blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Sam te bułki piekłeś i kiełbasę produkowałeś? :p Milusio było, sielankowo motylki i te sprawy :p
     
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Namawiasz do palenia, czy jako Doktor do ograniczenia ?
    xD:cry:xD
     
  4. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Pytanie czy na raz, czy tylko 8)
     
  5. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Zawsze chciałem zostać masarzem /uwielbiam to słowo/xD.



    Namawiam do zdrowego rozsądku i dystansu ....... do palenia8).
     
  6. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Masarzem czy masażystą ?:music:
     
  7. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    - niech to drzwi ścisną
    - do stu tysięcy fur beczek, furgonow..
    - do kroćset...

    Ale piosenka przeszła cenzurę, Norbi nie znasz się!
     
  8. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    dodałabym jeszcze moje ulubione :
    motyla noga
    oraz
    do stu beczek zepsutych śledzi
    kurza melodia

    bry wietrzne
     
  9. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    Masarz może być masażystą w wolnej chwili i odwrotnie w sumie też.

    Dłonie się liczą .... głównie:p.



    kurtka na wacie
    kurdemol
    kurdebalans
    kurdefelek
    jasny gwint
     
  10. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Niech to dunder świśnie
    Na krowie kopytko!

    Byle mu się profesje nie pomyliły i nie zastosował nieodpowiedniej usługi do nieodpowiedniego klienta xD
     
  11. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Wyobraziłam sobie takiego dużego faceta, w białej czapce na głowie, w zakrwawionym fartuchu ugniatającego czyjeś plecy 8) Ciary mnie przeszły8)
     
  12. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Z cala mocą stwierdzam,ze to moje święto:D i chętnie dzisiaj otworzyłabym sezon ale lejeeeeeeee,ze świata za oknem nie widać
    Pierwszy raz zabrał mnie na ryby mój przyszły mąż i tak już od 18 lat wędkujemy razem.W Polsce jeździliśmy na ryby bardzo często,teraz trochę rzadziej i z racji braku czasu ale przede wszystkim pogoda do bani.
    Nudy na rybach? Nie wiem,nie znam-dla mnie zawsze dużo się dzieje i przeważnie na wesoło.Czasami milczymy ale to tez jest przyjemne.Dla mnie takie wyjazdy to odpoczynek,relax,adrenalina i zabawa w jednym.
    Anegdot z wędkowania mam tyle,ze starczyłoby na parę godzin.
    Z robakami nie mam problemu-zakładam na haczyk bez żadnego ,,ale" choć trochę trwało zanim przemogłam w sobie niechęć.Jak nie ma długi czas brań to idą trzy przekazy w stronę rybek-prośba,groźba i powstające na bieżąco hasła reklamowe.Cos zawsze skutkuje-bez ryb raczej nie wracam:)

    I taka niewinna anegdotka
    Lato,rzeka Bug.Nad brzegiem same krzaki i drzewa a pomiędzy nimi zrobione stanowiska wędkarskie.Ryby brały często ale przy kolejnym braniu i zacięciu poczułam,ze coś większego mi się trafiło.Zaczęła się walka bo ryba szarpała sie i próbowała odpłynąć.Adrenalina rośnie,łzy w oczach z emocji.Kręcę tym kołowrotkiem,kręcę ale zaczyna mi brakować sil i ręka boli.Oparłam wędkę na biodrze i walczę ale po 10 min miałam już do dość i zaczęłam prosić męża.
    -Weź to ode mnie bo nie dam rady
    -Ciągnij -mówi mąż
    -Ale już nie mogę
    -Ciągnij
    Walczę dalej ale już naprawdę nie daje rady
    -Nie mogę już
    -Ciągnij,dobrze ci idzie
    -Juz nie mogę
    -Jeszcze trochę,już blisko
    -No proszę cie,już nie mogę/ mi łzy ciekną po policzkach/
    -Dasz rade,ciągnij...nie poddawaj się
    Mijają kolejne chwile.Ryba ciagle szaleje w rzece ja już wiem,ze to koniec.Brak mi sił,a ból ręki jest coraz większy
    - Proszę...już nie chce
    Mąż widząc ,ze się poddaje,ze łagodnie ze mną już nie ma co, krzyknął:
    -Zamknij się i ciągnij
    Podziałało jak zimny prysznic.Zacisnęłam zęby,krecilam kołowrotkiem choć hamulec az trzeszczał ale doholowałam do brzegu słusznych rozmiarów... szczupaka:inlove:
    Serce mi waliło jak szalone,łzy kapały ale ja sie uśmiechałam od ucha do ucha.Drżącą ręką odpaliłam fajkę i wypiłam solidna porcje piwa.Długo nie mogłam dojść do siebie.Mąż gratulował,przytulił i wycałował.Dumy ze mnie,ja z siebie tez.Łowimy dalej
    Jakas godzinę później przyszło do nas dwóch wędkarzy ze zwyczajowym pytaniem-I jak tam...bierze coś?Trochę dziwne miny mieli i tacy jacyś onieśmieleni
    Mąż pokazał im jakiego szczupaka złowiłam a oni...patrzą na mnie,na rybę,na mnie,na męża i w śmiech.Okazało się ,ze panowie siedzieli parę krzaków od nas i nie widzieli co się dzieje ale słyszeli nasz dialog.Nie muszę wam mówić jak zadziałała ich wyobraźnia:pKolejny raz tego dnia ciekły mi łzy tyle,ze śmiechuxD:cry:Prze długi czas wszyscy nie mogliśmy sie uspokoić
    Za rok spotkaliśmy sie z tymi wędkarzami nad jeziorem.Oni byli z kumplami i już po kilku minutach okazało się ,ze kolejni wędkarze znaja historie z ciągnięciem...szczupaka
    Tak oto stałam sie zupelnie niechcący bohaterką skandalu obyczajowego
     
  13. czechu79

    czechu79 Generał forum

    PRZEKLEŃSTWA ODZWIERZĘCE: - psia kość lub psia kostka - na psa urok - kurza stopa - kurza noga - kurczę blade - kurczę felek - kurna chata - kaczy zad - w mordę jeża - motyla noga PRZEKLEŃSTWA WARZYWNO POCHODNE: - słona kukurydza - coś mi się popapryczyło PRZEKLEŃSTWA NIESKLASYFIKOWANE: - a niech mnie drzwi ścisną! - do diaska! - niech to dunder świśnie! - do stu piorunów! - do stu tysięcy par kartaczy! - obyś sczezł - pocałuj mnie w grząśl - do jasnej Anielki - kurna olek - chyba Cię popiętroliło - niech mnie kule biją - ja pier papier - Holender! - do kroćset! - na belzebuba! xDxDxD
     
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    A tasaczek miał?:p brrr xD

    * o tralala :p
    xDxD no co taaaaaaaka ryba była :D Oby tam u Ciebie pogoda dopisała i już niedługo mogłaś się cieszyć wędkowaniem z DP :D;)
     
  15. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Brakuje tylko podsumowania "domyślałam się, że będzie wielki, ale nie myślałam że aż tak!" xD
     
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    no wiesz ja sie nie znam...:pxD
    ps.
    zart moich kumpli
     
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

  18. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ty czaro...dziejka jesteś..Napisałaś to przed skokiem Wellingera8)xD
     
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bo czułam w stawie :D Mój staw kolanowy się nigdy nie myli xD
     
  20. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Bo na gigancie;)
    Brawo Kamil:inlove: Coś niesamowitego:D
    I jakie odległości...
    I Żyle puścili ...przez te oczy,te oczy zielone ooszaalaaałem
    A dla Noriaki Kasai-ukłony w pas. 44 lat i wciąż skoki na najwyższym poziomie:DPodziwiam takich sportowców