blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ja to jestem dobry.
    Nie wiem jak to zrobiłem, ale czytając pominąłem to "Ci" i wyszło mi, że były jakieś problemy z wymianą podczas G&T.
    Stąd moje pytanie o cyrki.
    Tymczasem zdanie dotyczyło mnie.
    Ale wtopa.
    xD:cry:xD
     
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxD:cry: Rysiek nie wywołuj cyrku z balona xD:cry: Czekamy cierpliwie, aż przyleci bez żadnych komplikacji xD
    kolorowych Sekme :);)
     
    Ostatnie edytowanie: 24 maja 2017
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dzień dobry.
    Co tu tak wymiotło ?
    A u mnie zrobiło się baśniowo:
    [​IMG] :p
     
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Bry zadowolone-sprzedałam perłową,bogata jestem :D Rysiek,ładnie to wygląda :)
     
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D baśnie tysiąca i jednej gwiazdki xD Niech tylko BP da coś fajnego, żebyśmy te baśnie mogli przenieść na farmę :D Super to wygląda ;)

    Ha wiedziałam, super :D Ja wczoraj dyskotegowego leona puściłam i oby się opchnął bo będzie bida xD;)

    I kartki:

    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Królewicze dosiadać białych rumaków i do dzieła :p;) I co tu pić mleczko czy napój złocisty? :p

    Bry :)
     
    Ostatnie edytowanie: 25 maja 2017
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dużo tego.

    Mleko:



    Ręczniki

    Piwo

    A królewna, nie wiem czemu, ale skojarzyła mi się z tym:

     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Mi mleko się z tym kojarzy :pxD Ale Zauchy lubię posłuchać :);)


    Chińskie ręczniki wymiatają xD:cry:

    Akademia Pana Kleksa to moje najmilsze wspomnienie z dzieciństwa :D Takich księżniczek już nie ma ;)
     
  8. jola0909g

    jola0909g Nadzorca forum

    Witam Serdecznie:)
    kozetki w realu za drogie;)xD
    więc Tu przyszłam...a skoro Tu piszę to uważam, że mnie na to stać;):)...wiem, wiem drogo tu strasznie;):)
    różnych fantów na farmie mam wiele...więc może...tylko już nie chcę Mieci, Przydasi i innych kolesi u Was karmić- jedynie u siebie;) xD:cry:chociaż wcale pewna nie jestem...
    dziwny był ten top...farma odłogiem pierwszy raz od prawie 7 lat leży...i już nigdy nie będzie dla mnie to ta sama gierka co tydzień temu...czy szkoda?chyba jednak nie:)... jeszcze dobrze przemyśleć to wszystko muszę/czy grać jeszcze chcę:)a emocje...najprawdopodobniej się wzięły z tego co we mnie ukryte cały czas krzyczało....ta gra za dużą część realnego świata mi przysłoniła...ślepy nałóg jestem/byłam;) i tyle:p
    uważajcie na siebie:inlove: ....co by w Was piorun nie strzelił;):) miłego dnia:)
     
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Witaj Jola na kozetce :) Doktor jeszcze cennika nie zmienił wiec jest tanio jak barszcz :pxD Tymczasem połóż się i kontempluj, to idealne miejsce ;) Emocje były, mega nawet, i jak BP trochę pozmienia formę /głównie podział grup/ to można było by je kiedyś powtórzyć, bo na takie /podziały/ jak były ostatnio się nie piszę. Tu zostały chyba tylko same wielkie nałogi farmowe :D Swojej nie każ za długo czekać, tylko działaj ;) Wpadnij czasem ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 25 maja 2017
  10. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Jolu , już dawno powinnaś tutaj wylądować , zresztą jak 90 % tego forum ;).
    Cieszy mnie , że w odróżnieniu od wielu osób Ty wreszcie wykazałaś świadomość.
    Pisz sobie o czym masz ochotę , nie ma tutaj offtopu /pewnik/ , spamu /jak jest kafka/.
    Treści , podważanka i łamania niestety bywają;), także wzmożona czujność jest niezbędna.
    Jest też sporo pozytywnych pacjentek/-ów/.
    Widzę , że Benia już Cię lekko ogarnęła, kozetki do dyspozycji , tabsy także , choć po TOP-ie zapas trzeba uzupełnić.
    Także czym kozetka bogata.

    Benia , mamy do pogadania w sprawie wczorajszego meczu8).

    Bry uśmiechnięte.
     
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Nie marudź, wiesz ile kosztuje endoproteza kolana? :p Po tym jaki numer odstawiło z typowaniem muszę koniecznie wymienić :p Szkoda, że Ajax się nie przebił ;)
     
  12. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Widzę w eventowym , że farmarki strajkują , ta gra naprawdę zalicza niesamowite wyżyny ostatnio8).

    Benia , dogadamy się :p.
     
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :cry:xD:p Czytałam. Niebawem sprawdzę u siebie, bo załadowane już były. ;) Jak im się zgubiło słówko "losowe" to marny ich los :p Ciekawe, czy rekompensata w farmarkach, będzie? :p

    Brzmi intrygująco :p Co zamierzasz mi wstawić w to krnąbrne kolano? Ma być miękkie, i dobrze nasmarowane i z wbudowaną maszynką do typowania :p /nawet nie pytam o narzędzia i inne sprzęty do zabiegu - wole nie wiedzieć :p/ Koperta już się składa ;)

    EDIT
    Kilka farmarek zgubiło 8) Idę pisać do pt :pxD:cry:
     
  14. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Zaraz będzie OO : "Nie pisać do PT , problem znany"xD:cry:xD.

    [​IMG]
     
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Tekst od anglików:

    During this mini-event, with each Breeding you will have a very high chance of receiving a Farm Token, which you can exchange for prizes in the Shop-O-Rama.

    I wystarczy tłumaczenie wujaszka:

    Podczas tego mini-eventu, przy każdym Hodowli będziesz miał bardzo duże szanse na otrzymanie Farm Tokena, który możesz wymienić na nagrody w Shop-O-Rama.

    Czyżby kolejna wpadka ekipy tłumaczącej ?
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Poza tym pt zajęte takie, tyle ma spraw, nie wolno przeszkadzać. :p

    o_OxD:cry:xD noo i się wyjaśniło 8)
     
  17. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Czy to jeszcze kogokolwiek dziwi kto gra trochę dłużej i zerka na nasz OFF ?
    Bardzo duże szanse , a z każdej , prawie to samo , prawie ;).
    Tutaj niestety za ten błąd być może zapłacą gracze , bardzo bym chciał żeby tym razem odpowiednie osoby stanęły na wysokości zadania , oby8).
     
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Już nawet nie piszę, jeśli się potwierdzi a raczej kiedy się potwierdzi, to ewidentna wtopa tłumaczy. Tyle, że tym razem to nie jakaś błahostka typu "stopa aksolota", tylko błąd w kluczowej informacji. Wielu graczy się nastawiło na 100% wypadalności farmarek i będą mocno zawiedzeni. Zresztą już w eventowym widać. Ekipa będzie mieć ciężki orzech do zgryzienia, oby dysponowali odpowiednio mocnym dziadkiem i stanęli na wysokości zadania 8)
     
  19. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    ja nie wiem, tyle czasu na forum jesteś i nie wiesz, gdzie sie pytania zadaje, wstyd :p;)

    u mnie na 6 oaz w jednej nie dopisało
    a wątpisz w to, że dysponują? ;)xD

    Witam wszystkich i Jolę szczególnie, jak Doktorek napisał :czym chata bogata (tym pacjenci :wuerg:);)
     
  20. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Głąb ze mnie xD , na szczęście zostałem uprzejmie przekierowany przez nieomylnego MOD-eratora.
    Na swoje usprawiedliwienie mam to , że eventowy czytają przynajmniej 4 osoby , a dział pomoc .....xD:cry:xD.



    Edit:

    Idę po kurczaka , bo będą nici z obiadu , o i jeszcze dzisiaj ogórkowa zupą dnia:D.
    Pewnie jak wrócę wszystkie farmarki będą już się zgadzały8).
     
    Ostatnie edytowanie: 25 maja 2017