blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,9%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,9%
  6. dopiero teraz ?

    29,1%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Z okazji dzisiejszego święta zrobiłam sobie kanapkę z czosnkiem :D Przyjdzie doktorek to dam mu siarczystego buziaka :D

    Dziś luksusowo i na bogato :D

    [​IMG]
     
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxDSiarczystego i powalającego:p Kaszanka czosnkowa mmmmm to dobro z najwyższej półki :D a dla nas wszystko co najlepsze xD Ciekawe jak by smakowały te naleśniczki czekoladowe jak by do nich czosnku dodać?:p
     
  3. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Taki buziak powaliłby nawet konia a co dopiero doktorka :D Pewnie wie co go tu czeka i dlatego nie zagląda :D
    Czekoladowy naleśnik z czosnkiem bleeeee :D
     
  4. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Bry. Przeprosiłam się dzisiaj z zimowa czapką,kurtką i butami8) Jeszcze tylko przed wyjściem do pracy na ten ziąb czosnku się najem(podobno p/bakteryjnie i p/przeziębieniowo działa) to i święto będę miała zaliczone.8)
     
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Może się poszedł zaopatrzyć i wróci z czosnkiem pod... pachą(ami) xD:p
     
  6. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    U mnie dziś rano było biało ale w ciągu kilku godzin stopniał śnieg.
    Też przeprosiłam zimową kurtkę, wiosna była i się zmyła .

    Edycja :)
    Ktoś reflektuje ? 8)

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 19 kwietnia 2017
  7. Sekme

    Sekme Generał forum

    No nie wiem, nie wiem... Pytanie, co Doktorek jadł... A jak też luksusowo? ;)

    Dzień dobry :)



    Haha... najbardziej mi się podoba "odbycie stażu na stanowisku menedżera" :D:cry:

    A w nagrodę - uścisk dłoni prezesa... xD:cry:Nie, stójcie nawet nie prezesa, bo prezes pewnie gdzies w Chinach urzęduje...xD:cry:


    Z tego typu ciekawostek mam zachowany taki skarb:


    [​IMG]
    Niestety nie dałam rady w tym wspaniałym dziele doczytać, DLACZEGO miałabym być zainteresowana i co chcą mi zaproponować wzamian za tak długaśną listę moich zalet i nie tylko , więc pożałowałam atramentu i papieru... Ale czy dobrze zrobiłam? :oops:xD


    A za oknem piękne słońce i wróble dają czadu... choć jednak zimno...
     
    Ostatnie edytowanie: 19 kwietnia 2017
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    A ja głupia zamiast PR (public relations - stosunki międzyludzkie) studiować to informatykę z ekonometrią, taka fucha mi przepadła :p xD :cry:o profitach nie wspomnę xD

    Ani uścisku dłoni ani ukłonu prezesa ani nawet miski ryżu pewnie. Sam prestiż firmy musi wystarczyć ;)xD:cry:
     
  9. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Bernadka Ty tu nie rycz tylko myśl u kogo korki pobrać, żeby na te stosunki międzynarodowe się załapać xD
     
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ciekawe czy Grey by się nadał? :pxD Ma doświadczenie w zarządzaniu wielką firmą... :p
     
  11. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Bry po prośbie :)
    Kozetkowicze,może ktoś z Was ma znajomości w szpitalach Rydygiera,Narutowicza,Prokocim,Żeromskiego jakieś wtyki kontakty może też być Bielsko-Biała,Górny Śląsk wszędzie tam gdzie usuwają 3 migdał i robią drenaż uszu
    Prywatnie w życiu mnie nie będzie stać,a dzieciak cierpi natomiast terminy przez NFZ najbliżej luty przyszłego roku,a do tego czasu mały może nie słyszeć
    W ciągu 3 tygodni dwa antybiotyki dzisiaj pierwszy dzień w przedszkolu i gorączka powyżej 38 i znowu ból gardła
    Opadają nam ręce :(
     
  12. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Monika wspolczuje...:(
    walcze z NFZ od jakiegos czasu tylko z inna przypadloscia i wyc sie chce ,bo traktuja czlowieka jak łajno...dzisiaj pol dnia dzwonilam zeby zalatwic Natalce zabiegi na cito bo kuleje i boli i paprze sie noga ....czekalam pol dnia -nikt sluchawki nie odebral...czekanko za kasiorke i rozlaczanie polaczen....zadzwonilam na nr dla pacjentow komercyjnych -po dwoch sygnalach uslyszalam "w czym moge pomoc"....zenada,bezsens i nie wiem co jeszcze....slow mi w gebie brakuje zeby to opisac adekwatnie i nie poleciec na wyspy..
    moge ewentualnie przejechac caly Wroclaw ale nie bardzo moge łazic ostatnimi czasy ...szczegolnie tak daleko bo ledwo ciagne noge za noga tak mnie pokrecilo i na to wychodzi ,ze to nie czasowo :oops:a doktorek termin ma na koniec listopada....jako,ze mama jakies tam jeszcze kolezanki w przychodniach ma to w pazdzierniku moze sie uda:cry:ale pal licho ze mna ,dzieciak cierpi od stycznia...:(
    co miesiac łapy po skladki wyciagaja obowiazkowo a traktuja Cie jak dziada...
    z laryngologiem zadnym nie mialam w Krakowie do czynienia ....szkoda,ze nie moge pomoc :(
    trzymam kciuki zebys wszystko pomyslnie zalatwila...zdrowka dla malutkiego...zanim nie zalatwicie lekarza to moze nie puszczajcie go do placowki....:oops:wiem po Kubie jak przedszkole moze zaprawic ...a w domu predzej zadbacie o jego stan zdrowia...
    dzien dobry wszystkim.
     
    aweva55 i gadek lubią to.
  13. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Hej Aniu
    Normalnie nie wiem co napisać,bo we łbie hula wiatr,ale scyzoryk się w kieszeni otwiera.Co miesiąc w zębach zanoszę prawie 1200 dla Zusu a dla dzieciaka nie mogę wyrwać normalnego terminu
    Młoda jedzie we środę za tydzień w ciemno do Narutowicza i bedzie krzyżem leżeć póki jej nie przyjmą.Co za chory system lecznictwa :(
    Dzieci ,pacjenci kardiologiczni oraz onkologiczni powinni być traktowani priorytetowo
     
    aweva55, gadek oraz antonina-farmerska lubią to.
  14. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    chory bardziej niz pacjenci...
    maja limity i koniec kropka.wyzej wałka nie podskoczysz :(
    dzisiejsza sytuacja:
    ide ze skierowaniem od ortopedy na cito do rejestracji na rehabilitacje bo sie dowiedzialam ze terminy maja przystepne ...
    okazuje sie ,ze skierowania nie uznaja od ortopedy...odeslali mnie do pediatry aby wypisal skierowanie do poradni rehabilitacyjnej aby ich lekarz dal skierowanie na zabiegi...zabiegi i owszem nawet przed wakacjami by sie znalazly na cito ale do poradni rehabilitacyjnej termin na koniec wrzesnia -pazdziernik ....i co zrobisz z tym absurdem?no chodz ty siadz i placz ... :cry:a mloda na noge stanac nie moze ..:oops:
     
  15. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    NIe zazdroszę Ci :( też masz kłopot nosz diabli mnie biorą
    Młoda jeździła od zeszłego roku na regularne wizyty do laryngologa podobno jeden z lepszych po czym się okazało,że on nie pracuje w szpitalu i dał tylko skierowanie
    Żeby było więcej kłopotu wypisał od razu do leżenia,a żaden szpital nie przyjmie inaczej niż przez poradnię
    Dzisiaj latała za skierowaniem z dopiskiem CITO do placówki specjalistycznej.Narutowicz najblizszy termin w poradni ma lipiec-sierpień
    a od poradni do zabiegu nawet myśleć nie chcę
    Rydygier dwa lata
    Podobno chcą wyżu demograficznego,a chore dzieci mają gdzieś
     
  16. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dziewczyny bardzo współczuję.
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Monika,spróbuj do Bydgoszczy zadzwonić:Telefon - Centrala: 52 3655 799 -oni jakoś sobie radzą z terminami,Wiem,daleko ale może się uda.Nasz kuzyn już dostał skierowanie do św.Piotra a oni go zoperowali i jest dobrze.
     
  18. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Gosia Bydgoszcz z racji odległości odpada.Później musisz z obolałym dzieciakiem wrócić dlatego szukam najdalej na Górnym Ślasku :(
    Dziękuję za pomoc :)
    Pewna osoba z naszego forum poddała mi myśl żeby spróbować przez prywatny gabinet ordynatora placówki i chyba to najlepszy pomysł
    W Rydygierze prywatne usunięcie 3 migdała 3700 plus drenaż uszu około 1800o_Okogo na to stać
     
  19. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    O to u was się cenią. U mnie taka imprezka to zaledwie 1600 zł.
     
  20. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Monika probuj.zawsze warto probowac.nie wiem jak to jest z przyjeciem do szpitala natomiast wiem ,ze skierowania od prywatnego tez sa platne,tak samo jak lekarstwa nie ma znizki tylko placisz 100%.
    probowalam mloda prywatnie do poradni rehabilitacyjnej zarejestrowac ale pan mi powiedzial wprost ,ze pozniej zabiegi z prywatnego skierowania beda platne ...to po co mi poradnia jak moge bez zaplacic za zabiegi i finito?
    ehhh...probuj sie dogadac w odpowiedni sposob z ordynatorem...moze to pomoze :oops:moze wyjdzie taniej niz prywatny zabieg...:(