blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Jeszcze przeglądarkę można zmienić :p albo w ogóle całego kompa xD:cry:
    Mi przestało w końcu, wytrzymaj, może też odpuści ;)
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Marynia, bardzo Cię pozdrawiam;), nie gniewaj się.

    Spróbuj tego:

    Może błędy są związane z dostawcą (serwery DNS).
    Na pasku powinna być ikona netu (pewnie telewizorek)
    Kliknij prawym i daj "Rozwiąż problemy"
    System zresetuje kartę sieciową i wyczyści podręczną listę DNS. Dostaniesz komunikat, że to i tamto było nie tak i teraz jest cacy (o ile jest coś nie tak).
    Jeżeli wyskoczy coś takiego:

    [​IMG]

    to znaczy, że u Ciebie jest wszystko dobrze i daj "anuluj".
    Nic więcej mądrego nie wymyślę.
     
  3. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Kwiatki stanialy. Poprzednio (maj 2016) kosztowaly:

    [​IMG]

    Potencjalni zainteresowani moga sie poludzic, ze przy nastepnej wyprz bedzie jeszcze taniej ;) Istnieje tez prawdopodobienstwo, ze kolejnym razem strachy i chatki tez doczekaja sie obnizki.
    Co ciekawe, tego ogloszenia nie moglam (a moze nie potrafilam) znalezc na naszym offie, Azikowo (dziekuje:inlove:) odszukala je na nieoficjalnym.
     
  4. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    O ładowarka zeszła nawet już do 50% od ostatniego, a reszta blisko. Ze strachami i chatkami pewnie będzie podobnie. Ale to i tak nie zmienia mojej złości na nie puszczenie w gt. Wyprze innych itemów na pnącze też są a dopuszczone do gt są :p Wiem, wiem wejściówki na koło :p

    Jesteś wzorową farmerką, oczywiście, że zasłużyłaś ;) Będziesz mogła większe plony warzyw zbierać :D
     
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  7. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Niewlasciwa nazwe wpisywalam xD:cry::cry: Dziekuje ;)

    Tez uwazam, ze powinny byc puszczone na GT jak inne itemy. Szczegolnie, ze wchodza na pnacze, ktore kazdy dostaje z automatu.
    Sa pnacza za FL i do nich pasujace itemy tez za walute, ktore mozna wymieniac.
    Jaka jest miedzy nimi roznica? Zadna 8)
     
  8. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Jestem za ;)
    albo niech przynajmniej zrobią skup interwencyjny, coby się w pasku trochę przejaśniło ;)
     
  9. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Skup jak zrobia, to co najwyzej w walucie targowej :p I pozdrowia serdecznie xD:cry:
     
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    A za serdeczne pozdrowienia prowizję od sprzedaży zedrą xD I nakupią tych kwiatków i innych, a potem skup zamkną i bum kolejna wyprz za florki kwiatków ze skupu xD:cry: I biznes się kręci :p
    Ouija właśnie obejrzałam 1 i 2 brrrr :p
     
  11. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Taaa szukałam księcia, a to jednak żaby zwykłe były >:(
    chociaż kot się trafił, na sam widok pawia puściłam xD:cry:
    [​IMG]
     
  12. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ciesz się, że cokolwiek Ci skoczyło, u mnie same wtopy, zawsze chodź 1 miks wychodził:mad::sleepy:

    Po bożemu efekty nie lepsze. Reszte SP, która została zostawiam na jutro
     
  13. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    u mnie nędza była cały czas i z miksów i nie, wreszcie coś wylazło w miare przyzwoitego
     
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Kot poprawiony pawiem piękny :D Gratki ;) Ja pawie załadowałam, zobaczymy chociaż w piątki to mi nigdy nic nie wychodziło :oops:
     
  15. Sekme

    Sekme Generał forum

    Dobry wieczór :)

    Franek pomocnika wydał, to i ja się nie powstrzymałam... Zagoniłam trochę pawi, wron, gęsi i kukułek... totalne multikulti... strach się bać, co z tego wyrośnie... xD

    Ale za to Stwórca (nie mylić z tfurcami) piękną tęczę wydał... Wszystkie kolory, wyraźne, intensywne i pięęękne :inlove: :inlove:

    A teraz idę do oazy ;)
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :inlove::inlove: Lubię patrzeć. Największe szanse u mnie od strony Wisłoka. Raz w życiu widziałam dwie na raz. Jedna wyżej wyraźniejsza i druga pod spodem trochę bledsza. Piękny widok :inlove: I trzymam za wsady do oaz ;)
     
  17. Sekme

    Sekme Generał forum

    Tęcze na szczęście widzę bardzo często, w tym też podwójne. Raz w życiu za to widziałam taką, która stała na ziemi... tzn. zaczynała się jakieś 300 m. metrów przede mną... To było niesamowite... Chciałabym kiedyś jeszcze zobaczyć cos takiego... :inlove:


    Wsady poszły się paść... 8) multikulti się nie sprawdza... teraz są same pawie... idę zbierać ;)
     
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja Was bardzo pozdrawiam ale nie mam siły pisać -.- Firma mi się chyba wali a to dla mnie ostatnie zatrudnienie...No bo kto babę na 3 lata przed emeryturą,w dodatku z leżącym ojcem na jakieś 1/4 zatrudni?-.- Ok.5 czerwca będę wiedziała na czym stoję...
     
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    A był tam garniec złota? :DxD To musiało być niesamowite, też bym chciała kiedyś zobaczyć :)
    To oby te pawie teraz się spisały ;)

    Gosia kurcze mam nadzieję że jednak firma przetrwa. Trzy lata.. tak już niewiele Ci zostało do tej emerytury. Bardzo mocno trzymam aby się dobrze skończyło. ;) Będzie dobrze. Daj znać :)
     
  20. Sekme

    Sekme Generał forum

    Gosiu,
    bądź dobrej myśli i nie poddawaj się. Trzeba wierzyć, że jak się zaczynają zamykać drzwi, to ktoś gdzieś już przekręca klamkę okna. Myślę o Tobie bardzo ciepło i trzymam wszystko, co się da (to podpadające pod "treści" także, a tak naprawdę to przede wszystkim) ;)


    Ale ze mnie matoł... Nie sprawdziłam... :eek: No i przepadło... a mogłabym teraz drinki popijać z palemką... :pxD Trzeba marzyć jeszcze raz... :music::inlove:
    A wiesz, że jak ich nikt nie rozpraszał, to nawet o 3 poziomy się wzniosły... :D Nie jest to szczyt ich możliwości, no ale od czegoś trzeba zacząć xD