blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Jak najbardziej w Polsce.I dlatego zawsze powtarzam,że nienawidzę zimy :cry::cry:
    W górach to 10 miesięcy zimy,a reszta samo lato ;)

    Benia,nie robię świetlikowego więc mi te termosy dyndają :D,ale na biel za oknem to nawet przez okno i przy kominku,patrzeć nie mogę
    Podobno dzisiaj w nocy mają nam gwiazdki spadać i księżyc ma być różowy:music:w radio mówili żeby nie było,że za dużo tabsów się nażarłam,ale u mnie pochmurno więc pewnie guzik zobaczę
     
  2. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Monika oszczędź proszę :)
    Zostaw tej zimy chociaż na dwa tygodnie, zawsze jeżdżę po feriach, to wypada tak na początku marca.
    To jakiś absurd, w tym roku byłam w Zakopanem w tym terminie i jeździłam na nartach tylko na naśnieżanych stokach, a wokół była wiosna.
    I bądź tu człowieku mądry-.-8)xD
     
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D Po tabsach to Ty je możesz zobaczyć nie tylko przez chmury, ale nawet jakby tych gwiazd tam wcale nie było, o różowym księżycu nie wspominając xD:cry: Ale widok zapowiada się piękny :inlove: Może te chmurzyska u Ciebie choć trochę pierzchną i uda się coś podpatrzyć ;)
     
  4. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Aniu,specjalnie dla Ciebie :D
    Wyjście z górnej stacji kolejki na Kasprowym Wierchu.

    [​IMG]

    Śniegu dwa metry,a zaspy dochodzą do 3 tylko chodzić po górach nie wolno 8)
    4 stopień zagrożenia lawinowego

    Benia,to na wszelki wypadek, biorę ze 4 różowe,zawijam się w kocyk ,a co tam kocyk,puchową pierzynę :Di siadam na tarasie z oczami wlepionymi w niebo :D i lampeczką dobrego wina
     
  5. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Monia Kochana mój czas na Kasprowym chyba już minął :)
    Piękna Góra, tylko trzeba ją szanować:inlove:
    W takich warunkach nie odważyłabym się tam wyjechać nawet kolejką :)
    Mam trochę zdjęć w nawet bardzo trudnych warunkach. Na jednym z nich ratownicy TOPR fotografowali Bacę z wąsem zamarzniętym.
    Ale o tym chyba już pisałam na forum:)
     
  6. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Bukowina ponownie uruchomiła wyciągi,ale myślę,że to będzie moment.Właśnie oglądałam prognozę i w przyszłym tygodniu temperatura ma dojść do 17 kreski o_O
    Zwariowała pogoda,a później człowiek się dziwi,że pada jak mucha.Jestem w połowie 3 opakowania antybiotyków
    Jak mnie angina złapała wtedy jak miałam w domu armagedon tak trzyma do tej pory to ponad 3 tygodnieo_O oby obecny zadziałał bo nie mają więcej pomysłów a laryngologa się boję,że będzie chciał ciąć jak amen w pacierzu:cry:
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ten kwiecień to koszyki powinien robić, tak koncertowo przeplata o_O Tabsy zadziałają. Muszą... ;)
     
  8. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Monia nie lubię dawać komuś rad, po prostu unikam tego jak ......(niech tam doda sobie każdy po swojemu) ale może odwiedź tego laryngologa.
    Miałam usunięte migdały w już nie tak młodym wieku (więcej niż 15 lat:p) i jest o niebo lepiej.
     
  9. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Wieczorek,
    Pies mojej siostry w zeszłym roku w styczniu(!) załapał babesziozę i mało nie zszedł do psiego nieba leczyła go przeszło pół roku.Biedaczyna ale wygrał tę walkę i juz odzyskał swój diabelski humor;)
     
  10. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    ... bardzo dobry :D
    Cóż można napisać czytając informację, która ma tak istotny wpływ na jakość życia ... i to w tak znaczącym wymiarze i w tak pozytywnym znaczeniu ? :)
    Można tylko cieszyć się razem z Tobą radością , która i tak nie odda pełni szczęścia, którego dzisiaj doświadczyłaś wraz z wszystkimi, którzy w tych trudnych chwilach stali obok Ciebie.
    Cieszę się razem z Tobą :)
    I tego się trzymamy pazurami Ewa, raz na zawsze, bez żadnych odstępstw ... choćby się waliło i paliło :D

    To dogasające pozostałości walki na polu bitwy Ewa ... dogasające. Potrzeba tylko czasu, aby na popiołach, które po nich pozostaną, wyrosły pełne barw kwiaty - kwiaty życia, radości i uśmiechu :)
    Bardzo się cieszę Ewa, pozdrawiam serdecznie :)
     
  11. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Cześć :)

    Nawet nie wiesz, jak się cieszę :)
    Trzymam kciuki za końcówkę terapii i planuję wycieczkę do Twojego miasteczka :)
     
  12. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dzień dobry ,u mnie po porannej nawałnicy wyjrzało słońce,ale wiatr wieje jakby chciał łeb oberwać
    Ale Monika tą ilustracją Kasprowego przeszła sama siebie w kwietniu tyle śniegu?
    Nie powiem widziałam wiecej,ale na wysokości 3500mnpm a nie na 2000.
     
    Ostatnie edytowanie: 22 kwietnia 2017
  13. Sekme

    Sekme Generał forum

    Dzień dobry sobotnio :)
    Wieje tak, że łeb odpada. Mam ochotę traskać garami i ustawiać wszystkich w szeregu... -.- Dlatego, znając potencjalne skutki, pójdę lepiej do kuchni trochę potrzaskać, przynajmniej smaczny pożytek z tego będzie i przez tydzień można będzie nie gotować... xD


    Trzymajcie się ciepło i wiosennie!

    Monika, będę zaklinać tę wiosnę specjalnie dla Ciebie, bo i gdzie to widziane, żeby majówkę w zaspach, a nie na pikniku! o_O
     
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    Duje oj duje a jeszcze czarno jak by sypnąć miało śniegiem konkretnie o_O Nosa nie wychylam na razie :p Ech no a przecież dziś:

    [​IMG]

    No, żeby nasza Ziemia nam na swoje święto takie atrakcje fundowała :pxD

    jelly beans - żelkowe fasolki, galaretkowe fasolki
    Co do cukierków to ciekawa jest ta wersja :p

    [​IMG]
    'BeanBoozled to mieszanka tradycyjnych smaków Jelly Beans pomieszanych ze zwariowanymi aromatami z życia codziennego. Mieszanka ta została skomponowana w taki sposób, aby osoba spożywająca nie wiedziała jaki smak degustuje. Cukierki występują w parach i mają taki sam kolor. Zjadając zielony cukierek nigdy nie wiemy czy trafimy na limonkę czy… no właśnie, poniżej zestaw par:
    • Limonka vs. Skoszona trawa
    • Tutti-Frutti vs. Śmierdzące skarpety
    • Popcorn maślany vs. Zepsute jajko
    • Trzy jagody (borówka, truskawka, jeżyna) vs. Pasta do zębów
    • Brzoskwinia vs. Wymiociny
    • Budyń czekoladowy vs. Psie jedzenie
    • Soczysta gruszka vs. Glut z nosa
    • Kokos vs. Pieluszka niemowlaka "
     
  15. Sekme

    Sekme Generał forum

    A te cukierki to chyba specjalnie dla fanów Harrego Pottera wymyślono, bo tam były jakieś takie wynalazki :)

    Dziewczyny i Chłopaki,

    Czy ktoś się zna/korzysta/może polecić kurtkę męską do wędrówek wszelakich?
    Albo ogólnie markę i jakieś cechy obowiązkowe, żeby wiedzieć w którą stronę patrzeć. Generalnie potrzebna kurtka typu "lato" albo z odpinanym polarem, to już nie ma tak dużego znaczenia.
    Urlop na nosie, a Kochany Połówek rozkosznie "nie martw się, pójdę do sklepu i kupię" :D I tak 2-gi miesiąc*... Aha... akurat... >:( Widzę, że muszę wziąc sprawy w swoje ręce -.-, żeby do sklepu iść ze zrozumieniem ;)

    Moja Hannah ma już z 10 lat chyba i ma się dobrze, trochę wyblakła od prania, ale w niczym to nie przeszkadza - w góry chodzę, a nie na wybieg się lansować ;) Czy ta marka dalej trzyma poziom?

    Będę wdzieczna za wszelkie porady :)


    * Jak w tym kawale "No przecież powiedziałem, że naprawię ten kran, to naprawię. I nie trzeba mi co pół roku przypominać..."xD:cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 22 kwietnia 2017
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Wypisz wymaluj fasolki wszystkich smaków z Harrego :D;)

    Kurtka do wędrówki. Wiem tylko, że powinna mieć laminat (membranę) żeby przepuszczała ciepło z organizmu. Siostra zaopatruje męża w Nord Face i się sprawdzały, ale Hannah też jeszcze daje radę ;)
     
  17. Sekme

    Sekme Generał forum

    Teraz to chyba wszystkie z tych przyzwoitszych są "oddychające" i z nowoczesnych materiałów.

    No właśnie na razie na wielosezonowego NF Marmota położyłam oko - na fotkach wygląda przyzwoicie, jeszcze przejrzę te letnie, no i muszę po rankingah i forach polatać ;) Hannah w ogóle nie widzę w sklepach, czyżby koniec marki...

    Swoją drogą swoją Hannah kupiłam kiedyś w outlecie za jakieś śmieszne pieniądze, bo na gwałt potrzebowałam i miało to być takie rozwiązanie zastępcze... No i bez zarzutu zastępuje już całą dekadę xD


    P.S. Z góry przepraszam za setki literówek, które mi się zdarzają...
     
  18. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Mój monż nosi od kilku lat wielosezonową Falcon ,tez kupiona na wyprz i jest zadowolony ,ja wielosezonowo CMP(allegro ale tez zalando po przecenie)
     
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Hannah też tylko w necie widziałam, bo u mnie w galeriach (Rzeszów) nie ma, ale pewnie by gdzieś jeszcze coś znalazł ;)

    Takie kupione na wyprzach czy spontanicznie z nagłej potrzeby to często strzał w 10-tkę :D;)
     
  20. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    U nas do tej pory królował Jack Wolfskin. Rewelacyjne kurtki nie do zajechania.
    Teraz testujemy kurtki z Mountain Warehouse. Sklep w pobliżu się nam otworzył i od razu piękne promocje mieli na kurtki i inną odzież.
    W dawnych czasach świetny był Alpinus, ale niestety był.