blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No nie mogę pół posta polubić-szkoda wielka,coś się stało jak na wakacjach byłam?Bo nie wszystko czytałam...-.- Toć mnie tylko 5 dni nie było...:cry: Coś mi świta o ślubach-może zajęta przygotowaniami i później wróci? W ogóle coraz nas mniej na forum-kozetka też chyba z górą na 5-6 osobach trwa...-.- Marzeny nie widać-że o krzaczorowych uczestnikach nie wspomnę...Pewnie,że nie zawsze się chce pisać ale to już długo trwa,taka słaba frekwencja...:cry:Czas umierać?:pxDo_O
     
    gadek, Sekme oraz aweva55 lubią to.
  2. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    A Monika to pies????:p:pxD:cry::cry::cry:
    Gratulacje Gosia :)
    Doczytałam Triss w domaganiach,ale nie wiem kto jej nadepnął na odcisk,że do tego stopnia się wkurzyła :(

    Pisz za siebie, mnie tam na ten lepszy świat wcale nie śpieszno:p
    A ja Wam mówię,że niby nikogo nie ma,ale krzaczory doskonale zorientowane w temacie


    Benia nie wiem :cry::cry: ja widzę ciągle różowy :cry:

    Strażak ratuje staruszkę z płonącego mieszkania.
    - Proszę zacisnąć zęby!- krzyczy znosząc ja w dół po drabinie.
    - W takim razie musimy wrócić na górę, zostały na półce w łazience!

    Popisałam,teraz mogę lecieć na majówkę :D
     
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Moniaaaa kochana :inlove: Baty mi się należą. xD:cry::cry: Najlepszego i naj mniej różowego xD Zdrowia przede wszystkim dla Ciebie i rodziny ;)

    Mówisz, że one mają oczy i uszy? Te krzaki zawsze mi się podejrzane wydawały xDxD:cry::p
    I przegapić milion nowych ts, wyprzy, siania... Za nic! xDxDxD
    Aga jak zestopowała z farmą, to zaglądała jeszcze czasem do Zuzy i muzycznego, a potem ten wpis w Domaganiach. :( Chciałabym, żeby wróciła, ale to raczej nieprędko...
     
    Ostatnie edytowanie: 4 maja 2017
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Mi też nie spieszno Monika ale kiedyś,kiedyś,kiedyś,to mi nie raz kawa wystygła i ze 4 x monitor oplułam,jak forum czytałam....-.- A teraz, kurczątko,nuda,nuda,nuda...No i na kozetce kurtuazyjna wymiana myśli i świętowanie Świąt Świętowanych xD Chyba bacik NW zadziałał i każdy się boi,że to,co napisze,nie koniecznie się NW spodoba..;)Mój żarcik się nawet Złej nie spodobał o_O A co do wakacji,to wypowiadać się nie mogę ale powiem tylko tyle,że po kilku minutach od wstawienia żartu,pomyślałam,że jednak go usunę-no i usunęłam :D Tyle tylko,że w momencie moderacji przez Magdę.No trudno,odpękałam 5 dni,jestem, czuwam :p Ale nie odpowiada mi za bardzo,pisanie w eventowym,ile mi tam rogów czy innych wypadaj wypadło.-.-Wiem,pisanie o życiu dzieci deprawuje,co tam,że dzieci bardziej niż my zdeprawowane-wiem,słyszę w telefonie,mam porównanie.A poza tym,wiem,jak te dzieciątka w taxi się zachowują...No ale może ja i moi taxówkarze na te zdeprawowane tylko trafiamy...;) Słowem,rozgoryczona trochę jestem,bo tu rozrywki od codzienności szukam i teraz nie bardzo znajduję...-.- No i chyba dobranoc-żeby nie rzec"do zobaczenia" :p(albo to ja wiem,co komu pod treści podejdzie)
     
  5. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    [​IMG]

    Zdrowia, szczęścia i słodyczy :) Olga Tobie życzy :)
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    o_Ooo... :p Wykazałaś tym postem poprawność FF,gratkixD Co nie znaczy,że się do życzeń nie dołączę [​IMG]
     
  7. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Z dedykacją dla Moni od cichego wielbiciela xD
    Ps. Robię tylko za posłańca 8)

     
  8. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Wszystkim Monikom kozetkowym i krzaczastym, dzisiejszym solenizantkom dużo słońca spełnienia najskrytszych marzeń:inlove::inlove::inlove:
     
  9. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Wszystkim Monikom wszystkiego najlepszego i moc zdrowia.
     
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D Wyczuwam Kermita :D;) Monia Ty farciaro :D

    A to tak na wszelki wypadek :p Nasz prywatny wóz strażacki.

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 4 maja 2017
  11. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum


    Się normalnie wzruszyłam :oops::cry:DZIĘKUJĘ :inlove:

    a to osobno ,muszę bo się uduszę xD

    Normalnie od dzisiaj to będzie mój nr jeden na liście xD:cry::cry:
    Szkoda,że cichy ten wielbiciel:music: nic to,będę bezsennymi nocami puszczała wodze wyobraźni i kręciła scenariusze ;)
    raz jeszcze dziękuję :inlove:
    Teraz lecę polatać po wsi :D odkąd nam wyburzyli most ,żyjemy jak za chińskim murem lub w getto :cry:
    Podobno za półtora roku będzie pięknie trza zaciskać zęby i ścisnąć pośladki ;)
    Spokojnej nocy wszystkim :)
     
  12. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Monia, ode mnie również wszystkiego najlepszego imieninowego, zdrowia, radości i samych pięknych dni :)
    [​IMG]
     
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Monia to się da załatwić :D Teraz w mig będziesz wszędzie na miejscu xD

    [​IMG] :p

    Przez dosłownie chwilkę widziałam ten różowy xD:p Ale już jest ten, co powinien, ufff :p;)
     
    Ostatnie edytowanie: 4 maja 2017
  14. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Monika Kochana :)
    Życzę ci wszystkiego co najlepsze, najszczęśliwsze i najbardziej radosne - przesyłam Ci ogromnego buziaka:inlove:

    [​IMG]
     
  15. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Dziękuję Zecia :),a czy w ramach spóźnionego prezentu imieninowego mogłabyś zmienić swoją sygnaturę na coś bardziej normalnego,proszę :inlove:

    Aniu,dziękuję ślicznie :)

    Bry zaspane
    Kartka z kalendarza
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Kartki wrzucone w razie gdyby Cysorz obcięciem premii groził
    Raz jeszcze wszystkim dziękuję :) Słonecznego dnia wszystkim :)
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD Pacjenty też mogą Cysorzowi coś obciąć, czy oskubać... liście z wieńca np. czy inne diamenty z pierścienia :p

    O tuba, a tubka się liczy? Połowę z pasty do zębów dziś zjadłam, nawet mniam była :pxD Podobno pomadki też nieźle smakują, nie używam (poza bezbarwną), ale mój kuzyn jak był mały to zjadał xD a jakie miał pretensje, jak była nieświeża :pxD:cry:

    Bry :)

    [​IMG]

    [​IMG]

    A Grecia przepowiada GT lada chwila :p
     
    Ostatnie edytowanie: 5 maja 2017
  17. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Bry
    W końcu trafiłam diamentową Ingrid.. W 46 gierce.
     
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D Super, że się w końcu udało. Trochę się namęczyłaś, ale w końcu przyszła. Gratulację Aniu :)

    Młody jedzie na wycieczkę do Krakowa do ZOO i po tej akcji ostatniej, co miał w szkole, każde dziecko ma jechać z rodzicem, albo opiekunem. No są wyjątki (chyba trzy na 20 parę dzieci) że rodzice nie mogą, ale tak to wszystkie jadą z rodzicami. Jak ja dawno w Krakowie nie byłam. Ostatnio jak byłam mała i się zgubiłam w Sukiennicach i mnie szukali wszyscy xD
     
  19. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Benia , ja tez wiei temu byłam w Krakowie. Chyba jeszcze gdzieś w latach 90-tych:oops:
    Zabierz sie z młodym jako opiekun;)
    Bizony za tą mękę o Ingrid dostałamxD
     
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Tatuś już miejscówkę zaklepał :cry::p Ale i tak nie wiem czy bym z tymi dwudziestoma kilkoma diabełkami wytrzymała nawet pół dnia, najbardziej rozbrykana i "żywą" klasę ma xD Ale może kiedyś się zabiorę jak będą jechali bardziej kameralnie :D Anie graty bizonów ;). Moje do pendolino pójdą: pomarańczowe farby, pomarańczowe gęsi, pomarańczowe ryby i żółte orły :cry::cry:xD

    Takie oto sierotki małe dwie do pracy dziś przywieźli

    [​IMG]

    [​IMG]

    To już drugie w ciągu paru dni, wcześniej była rodzinka, mama i psiaki. Echhh, chyba się zaczął "sezon". Trzeba tylko liczyć, że ze schroniska gdzie ich odwożą ktoś przygarnie i znajdą domy.​
     
    Ostatnie edytowanie: 5 maja 2017