blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Czystej krwi nie widziałam. Pamiętniki lubiłam ale po trzeciej serii przestałam oglądać bo mi wątek popsuli :cry: a mam na kompie od trzeciej zachomikowane, no kilka mi z tej 8 ostatniej brakuje :p Może też zerknę w oczekiwaniu na Lucka. Ale moja podstawa i ulubione to Supernatural :inlove: Grimm też super. ;)
     
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Czystą,to trzeba przeboleć kilka odcinków,bo takie jakiesś..Ale dalej są extra:p Supernatural i Grimm nie oglądałam ale zobaczę.
    Edycja:Jeszcze oglądałam Being human-trochę naiwne ala da się oglądać.;)
     
    Ostatnie edytowanie: 1 czerwca 2017
  3. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Wychodzi dziecko ze szkoły i idzie chodnikiem.Powoli podjeżdża facet kolo 40 i jedzie równo z dzieckiem.Po chwili mówi do chłopca:
    -Wsiadaj
    -Nie,nie wsiądę-odpowiada dziecko
    -Wsiadaj,dam ci czekoladę
    -Nie
    -Dam ci czekoladę i 10 zł-zachęca facet
    -Nie
    -Ostatnia propozycja: dam ci czekoladę i 20 zł
    -Nie!!! Tato,kupiłeś Tico to sam sobie jeździj

    Wchodzi matka do pokoju dorastającego syna.Patrzy a tam na ścianach pełno plakatow z rozebranymi panienkami.
    Matka - I co będziesz sie teraz gapił na gołe baby?
    Syn - A co,mam sie gapić na gołe ściany?

    Zdrówka i uśmiechu wszystkim kochanym dzieciakom pomiędzy 0-100;):inlove:
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Jak mówisz, że się potem rozkręca to się może skuszę ;) Being Human to amerykańskie 2 serie obejrzałam i kawałek 3 nawet można było zerknąć, muszę kiedyś wrócić ;) A no i jeszcze Teen Wolf całe 6 serii obejrzałam, podobał mi się bardzo :inlove:, ale już się skończył. I w takim innym klimacie nadprzyrodzonym jest Dawno, dawno temu. Niby o bajkach, ale krew też się czasem poleje i różne moce są ;) A Kapitana Haka uwielbiam :inlove: Na Grimma i SN zerknij koniecznie ;)

    Dostałam dzisiaj z okazji święta flaszkę..... soku aloesowego 100% 1L :D
     
    Ostatnie edytowanie: 1 czerwca 2017
  5. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    to ja całą zieloną stówkę od mamusi z zyczeniami - kup sobie cos ładnego :D:inlove::D
     
  6. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    a ja czekoladę i krowę, którą do tej czekolady dawali 8)
    na szczęście pluszową xD
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D:D Też ładnie :D Coś ładnego na pewno da się za to kupić ;)

    xD Fioletowa milka? Widziałam, jest śliczna :p xD Ale prezent jakby z farmerskim akcentem :D
     
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Krowę, znaczy się 0,75 l ? ;)

    Edit:

    Sorki, nie doczytałem, że pluszowa.
     
  9. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    spragnionemu na myśli;)
    w sumie fajny zestaw byłby i na bank miałby branie;)
     
  10. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No tak ale Grimm się już skończył kolejnego sezonu nie będzie. Czystą krew obejrzałam calutką (co widać po nicku na forum)Polecam Grę o tron.
     
    Ostatnie edytowanie: 1 czerwca 2017
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No niestety, Grimm był, ale się zbył. Nad Grą się zastanawiam już od jakiegoś czasu, jak będzie w wakacje więcej czasu to może zerknę ;)

    Romantyczno - rozluźniający.:p Dla żony czekolada, a dla męża krowa :p;)
     
  12. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Heej :D
    Miałam was pochwalić, że prawie 70 stron napisaliście przez te pół miesiąca mojej nieobecności... ale zaczęłam przeglądać i się okazało, że po prostu klasycznie nasmrodziliście i to nie żadna wena twórcza, tylko rozwolnienie jak zwykle xD

    Dobra, liste obecności tylko chciałam podpisać i spadam, bo tam gdzie teraz siedzę mamy w gildii wewnętrzny czat i forum i można brzydkich słów używać, więc się odzwyczaiłam od bycia kulturalnym człowiekiem xD
    Bywajcie :inlove: w kraju i na wygnaniu ;)
     
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxD Te lewatywy działają cuda :D:p;) A to tam nie za dobrze macie w tej gildii? :D ;) :p Troszkę zazdraszczam ;) Cieszę się bardzo, że zajrzałaś i wpadaj czasem się podpisać :D;)

    Dziś jest mały zgrzyt, bo:

    [​IMG]

    A my tu pod krawatkami mieliśmy siedzieć :pxD:cry::oops:

    Bry :)
     
  14. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Bardzo dobrze tam mamy :p tam zamiast sąsiadom prezenty wysyłać się ich atakuje i grabi :p więc niezdrowe emocje są rozładowywane na bieżąco xD:cry:
    ale na forum ogólnym gry takie samo narzekanie jak tu :p ogólnie po różnych grach ostatnimi miesiącami chodziłam i na każdym forum wyczytałam, że 5 lat temu to było lepiej, a teraz się nie opłaca zaczynać grać, ani w ogóle grać i trzeba tylko odchodzić :p jakoś gram jako świeżak wśród tych 5letnich znudzonych wyjadaczy i bardzo dobrze się bawie... chyba właśnie w tym tkwi cała tajemnica... że to nie są gry w których jest sens siedzieć tak długo. Zmiana miejsca raz na kilka lat działa niesamowicie odświeżająco. :D
     
  15. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Dziękuję za wczorajsze wypadajki :)
     
    draculik34, aweva55 oraz Marrylan lubią to.
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Tu nam powinni takie gildie zrobić xD Już widzę te nocne naloty na traktorach uzbrojonych w widły farmerów :pxD Byłoby co niektórych z czego grabić :pxD Lata robią swoje i tak myślę, że jakby co kilka lat tfurcy jakiś powiew świeżości do gry wnosili to może wyjadacze też by coś uszczknęli dla siebie, należy im się ;) Echhh marzenia xD:cry:
     
  17. Sekme

    Sekme Generał forum

    Dzień dobry :)

    Wpadłam przywitać się i ponarzekać... :p bo gdzie, jak nie tu...
    Ponad 500 koszyków do wyklikania, a wszystkie myszki co zrobiły? Koncertowo się popsuły... Co robić, jak żyć? :cry::cry::cry:

    Do pracy jako tako wystarczy touchpad, ale do królowej nie pasuje... Do wieczora koniec z graniem, a potem trzeba będzie odwiedzić jakiś sklep typu "nie dla idiotów" z dużym asortymentem... Największy problem, że ja potrzebuję małej, mega lekkiej i cichej myszki bez żadnych udziwnień. Życzcie mi powodzenia, bo to będzie ciekawe wyzwanie ;)

    Aha, latając za królową, warto zmniejszyć trochę okno gry (Ctrl+ i Ctrl-), wtedy ruchy ręką są krótsze i wygodniej jest. Żeby jeszcze jakiegoś tabsa można było jej dać, by tak nie pędziła... :DxD

    Miłego piątku, piąteczku, piątunia! :inlove:
     
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ułaaa 500 :oops: Brzmi jak rękozarobienie i myszkozaklikanie 1000-cznego stopnia. One wiedziały co się święci i dlatego Ci zastrajkowały :oops: Ja też lubię takie małe ciche i proste, z kablem najlepiej. Trzymam żebyś znalazła odpowiednią i dała królowej po... tacy xD;) A zmniejszanie wypróbuję, dzięki ;)
     
  19. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Dobry :)

    zmniejszania nie próbowałam :)
    bateria w myszy do wymiany xD
    ale przetestowałam wszystkie dostępne u mnie przeglądarki
    najwolniejsza Mirosoftu czyli E. nie zacina się jak inne i z koszykiem latam tak w miarę spokojniej
    na Mozilli najgorzej a na Chrome to póki wtyczka nie zaszwankuje a to jest tam nagminne -.-
    przy mini gierkach na coś się ta przeglądarka E. przydaje
    ja mam problem z nadgarstkiem i sprawdziłam wielokrotnie

    spróbuje z pomniejszeniem
    a tabsy to królowa dobre bierze jej mina mówi wszystko a do tego rozrzut ramion xD
    no i te oczy za nic nie poznasz co brała po jej spojrzeniu xD
    dobra typiara jest xD
     
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dodam do tego możliwość przyspieszenia myszy w panelu sterowania.

    [​IMG]

    W opcjach wskaźnika można dopasować ruch do własnych potrzeb i wygody.
    W niektórych myszkach podobną funkcję mają przełączniki DPI, przeważnie na spodzie myszki.