blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Witam wieczorowo :)
     
    Sekme, -MarekW- oraz Marrylan lubią to.
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Witaj Aga :)
    Rybki jeszcze łowisz? Ja coś tam jeszcze łowię, powinno jeszcze parę przynęt się ukręcić ;)
    Mam tydzień na ogarnięcie pracy zanim na urlop 2 tygodniowy pójdę :cry: Czarno to widzę :p
    I nareszcie :D

    [​IMG]
    smocze moje i już się wykluwa mozolnie w ozdobnym :p
     
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Tak jeszcze łowie , choć juz nic nie potrzebuje wszystko zgarnięte , teraz tylko dodatkowe itemy dla tych co beda potrzebować :)

    No to gratulacje :) Oj u mnie to juz zapomniane czasy kiedy te 5 sie pojawiło
     
  4. Sekme

    Sekme Generał forum

    Dobry wieczór :)

    Marku,
    Jak widać Twój świat zawodowy, który sobie zbudowałeś, jest zgoła inny od mojego świata zawodowego, który też sobie zbudowałam i od lat starannie pielęgnuję. Jak już napisałam wcześniej, nie zamierzam nikogo do niczego przekonywać. Każdy sam może sobie wierzyć, w co chce, i żyć, jak chce.

    Po prostu opisałam świat zawodowy, który, moim zdaniem, jest fajny, ponieważ w nim można robić to, co się lubi, co pozwala z radością witać każdy dzień, za co jest się uczciwie wynagradzanym i nie ma niebezpieczeństwa, że jakieś ulotne cosie, ten świat zburzą.
    Bycie dobrym specjalistą w swojej dziedzinie pozwala czuć się pewnie i nie bać się o jutro. Przy czym nie ma znaczenia, czy się jest super naukowcem NASA czy murarzem. W każdym z zawodów sukces zawodowy to przede wszystkim pracowitość i zaangażowanie, wtedy praca szuka człowieka, a nie człowiek pracy.

    Jeśli kogoś, kto to przeczytał, do czegoś zainspiruje, będę szczęśliwa. Bo taki świat jest możliwy. Trzeba tylko chcieć i włożyć w to odpowiednio dużo uczciwej pracy. I to wcale nie oznacza, że takie życie składa się wyłącznie z pracy – pracy w tym wszystkim jest średnio ok. 6-10 godzin w dni robocze, czyli tyle, co u każdego, tylko ta praca oprócz bycia pracą sprawia też ogromną frajdę :)

    Bezpodstawnie wypowiedziałeś te wszystkie przykre słowa pod adresem moim i ludzi z mojego świata, przechodząc tym samym na personalia, ale to już pozostawię Twojemu sumieniu.

    Wymieniliśmy opinie i myślę, że to w zupełności wystarczy.

    Życzę powodzenia w staraniu się o żonę ;), a także polecam osobiście wziąć udział w Akademii Przyszłości, bo to naprawdę świetny projekt :)


    **************************************

    Dziękuję. Dokładnie to miałam na myśli.
    Jak rolnik nie dba o krzaczki, to krzaczki rosną gdzie indziej i ktoś inny się nimi zajmuje i cieszy się owocami.


    Ale co czarno - ogarnianie czy urlop ;) Na ogarnianie jakiś tam event ponoć będzie, może na fali ogarniesz wszystko hurtem :p

    Gratulacje!!! To jest zdecydowanie Twój dzień xD
    Smok to niezwykle przyjazny i pożyteczny domownik xD
     
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dzięki ;) To miałaś dobrze :D Pewnie na początku się załapałaś na mentora ;) Ja się załapałam dopiero później jak weszły zmiany i wysłałam zgłoszenie drugi raz. I trochę zeszło, żeby wbić to 5 :)

    Ja też itemy jeszcze biorę bo inne już wyczyszczone, zobaczymy ile się uda zgarnąć ;)

    Dzięki, już się nie mogę doczekać aż wylezie z tego jajka xD

    xD Ogarnianie, o ta fala to tsunami by musiało być xD:cry: aleee może coś w tym jest i chociaż troszkę z rozpędu ogarnę przy porządkach farmowych xD
     
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj tak, powiem szczerze ze jakos od razu sie udało i kurczaki też co strace bo juz termometr całkiem spadnie to od usunięcia nie dłużej niz max do 24 h mam nowe , teraz o dziwo mam 3 z zielonym termometrem a tylko 2 z czerwonym
     
    Sekme lubi to.
  7. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Sekme, raz jeszcze przepraszam za szczerość, ale zbyt wiele nieszczęścia i łez w życiu widziałem, które spowodowali ludzie kierowani źle rozumianą solidarnością i instynktem stadnym. Ta źle rozumiana, impulsywna solidarność właśnie, zmusza pracodawców do zawierania kontraktów wraz z klauzulami bezpieczeństwa, obwarowań wysokimi odszkodowaniami, deklaracjami niepodejmowania pracy u konkurencji w szczegółowo określonym terminie oraz zwrotem kosztów poniesionych na rzecz podniesienia kwalifikacji.
    Nie było moim zamiarem urażenie kogokolwiek, jeżeli tak się stało, to bardzo mi przykro i bardzo przepraszam.
     
  8. Sekme

    Sekme Generał forum

    Dokładnie, metodą Herkulesa - hurcikiem wszystko i będzie z głowy :p Najtrudniejsze to zacząć, a potem już będzie z górki :)

    To masz dobrze. U mnie niestety nie ma tak kolorowo. 5 uczniów, poz. 3-5, wszystkie spadające, tzn. już 4, bo jednego wysłałam w świat i szukam nowego. Sporo już zmieniłam, ale sami nieaktywni, więc tak wymieniam po jednym, a nóż widelec się trafi grający... W sumie punktów mam jeszcze tylko na 1 królika... Słabo... -.- Trzeba czekać :sleepy:

    Uciekam. Co miałam odsłuchać, odsłuchałam, a teraz ząbki, piżamka, bajeczka do poduszki i spaaaać... :sleepy:

    Miłego wieczoru i kolorowych snów! :)

    **********************
    >>KLIK<<

    Przeprosiny przyjęte.

    Dobranoc.
     
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No jakoś muszę przyznać ze ostatnio mam w miare szczęście Choć też bywało różnie ale nie było aż tak zle jak czytam czesto.
     
    antonina-farmerska, Sekme oraz Marrylan lubią to.
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    To jeszcze do poduszki :



    wersja audio :p Ale nie powiem która to ja ;)

    Kolorowych snów Sekme :);)
     
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ale dlaczego jest napisane , ze film jest niedostępny :(
     
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    A teraz? Działa?
     
  13. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Działa :)
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  14. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    o_O Piszesz jakbyś życia nie znała ( w tym wycinku)
    Przede wszystkim? To przede wszystkim często i gęsto leży zupełnie poza naszą pracowitością i zaangażowaniem.:(-.-
    Ja bym to tak określiła......
    ;)

    Duuużo piszecie z Markiem:) Starałam się czytać ale..... sie pogubiłam i ciekawa jestem czy jeszcze pamiętacie od czego zaczęliście.
    Ale miło było... poczytać.:) Choć nie przebrnęłam przez całość;)
    Sorki że się wtrąciłam:)
    Ale chyba wiecie, że każde z was nie ma racji, ale zarazem ją ma:D
     
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dzień dobry.

    Nie przypuszczałem, że całkowite odcięcie od neta, tak zaboli.
    Niestety padła karta sieciowa.:(
    Wymiana, to nowa MoBo, a chcąc ulepszeń, to również CPU i RAM.
    Czarno to widzę.
    Wczoraj wyciągnąłem z lamusa starego rupcia i jak przypuszczałem, nie nadaje się już do niczego.
    AMD 850 Mhz i 756 Mb RAM nie pozwala na grę a i pisanie sprawia trudność.
    Musiałem pisać w notatniku i potem wkleić na forum.
    Mimo to postaram się coś wymęczyć.

    Tyle tytułem drobnego wyjaśnienia (usprawiedliwienia ?).:p

    Pozdrawiam.
    Halny Ryś.

     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    Ryś a zastanawiałam się gdzie Cie wywiało. Karta paskudnie narozrabiała -.-:( Ale mam nadzieję, że dasz radę z kompem i będzie hulać ;) A za księgę się zabieram niebawem, czekałam... :p

    [​IMG] xD
     
  17. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Doberek

    Gratki Bernadko :D

    Rys, ciesze sie, ze sie odnalazles ;). Naprawiaj co tam trzeba i wracaj do nas :)
     
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dzięki :);) Ty też już chyba niedługo? Albo już wbiłaś? :p

    Poczytałam poradnik i robię te porządki. Badyl rośnie długo, to nie trzeba ciągłe pilnować :p
     
    agucha31, toDzasta oraz zagma lubią to.
  19. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Cos ponad 400 mi zostalo. Kolejny uczen wyfrunal, czekam na nastepnego. W miedzyczasie dosc dlugi urlop mi sie szykuje, wiec pewnie we wrzesniu zgarne smoka ;)

    Porzadki tez zrobie z ww powodu. Nie wiem co i ile mnie ominie, lepiej lapac PD, jesli daja :p
     
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No to już nie tak dużo, ale czasem te punkty mozolnie przybywają :sleepy: Ja czekam od wczoraj na kurczaka na 5 gnieździe i jeszcze nie przyfrunął :p Pnącza lubię i chomikuję a jeszcze taki "leniwy" ten event to szkoda odpuścić. A PD zawsze trza brać jak dają :D;)