol ciesni mu sie trafil...w lewej...:cry:xD:cry:
    teraz dopiero po Twoim poscie mnie oswiecilo od czego on mogl sie tej ciesni nabawic:cry:xD:cry:chyba sie jutro z nim rozmowie odpowiednio8)xD:cry::cry:poryczalam sie ze smiechu-dzieki Ryś :cry:xD:cry:
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD:cry:xD dobra, to niech pół dorodne i pół wielkie, bo Cię lubię :pxD:cry: Ale jak, z tego co mi świta w tamtym roku Ci aronia obrodziła, to przynajmniej aroniówka była xDxD:cry:
     
  5. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    bedzie i w tym roku...i winogron tez8)porzeczki odratowalam i 40 krzakow malin:pdrzewa przycielismy za mocno to owoce najszybciej za rok..zmykam spac bo rano nie wstane...a to dopiero sroda..:sleepy::cry:
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Bry.Żyję,pełnię robię z jednodniowym poślizgiem,bo zapomniałam :( No i URLOP mam :music:A tak poza tym,naoglądałam się seriali za wszystkie czasy,no i pokończyły mi się sezony,muszę do września czekać na nowe odcinki.:( Odkryłam kilka fajnych polskich.Ostatni,jaki oglądałam,to Druga szansa z Kożuchowską.No i film o Wisłockiej,Boczarska normalnie fenomenalna w tej roli.Miłego dnia :music:
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    Czekaj, przyjdzie taki jeden Z i wytnie :pxD:cry:. Ale aroniówka i sok z malin na zimę taki swój... :inlove:

    Gosia ja też mam urlop i przez to rano nie da rady posiać bo się budzę o 9-10 tej xD:cry: A o pełni i tak przeważnie zapominam tej jedniodniowej i mam poślizg parę godzin -.-xD A teraz jako tako karmię te nietoperz, nawet dały kilka sadzonek na baha, farmę i ts-a z krokodylami zobaczymy, co się wykluje :p

    Drugą szansę mam w planie obejrzeć bo już się do niej przymierzałam, ale jakoś nie doszłam, to teraz nadrobię :);)


    [​IMG]
     
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Piękny klasyk ;) Do takich kawałków można wracać i nigdy nie będzie dość :)
    Poradnik poczytałam i event z pnączem to robię :p Jeśli dobrze policzyłam to trzeba po 2000 każdego badyla + ewentyalny bambus na ulotki 360 girland, 180 muszelek + ewentualne na ulotki. Jakoś się wysieje :p

    A zaraz się zabieram za czytanie księgi ;)
     
  10. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Bylo, ale sie skonczylo Bernadka -.-.
    Podwyzszyli ilosci badyla i wypadajek do ilosci zbiorczych jak u Niemcow. Doloz do tego ulotki i sporo siania sie robi. A w nagrodach pnacze, troche SP.
    Zastanawiam sie, czy warto. Chyba wole drzewka na wyspie zostawic.

    Bry opadowe
     
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    To jakieś żarty z ludzi-czy u nas już nigdy nic poprawnie nie będzie???-.--.--.- Idę wywalić te SP i sadze drzewa.-.-Nie robie eventu -.-
     
  12. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Też się zastanawiam nad podjęciem wyzwania, ale jak mam kosić drzewa, to raczej odpuszczam.
    Do tego girlanda - potrzeba więcej niż muszli, a wypada tylko z pól, gdzie muszla dodatkowo z Z/W.
     
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Wrrrrr no jaja sobie robią -.- Mogli by raz poprawnie napisać od początku a nie wiecznie poprawiać byki -.- Teraz to się poważnie zastanowię czy ruszać ten event :sleepy: Nerwa mam >:(
     
  14. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Bylam przekonana, ze u Niemcow jest blad. Sprawdzalam na kilku forach i tylko u nich i u Wegrow bylo inaczej niz u nas.
    Jaja to malo powiedziane, blad dotyczy liczb, ktore chyba tak samo wygladaja w kazdym jezyku? Raczej z chinskiego nie tlumaczyli? xD:cry:xD8)
     
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Kto ich tam wie, może poradnik do tego "wyjątkowego" eventu sam szef szefów z Chin przysłał, jeden daszek czy inna kreseczkę za mało policzyli i takie kfiatki wyszły xD:cry:8)
     
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Event jest dostepny od 3 lvl.
    Chciałbym zobaczyć jak z takim poziomem ugryźć ten event.
    Można w ogóle dostać się na wyspę z takim niskim lvl ?
     
  17. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    20 gwiazdek na startowa gwiazdke, 50 na baske no raczej z 3 poziomem ciężko

    gram obecnie 16 dni mam 56 poziom lacznie zdobyłem gwiazdek 151, nie mam leśnej ani jednej części, nie mam bahy, ostatnie to odkryłem ognistego byka do pnącza i wbijam wyżej, kolejne to będzie lepszy nawoz i lece na sama gore do zywej legendy później baha i lesna :)
     
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dostać się można z tego co pamiętam za 50 gwiazdek nawet z 3 lvl-em, ale z podstawowym obszarem raczej nic się nie zwojuje. A odblokowanie pozostałych części Bahamy i lasu deszczowego to już zupełnie inna bajka. :p Ugryzienie tego eventu z takim poziomem to mission impossible 8)(misja niemożliwa) ;)
     
  19. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Moze to jest na zasadzie pokaze wam marchewke?

    Z drugiej strony, gdzie jest napisane, ze zoltodziob ma skonczyc event? Niech zacznie, troche TPD mu wpadnie, jakis item czy dwa, troche bananow. Od czegos trzeba zaczac :p
     
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Coś tam zawsze wpadnie, nawet przy podstawowym obszarze ;) Nie od razu Bahamę zbudowano :) Może jak spróbują to nabiorą ochoty na więcej i rozbudowę ;)