blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    W końcu pęknie ta 10 i u Ciebie, wierzę że się uda. Ja pierwsze miałam taki plan, żeby zawsze zaczynać grę od tego samego zestawu. No i jak się wylosowały 2 z 3 rzeczy najlepsze to pomyślałam, że w następnej gierce nie będzie na bank i zmieniłam a tu zonk bo siadł za czwartym ten mój zestaw pierwotny. To się wkurzyłam i na chybił trafił wybierałam. I wpadło.
     
  2. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Cześć wszystkim :)
    Powiesiłam na tarczy zdjęcie zblazerowanego i proszę xDxD Dziesiątka jak malowana xD

    [​IMG]
     
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    [​IMG][​IMG][​IMG] W wersji w różowych koronkach czy oblepionego naleśniorami? Przecięło na pół naleśnika czy gumkę u koronek? [​IMG] A może tego pypcia się wreszcie pozbył?[​IMG]
    Gratulację, piękna dyszka ;)
     
  4. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Bernadka dzięki :inlove:
    Celowałam w pypcia, a trafiłam w gumkę xD
     
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    [​IMG]O lala Doktor bez gumki w koronkowych galotach. To musiał być widok [​IMG] Toporek aż się sam pewnie naostrzył [​IMG] Teraz celuj w górne partie, żeby guziczki od koszuli poodcinać i będzie git ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 3 maja 2017
  6. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Pięknie Olga :)
    U mnie zadziałała wyobraźnia i to dwa razy :) :)
    Co chwilę wywala mnie z farmy, czy też tak macie?
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Widziałam, Twoje dwie dyszki Aniu też piękne, gratulacje :D Mnie puki co nie wywala i jest ok, ale nic mnie nie zdziwi.

    Czytam ZZ i w pendolino ma być warsztat dla chomików a będę robić sejfy [​IMG][​IMG] Najpierw anakondy i wazy a teraz chomiki i sejfy. Ciekawe po co te sejfy, a już chyba wiem, one nam te sejfy dadzą, my w nich schowamy florki. Potem BP te chomiki wyśle na kurs dla kasiarzy i będą nam włamy urządzać i kasę wykradać [​IMG][​IMG][​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 3 maja 2017
  8. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dziękuję Benia :)
    Brak mi widocznych emotek, jednak wyrażają nasz nastrój i dopełniają to co chcemy powiedzieć.
    Wygląda na to, że wywala mnie jak przylatuje do mnie sówka, bo za każdym razem jak wracam to siedzi na płocie.
     
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Z emotkami bardzo wkurzające, bo naprawdę ich brak. Nie można wizualnie wyrazić naszych emocji.
    To te sówki chyba jakąś broń hukową niosą, że aż Cię z włości wyrzuca :p Ale do mnie akurat nie przylatywały teraz to nie wiem, czy by mnie też wyrzuciło.
     
  10. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Postawiłam sobie dziś w nocy diagnozę(dr google)-mam uczulenie na kota -.- Zakupiłam tabsy,jak po tygodniu lepiej nie będzie,to wtedy nie da rady-do dochtorów się udam 8) Psy miałam i nic-ale czytam,że koty bardzo uczulają.Trudno,kota nie wywalę przecież >:( Po niedzieli wszystko wciągający odkurzacz kupuję,to może mniej kocich kłaków będzie fruwało w powietrzu...Chociaż to właściwie nie kłaki uczulają.No i wyczytałam też,że żeby się alergii pozbyć,należy mieć kilka kotów xD Jak się alergen kumuluje,to wtedy człowiek zdrowieje xD Trochę ich lata po podwórku,mam się czym(kim?)leczyć :D
    Namachałam u Ingrid 18 razy i wciąż diamentowej nie mam :cry:Pozdrawiam od razu zdrowsza ;)
     
  12. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Kartka z kalendarza :p

    [​IMG]


    [​IMG] [​IMG]


    [​IMG] [​IMG]


    Dodatkowo jest jeszcze Dzień Hutnika oraz Międzynarodowy dzień Gwiezdnych Wojen :p dopasuj sobie
    Komu naprawili avatary to naprawili.U mnie dalej na różowo:cry:

    Gosia,normalnie jakbym mojego DP czytała xD:cry::cry:on też sam sobie diagnozy stawia ,a dodatkowo po piwie leczy dotykiemxD:cry:
    Bry :)
     
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    [​IMG] A tego jeszcze nie próbowałam,no ale....:p
     
  14. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    To jeszcze newsem rzucę ,a co :D
    Lewandowscy zostali szczęśliwymi rodzicami Klary .Koniec nowinek :)

    [​IMG]
     
  15. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Witam
    Ewent skończyłam, drzewka postawiłam.
    Diamentowa dziewoje odpuszczam.
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxD:cry:xD po jakiej premii??:p Sama se wezmę. Podkradnę się od tyłu świsnę naleśnik i w nogi :p Jak urwę przy tym pypeć, to już pretensje nie do mnie :p

    xDxD Gosia weź Lusię namów, żeby kumpele zaprosiła na imprezę piżamkową po nocy z takim lekiem

    [​IMG]

    powinno być lepiej :D;)
    Rozumiem, że butelką pustą dotyka czy trąca, żebyś do kosza wyrzuciła? :pxD
    Monia coś Ty przeskrobała, że Cię różowy avek prześladuje?. A ja cały czas piękny szary widzę :p


    :D O piłkarka nam rośnie. Gratulacje dla rodziców :)

    Super Aniu, gratuluję, ja też już po, ale jeszcze męczę topory na sklepik, zgarnę kilka itemów może się komuś przyda potem.;)
    Bry :)
     
    Ostatnie edytowanie: 4 maja 2017
  17. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Na miejsce pożaru przyjeżdża wóz strażacki. Strażacy wyskakują z niego i... nic nie robią! Podchodzi do nich jakiś staruszek i pyta:
    - Dlaczego nie lejecie?!
    - Nie lejemy, bo nie ma drzewek...


    Byłem kiedyś strażakiem , ale niestety dalsza opowieść nie nadaje się na bobasowe forum :p.

     
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxD Podeślę im moje z ts-ów:p

    Do sypialni wpada Fąfara i woła do lezącej w łóżku żony:
    -Ubieraj się szybko! Pożar!!!
    Z szafy słychać przerażony męski głos:
    -Meble! Ratujcie meble!

    Mój dziadek wprawdzie nie był strażakiem, ale miał na imię Florian. Wszystkim Florkom naj z okazji imienin :)
    Kilku pacjentów dla Doktorka przyprowadziłam :p

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Kiedy tu kumpelek nie ma-sami kumple :pJakby mi tak każdy "teren"zaznaczył...xD
    Mam diamentową Ingrid [​IMG]
    Co się z Triss dzieje?Termometr jej drastycznie spada...-.-
     
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o_Oo ilu strażaków by było xDxD
    Gosia gratuluję Ingrid w diamentach :D

    Aga pisała kiedyś, że powoli odpuszcza, i chyba już całkiem odpuściła :(