blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Talarku,bardzo Ci i Rodzinie współczuje:(.Nie potrafię sobie wyobrazić Waszego bólu:oops:
     
    Anetta41 lubi to.
  2. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Talarku... współczuje

    Dużo siły do przejścia przez ten trudny czas dla całej rodziny.
     
    Anetta41 lubi to.
  3. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Współczuje :( Wiem jaki to straszny ból i pustka :(
     
    Anetta41 lubi to.
  4. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Kochana szczere wyrazy współczucia:(
     
    Anetta41 lubi to.
  5. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Bardzo Wam współczuję,nawet nie potrafię sobie wyobrazić takiej tragedii,chyba bym tego nie przeżyła:cry:
    Dużo sił Wam życzę,bo tego Wam potrzeba.
     
    Anetta41 lubi to.
  6. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Basiu,tak bardzo Wam wszystkim współczuję.Niewyobrażalna tragedia.Siły Kochana:( Tulę Cię całą sobą
     
    Anetta41 lubi to.
  7. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Talarku, bardzo mi przykro. Wyrazy współczucia dla rodziny.
     
    Anetta41 lubi to.
  8. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Współczuje ogromnie. Nie mam dzieci i nigdy nie będę miała, ale wyobrażam sobie, że to tragedia nie do opisania stracić własne dziecko.
    Trzymaj się mocno.
     
    Anetta41 lubi to.
  9. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Najgłębsze wyrazy współczucia Talarku. Życie potrafi doświadczyć bardzo okrutnie kierując nas w ciemność ... bo wszystko wokół przestaje istnieć, wobec dotykającej nas tragedii. Trzeba znaleźć w sobie ogrom siły, która pozwoli pokonać rozpacz i poczucie beznadziei. Tej siły życzę Tobie i całej Twojej Rodzinie.
     
    Anetta41 lubi to.
  10. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Talarku wraz z Rodziną trzymajcie się.

    PS wiem co to znaczy, doświadczam 13 lat tęskonty za synem.
     
    Anetta41 lubi to.
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Talarku,Basiu-wiem co czujecie,chociaż mój wnuk nie żył,bo martwy się urodzil,ale i tak za nim tęsknię,widziałam Go przez chwilkę-straszne to jest-siły życzę :(
     
    Anetta41 lubi to.
  12. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Talarku, bardzo Ci współczuję. Straszna tragedia. Nie ma nic gorszego od śmierci dziecka:cry: Życzę dużo siły, by przetrwać ten trudny czas.
     
    Anetta41 lubi to.
  13. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    współczuję, mojej przyjaciółce zmarła córeczka 5 letnia,widziałam co przeżywali:cry::cry::cry:i co mimo upływu prawie 15 lat przeżywają, i żadne słowa tu nie pomogą, ani nawet nie są właściwe, bardzo trudny czas czeka zwłaszcza rodziców i muszą wiedzieć, że mają wsparcie w najbliższych.
     
    Anetta41 lubi to.
  14. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Przesyłam promyki słońca i lekką bryzę. Majówkę czas zacząć :)
    Pozdrawiam.



     
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)
    Ja te promyki słońca to chętnie, bo u mnie leje -.- Tymczasem siedzę sobie na trzecim poziomie w świetlikach , pnącze jest i 6 talarów zostało, a dalej zobaczymy ;).
     
  16. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Rzeczywiście pięknie w Ustce [​IMG] Jak się napatrzę to może i u mnie się przejaśni [​IMG] Coś nawet chmury mniejsze jakby się zrobiły. Popatrzę jeszcze chwilkę [​IMG] Dzięki Olga [​IMG]
     
  18. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Chyba lepiej brzmiałoby mod orator. Erator to nazwa młynka m.in. do odpadków 8) A to już jest takie sobie..
    No cóz nowemu życzę mało mielenia..
    Bry słoneczno-nie
     
  19. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Sookie dobrze, że nie Sekator bo nick zobowiązywałby go do ciachania ;)
    Również życzę świeżynce samych sukcesów w moderowaniu i jak najmniej roboty;)
     
  20. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Dzień dobry
    To tak będzie wyglądać moje życie przez najbliższe kilka miesięcy??:eek: Od marketu do marketu budowlanego-.-
    Już mi nogi puchną, a jeszcze bardziej głowa od zbyt dużego wyboru kafelków, farb, paneli i innych materiałów dekoracyjnych. (a jak pomyślę o cenach tego wszystkiego to chyba mam zawał...):p

    A ten nowy Mod to co to, kto to?? Znam??