blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    22,0%
  6. dopiero teraz ?

    29,2%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    xD koniec jest dobry, bo oznacza zawsze początek czegośxD. Jak widać na 8 stronach tego wątku. Na razie.;)
     
  2. Alairë

    Alairë Generał forum

    Cześć Moni,
    nie mam jeszcze smrodka :(. Za dwa tygodnie po lejka jadę :D.
    Na razie zrobiłam zakupy w zoologicznym pt. Dzień dobry, poproszę wszystko xDxD

    Śliczny :inlove:

    W oczekiwaniu na swoją kolej na kozetce :p może tak mały wypadzik do wesołego miasteczka? Fajnie będzie, moc atrakcji... :D

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Nareszcie wiem jak Doktor wygląda :D Mówiłam, że ładniejszy do Kaszpirowskiego, mówiłam :p Mega przystojniak!!!Piesek też cudny, macie dziewczyny zdolności :inlove::DxD


    Też sobie czekam w kolejce i tak dla zabicia czasu taka krótka historyjka:

    Jesienią, znajome już farmerskie małżeństwo Helena i Stanisław obsiali swoje pole pszenicą, rozłożyli obficie obornik mając nadzieję na dobre plony, bo po dość uciążliwych letnich suszach i tym samym kiepskich innych zbiorach, głód już im zaczął do garnka zaglądać. Następnego dnia po siewie Helena wyszła rankiem na pole i po chwili woła zdziwiona: Stasiu choć tu szybko. Obydwoje nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na polu nie było ani kawałeczka obornika. Oboje zachodzili w głowę co się stało ale nic im na myśl nie przychodziło. Wieczorem rozłożyli ponownie obornik i poszli spać. Niestety następnego dnia sytuacja się powtórzyła i obornik znowu zniknął. Kolejnego dnia to samo. Czwartego dnia Stanisław postanowił pilnować nocą pole. Przyczaił się w okolicznych krzakach i cichutko czekał. Późną nocą Helenę budzi krzyk męża: Helaaaa chodź szybko, jakieś czarne podróbki stonki zaiwaniają z naszą kupą do lasu. Helena zerwała się na równe nogi ubrała się szybko i razem ze Stanisławem postanowili śledzić tajemnicze owady. Doprowadziły ich one do miejsca, w którym leżała cała góra ich obornika przerobiona na idealne kulki. I co my teraz z tym zrobimy - powiedziała Helena - Przecież to się już do niczego nie nadaje, a bez obornika pszenica też pewnie nie wzejdzie i z czego my będziemy żyli, co będziemy jeść - westchnęła bardzo strapiona. Na co Stanisław rzekł: Nie martw się Hela, ty masz zdolne ręce, przemalujesz, polakierujesz czy też inaczej przyozdobisz i w grudniu sprzedamy jako bańki choinkowe. Zobaczysz zarobimy dużo kasy, starczy na życie i jeszcze na waciki zostanie dla ciebie :p
     
    Ostatnie edytowanie: 15 marca 2016
  4. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    :inlove:
    Zawsze wiedziałam, że i z obornika można coś wystrugać.xD
    Piękna historia z budującym;) morałem. Gratki!:D
     
  5. Alairë

    Alairë Generał forum

    No i się chłopak doczekał własnego pomnika :p ...

    [​IMG]


    A takie odgnojarkowe cuda to i inne zastosowania mieć mogą ... :D
    Takie 2 w 1 - ozdoba dam + darmowe perfumy xDxDxD

    [​IMG]
     
  6. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Współpraca z V. nawiązana , najpierw trzeba ogarnąć złość .....

    [​IMG]
     
  7. feniks1414

    feniks1414 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Koniec kolejki jest na końcu kolejki....:DxD
    na drugi raz kibelek zabierz ze sobą.....xDxDxD
     
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Astronautkę dokładnie tak samo w piątek wieczorem wtopiłam, podobnie jak jakieś 6 labolatoryjnych, dopiero w sobotę miałam farta i druga komputerowa wyskoczyła. Potem natychmiast rozwiązałam współpracę z V. co by losu nie kusić. Nigdy nie wiem kiedy wrzucić zwierzaki do oaz żeby wylazło co trzeba.
     
  9. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Coś czuję, że jeszcze trochę a Doktor wyląduje u siebie na kozetce xD
    Ze mną też nawiązał współpracę ale ja się już nie złoszczę tylko śmieję przez łzyxD:cry:

    [​IMG]

    Dobrej nocy pacjentom i personelowi :)
     
  10. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    xD Ja stara jestem;):p Zapomniałam, że są pampersyxD
     
  11. Kami

    Kami Ambasador forum


    Dla tych, co na końcu kolejki....

    [​IMG]

    Ustrojstwo małe, przenośne, od biedy może służyć jako taboret. 8)-.-xDxD:cry::cry:
     
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    O żesz... padłam, leżę i się turlam xD:cry::cry:xD Kami ale jeszcze jakiś parawan by się przydał czy cuś, żeby tak nie na widoku xDxD.
     
  13. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    A czy to jest koedukacyjne?o_O;):pxD:cry:
     
  14. Kami

    Kami Ambasador forum

    Oj tam, tu jest taki tłok, że może nikt nie zauważy, jak sobie przysiądziesz na chwilkę xDxDxD:cry::cry::cry::cry::D8)8)
    Te tak :D :D Ale podobno mają dowieźć wersje różowe i błękitne - wtedy to już panie na lewo, panowie na prawo :D:D
     
  15. Sekme

    Sekme Generał forum

    Dobry wieczór :)

    Widzę, że kolejka rośnie... i nawet sam terapeuta stanął w ogonku xD
    Proponuję wszystkim odstresowującą terapię przedkozetkową... xD


    [​IMG]

    Gorąco zapraszam wszystkich chętnych i - przede wszystkim - niechętnych ;). Doznania wszelkie zapewnione :)
    Poza tym lepsze od plasteliny, bo efekty terapii można spożyć - do koloru do wyboru - pirożki z mięsem, z kapustą i jajkiem, ziemniakami, podrobami i tak dalej, i tak dalej... a dla łasuchów z jabłkami albo powidłami :inlove:


    [​IMG]

    Miłego wieczoru! :)
     
  16. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Łau!!!:inlove: Pirożki możemy lepićxD
    Taką Sekmę właśnie z forum znam. :)
     
  17. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    I myślę,że on nie jest w tym odosobniony :D
    Autograf oczywiście od Juliana , marzył mi się też od Prezesa ale chodzą słuchy, że będzie nowy banknot 500złotowy z wizerunkiem tegoż więc i podpis pewnie będzie na nim ;):p.Może kiedyś dorobię się takiej kwoty :pto będę miała autograf :D:inlove:
     
  18. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Terapeuta daje radę , bo biednych pacjentów skubie i może sobie pozwolić na ekstrawagancje , ale że V. z kumplami słabo ogarnia ? 8)
    Niepojęte , a potem się dziwimy , że uczniowie tą samą drogą podążają .....

    Za 5 minut pierwsze karne w tej edycji LM , lubię. [​IMG]
     
  19. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Ja chciałam tylko zauważyć, że Pan dochtór więcej PD dostał...
     
  20. wolf031973

    wolf031973 Książę forum

    Ja też chciałabym autograf od Buki. No i jeszcze od tych dwóch zgredów, którzy w "Mapetach" siedzieli w loży szyderców. Koniecznie.:):p
    I jeszcze pytanko do Gospodarza: Czy autor/autorka najbardziej odjechanych odpowiedzi w ankiecie ma się jutro z rana spodziewać karetki na sygnale pod oknem?:)

    Bry śródnocne i dobranoc zarazem