blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Sowa na plocie ;)

    U mnie upal sie skonczyl (chwilowo) i jest przyjemnie chlodno. Uff...
    Juz sie czlowiek tak nie napoci przy lataniu po prosbie :p

    Bry za chmurka
     
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    U mnie zza pół chmurki :p Grzeje ale jeszcze przyjemnie :D Właśnie dzięki królowej wbiłam 105, nie wiem czy je dziękować czy pogonić? :pxD:cry: Taca w ruchu cały czas :p
     
  3. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Licznik u mnie wyzerowany chwilowo ,wiec przerwa mała xDczekam na mecz i na wieczorny zbiór ,a potem od nowa latanie po prośbie ;)xD
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    U mnie 98 :sleepy: one się z powietrza chyba biorą te koszyki xD:cry: Tez czekam , jeszcze godzinka nie cala. Dadzą rade Iranowi, nie ma opcji :p
     
    Kasialka, aweva55 oraz bacowa70 lubią to.
  5. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Witam :)
    U mnie - chwilowo jestem nad morzem, pogoda się zepsuła. Dzisiaj od rana pada ale za to mogę posiedzieć na farmie i nareszcie mam luzik, bo nie mogłam wylatać tych wszystkich koszyków:).
    Nagrody bardzo mi się podobają ale to bardzoooo ......:inlove:
    Pozdrawiam i obfitych koszyczków życzę.:)
     
  6. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    lecą ładnie :)
    ale tak sobie myslę ,że jak my z tą tacą tak latamy i zbieramy wszelakie dobroci ,to jak nic ,doktor nam za wizyty policzy drożej :pxD
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD:cry:
    Po tym
    drogo
    bardzo drogo
    drogo w tralala
    i nie stać cię droższe to chyba tylko o tralala zera się na czeku nie mieszczą :D
    Pierwszy set nasz :D
    Morze, ale Ci dobrze:inlove: daleko Cię Aniu poniosło :D Pogoda się poprawi na pewno jeszcze. Miłego wypoczynku :D
     
    Kasialka, aweva55 oraz bacowa70 lubią to.
  8. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Coś ten mecz nie idzie po naszej mysli :oops:
     
    aweva55 lubi to.
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    I to bardzo :oops::( Strasznie dużo zagrywek nasi psuli a teraz już chyba po zawodach :oops:
     
    aweva55 lubi to.
  10. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    I po meczu :(cos tak czułam ,że przegrają
     
    aweva55 lubi to.
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No niestety :( Szkoda, bo zacięte te sety były zwłaszcza drugi i trzeci, ale troszkę jednak zabrakło.
     
    aweva55 lubi to.
  12. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Widzę, że smutno po meczu.
    Nikt nie pisze...

    Po tygodniu zmagań z koszykiem myślę, że mógłbym śmiało wystartować w zawodach w starej arkadowej grze ...
    No właśnie, podam tytuł i czapa.
    Spróbuje opisać.
    Na dole ekranu jest suwak, coś jakby arka no i dalej:
    Trzeba tym odbijać piłeczkę i strącać cegiełki.
    Po evencie pewnie żaden z farmerów nie miał by z tą grą problemów.;)
     
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD Rysiek przypomniałeś mi jak daaawno temu machałam żeby ta piłeczka nie spadła xD:cry: Ale na tym trzeba koniecznie poćwiczyć,wtedy żadna królowa nie będzie straszna :D Uff wymachałam wszystkie koszyki nareszcie :sleepy: teraz trzeba czekać na niedźwiedzie i spółkę :p

    Jeszcze by się nawigacja w myszce przydała. Słyszę ten głos V. mówiący teraz 2 cm w lewo, za 1 sekundę ostro w prawo, przez 2 sekundy stój prosto, dotarłeś do celu.... xD:cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 4 czerwca 2017
  14. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    o kurde a moja myszka się znariwla i chodzi bardzo kiepsko.

    Zjechałam z działki, bardzo fajnie było, bo trochę mnie mąż objechał za zebranie zarządu, to zajęło 4 godziny i nie wszystko zostało załatwione. och jak mi ciężko:sleepy::sleepy::sleepy:
     
  15. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Nie wiem o co chodzi ,ale moja myszka chodzi idealnie i nieważne czy trzymam kursor na tym koszyku czy nie :)
    pamietam w poprzedniej królowej ,że jak sie tylko wyjechało poza koszyk to on juz nie jeździł na boki ,a teraz tak nie mam
    jedyny problem jest jak wyjadę poza ramkę gry ,wtedy sie nie przesuwa :)
     
    Kasialka, Marrylan oraz aweva55 lubią to.
  16. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Z informacji, które podajesz Sekme wynika, że zastała zawarta umowa kupna sprzedaży, należność wynikająca z umowy zapłacona w całości, a przedmiot zakupu zastał wydany Kupującemu w terminie określonym w umowie i zgodnie z jej warunkami.
    Nie doczytałem informacji, że wystąpiły odstępstwa od wcześniejszych uzgodnień, a o tym, że takowych odstępstw nie było, świadczy wpłacenie należności w pełnej wysokości. Nie ma również informacji o istnieniu dokumentów potwierdzających, że dostarczony przedmiot, nie jest zgodny z wcześniejszym zamówieniem, albo odbiega od jego warunków w sposób, którego nie da się określić podczas odbioru. W takim układzie, na odstąpienie od umowy kupna sprzedaży, bez zgody sprzedającego nie ma najmniejszych szans.

    Można oczywiście pochylić się nad faktami, które przytaczasz - "samochód jest z wystawy" ... ale nie wiemy, czy to była wystawa objazdowa po kilku miastach Polski, czy po prostu stał sobie w salonie. Jeżeli stał w salonie wystawiony na sprzedaż, to różnica jest tylko taka, że przedmiot umowy nie był wykonany na zamówienie, tylko Kupujący zaakceptował istniejącą wersję, która po przemyśleniach mogła okazać się niewystarczająca - to działa na korzyść Kupującego, ale tylko do momentu odbioru.

    Piszesz, że - "w kolorze szarym, który absolutnie im się nie podoba, więc nigdy w życiu, by czegoś takiego nie kupili" ... ale z faktów, które przytaczasz wynika, że jednak kupili, zapłacili i odebrali ... czyli w momencie zakupu byli innego zdania, a kolor nie był sprzeczny z wcześniejszymi uzgodnieniami.

    Czytam, że - "mają podoliczane jakieś bzdety za kolejne kilka tyś." - przez co rozumiem wyposażenie dodatkowe, o którego wartość została podwyższona cena wersji podstawowej. Jest to oczywiście powód do rezygnacji z zakupu, o ile konfiguracja odbiega od ustalonej, albo odbiega ceną od uzgodnionej wartości, ale taką rezygnację składa się poprzez odmowę zapłaty.
    Skoro cała należność została sprzedającemu wypłacona, ten argument również upada.

    Podajesz, że - "Wszystko zostało sprzedane wg cen katalogowych" - co świadczy o tym, że ceny nie zostały zawyżone, tylko są zgodne z obowiązującym cennikiem. Brak negocjacji ceny ze strony Kupujących, nie może być podstawą roszczeń, ponieważ takowa negocjacja nie wynika z obowiązku, tylko jest oświadczeniem woli, na którą sprzedający wpływu mieć nie musi ... chociaż może.

    No, nie ma się do czego przyczepić Sekme, ale szukać oczywiście trzeba, żeby sumienie uspokoić.
    Jeżeli wolno mi doradzić, to szukaj z pozycji sprzedającego - Ty sprzedałaś i chcą Tobie zwrócić, Ty się bronisz.
    Szukaj swoich słabych punktów, szukaj treści w umowie, które Kupujący może interpretować w sposób dla Ciebie niekorzystny, przemyśl formę obrony, oceń szanse Kupujących.
    Jeżeli przegrasz, to znalazłaś rozwiązanie.
    Odrzuć również wszelkie życzeniowe, subiektywne argumenty, oceny i wady typu - "poza tym ten kolor w nocy jest właściwie niewidoczny, więc dla nich niebezpieczny" - bo takich argumentów obalać nie trzeba, one obalają się same. Tylko niepodważalne fakty, które jako dowód, będą miały wartość i znaczenie dla sądu w czasie ewentualnego procesu.
    Powodzenia, ale łatwo nie będzie :sleepy:
     
    aweva55 i Sekme lubią to.
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    Dobrze, że chociaż działkę miałaś i mogłaś odreagować ;) To najlepsze na takie stresy. A z zarządem jakoś pójdzie ;)

    U mnie też na szczęście zatrzymuje się tylko jak wyjadę kursorem poza ramkę ;) Następne koszyki do wyjeżdżenia :sleepy::p

    [​IMG]
    Zetka gratuluję 100-tki :D Teraz już tylko sprint :);)
     
    Ostatnie edytowanie: 5 czerwca 2017
  18. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dziękuję bardzo :)
    Królowa była bardzo pomocna :)
    Podobno teraz już z górki.
     
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Królowa daje niezłego kopniaka pd i tpd :D Pomogła Ci przejść najgorszy level ;) ale najgorszą robotę Ty wykonałaś :)Teraz to tylko śmiganie z górki bez hamulców :D Zobaczysz jak pasek fajnie leci do przodu :D


    Byłam świadkiem stłuczki był korek przed pasami i nagle słyszę trzask i auto które najechało na tył ciężarówki ma cały zderzak i kawałek przodu odpadnięty :oops:
     
    Ostatnie edytowanie: 5 czerwca 2017
  20. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Bernadko, Ty byłaś świadkiem stłuczki, a ja z rana miałam przyjemność dmuchać w alkomat :) Panowie policjanci zrobili kierowcom niespodziankę w postaci trzeźwego poranka :) Mój wynik 0.0 :)

    Trzeźwe dzień dobry :D