blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Aga zaklinam Twoje koło, żeby pokazywało jak najwięcej takich cudów i żebyś je trafiała ;) Dla pewności jeszcze je pozdrawiam serdecznie :p;)
     
  2. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    to teraz juz na pewno zadziała odpowiednio ,szczególnie że pozdrowione i to serdecznie xD:cry:xDxD
    oglądasz mecz ? 8)
     
    MaDzo, aweva55 oraz Marrylan lubią to.
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No ja myślę xD:cry:

    zerkam, ale na razie mu nie idzie najlepiej :oops:
     
  4. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    właściwie to wcale mu nie idzie :oops:
     
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No i po meczu. Niestety nie dał rady Francuzowi. Ale i tak Janowicz dobrze się spisał w Wimbledonie ;)
     
  6. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    nareszcie jakoś ta gra mu idze :) miejmy nadzieje ,że to juz koniec u niego z problemami i z kontuzjami i cześciej bedzie wygrywał w meczach
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Też mam nadzieję, że złą passę ma już za sobą i będzie mu szło coraz lepiej ;)

    No i po evencie, wysprzątałam do cna :pxD;) Teraz posieje trochę drobnicy :p
     
  8. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    U mnie pewnie jutro dopiero koniec bedzie ,powoli cos idzie ,bo długo rosną :)
     
  9. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Dobry wieczór
    Event skończyłam rano bez 200% a nawet bez 100%;) ale za to z zielonymi kropelkami bo nie mam cierpliwości na czekanie kilku dni :p
    Farma od rana wróciła do normy a ja się dalej nudzę ;).
     
  10. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    do normy czyli do drzewek xD
    gratki Ewa xD końca eventu i kolejnego poziomu ,idziesz jak burza :D
    Benia ,twoje serdeczne pozdrowienia zadziałały :D
    [​IMG]
    ja bym cię prosiła ,abyś ty jeszcze raz, tak bardzo serdecznie pozdrowiła :pxDxDxD
     
    Ostatnie edytowanie: 7 lipca 2017
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Jutro to już niedługo ;) Leniwie długo rosną. Nie pamiętam, czy kiedyś był równie długo rosnący badyl eventowy :p

    Ja drzewka za parę godzin postawię, teraz sobie jeszcze coś nasieję xD Ewa również gratulacje ;) Ukończenia i poziomu. Tam zaraz nudzi, nietoperze od poniedziałku będziemy dokarmiać :pxD:cry:
     
  12. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Dzięki dziewczynki za gratulacje:) ale poziomy po setce wbijają się same ,
    mimochodem bez specjalnego starania z mojej strony;):p
     
  13. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Zakładam,że nie masz wyboru. Niestety praca w takich warunkach odbije się na zdrowiu.
    Poszłam poczytać eventowy- niestety nie ma czego czytać.Nuda,brak emocji brak..no nie wiem- swobody wypowiedzi? I po co niektórzy codziennie meldują ile pokoi wysprzątali? Dla nabicia postów? Ehh .Wracam w maliny(porzeczek nie lubię)
    Największym wrogiem Janowicza jest Janowicz. Ma problem.Zaapomniał,że już od jakiegoś czasu jest dorosły i powinien się zachowywać jak dorosły. Jak go słucham i obserwuję zachowanie to zapominam,że tenis to sport elitarny.
     
    Ostatnie edytowanie: 7 lipca 2017
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nie jestem tak szybki jak Wy, dziewczyny, ale też się pochwalę:

    Mam odlotową liczbę wypadajek:

    [​IMG]

    Badyl za 4h, potem 3 zasiewy i finito.
    Na spoko, na dwóch łąkach.
     
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD:cry: Gratulacje. :D Pozdrawiam Twoje koło bardzo, ale to bardzo serdecznie raz jeszcze xD

    Taaa no właśnie co komu by szkodził mały offtop jak większość farmerów /a nie jest ich dużo/ pisze w eventowym. Ciekawiej by było ale walce jeżdżą ... :sleepy:

    Rysiek super to wygląda :D I teraz spokojnie do celu ;)
     
  16. Karen139

    Karen139 Baron forum

    Dzień dobry Kozetkowicze.:)
    Dawno do Was nie zaglądałam, ale upały /od miesiąca z trzy-dniową przerwą mam w Bawarii powyżej 30 stopni w cieniu/ i psychicznie wyczerpująca praca dają popalić.

    Ale już niedługo.........jeszcze 3 tygodnie i zjazd do PL na zasłużony urlop.
    Ewentu nie robię, bo mam leniucha na sianiexD
    Teraz biorę się za ogarnianie domu, dzisiaj wolnexD:cry:, to nadrobię domowe zaległościxD:cry:
    Będę Was podczytywać z krzaczków;)
     
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)


    Dzięki :D Zaraz poczytam ;)
    xD Oni tam maja fajne sprzęty do latania, wanna, mielolot, teraz żelazko xD:cry:

    8 lipca Święto żaby

    [​IMG]

    Przychodzi żaba do lekarza w skarpecie na głowie i lekarz się jej pyta:
    -Co pani dolega?
    A ona na to:
    -Ej, kolo ty se nie żartuj to napad!

    Pan Żaba zadzwonił do psychologicznego telefonu zaufania. Zwierza się ze swych kłopotów z płcią przeciwną. Psycholog go pociesza:
    - Nie martw się. Już niedługo spotkasz piękną dziewczynę, która będzie chciała wiedzieć o tobie wszystko.
    - Czy spotkam ją na przyjęciu?
    - Nie. W pracowni biologicznej.

    Światowy dzień grzania pupy przed telewizorem i komputerem xD

    [​IMG]

     
  19. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Ostatni zasiew zrobiłam i koniec bedzie jak zbiorę :)
     
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D Super, gratuluję dobrnięcia do końca ;)
    teraz będziesz mogła popłaszczyć niewymowną przed telewizorem lub kompem xD:cry: jak kermit

    [​IMG]

    Facet wraca z pracy do domu. Siada wygodnie w fotelu, bierze pilota, włącza telewizor i krzyczy do żony:
    - Kobieto, przynieś mi piwo, zanim się zacznie!
    Żona przynosi mu piwo, ale za kilka minut znowu słyszy to samo:
    - Szybko, przynieś mi piwo, zanim się zacznie!
    Kobieta jest zła, ale przynosi mu flaszkę. Mija dziesięć minut i facet znowu:
    - Kobieto, no rusz się i przynieś mi piwo, zanim się zacznie!
    Rozdrażniona małżonka:
    - Czy to wszystko, co masz mi do powiedzenia? Przychodzisz z pracy, nie mówisz ani słowa, tylko siadasz przed telewizorem i pijesz piwo! Czy to się kiedyś skończy?! Jesteś skończonym draniem, pijakiem i leniem!
    A mąż na to:
    - No i się zaczęło!