blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxDxD Ja tam Lucyfera zamierzam oglądać :p W niedzielę leciał 2 odcinek i mnie wciągnęło. Poszukam w kompie do obejrzenia xD
     
  2. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Ja tam Sprawiedliwych oglądam xD
     
  3. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Ja nie wiem co obejrzę, bo żadnych seriali nie oglądam :) Jak zwykle przelecę wszystkie kanały i stwierdzę, że za co ja ten abonament płacę ;) jak nic nie ma ciekawego do obejrzenia :)
     
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Widziałem zapowiedzi w TV jakieś dwa tygodnie temu. Postanowiłem nie czekać i wcześniej sprawdzić serial. Na stronie, na którą trzeba zajrzeć, znalazłem dwa sezony. Wciągnąłem praktycznie na raz.
    Jest też w necie zapowiedź trzeciego sezonu.
    Czekam.
     
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dokładnie mam tak samo. W tv rzadko coś obejrzę, bo albo oglądane multum razy albo nic ciekawego nie ma. Siedziałam kiedyś u siostry, cyfrowy Polsat ma chyba koło 150-ciu programów i pstrykałam i pstrykałam i nic do obejrzenia nie znalazłam o_O Dlatego przeważnie na kompie oglądam. Chyba, że jakiś mecz jest tudzież skoki czy inne :p

    Ja po tych dwóch odcinkach też zamierzam wciągnąć na raz :p A że będzie trzeci sezon to mnie cieszy bardzo :)
     
  6. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Są jeszcze te tabsy na śmiganie w czasie? Jak są to biorę :D Chce na koncert Nirvany iść xD:inlove::inlove::inlove:

    Telewizora nie mam, ale seriale lubię :D za Lucka się właśnie mam zabierać :D
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD Zostały jeszcze, więc śmigaj śmiało :D Koncert Nirvany... brzmi nieźle :D;)
     
  8. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    mnie nie wciagnal Lucek w tej wersji...probowalam przez pare odcinkow sie do niego przekonac ale nie dalam rady :oops:
    wole tego z SPN:p
    ide z Toba:music:xD:cry:
     
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ja to mam znowu problem z SN.
    Ale to tylko dlatego, że musiałbym czytać (od piątego sezonu chyba, pierwsze oglądałem).
    Za diabła nie mogę się przemóc.
    Co próbuję, to skupiam się na tekście i ucieka mi akcja.
    No nie mogę i już, czekam na lektora.
     
  10. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Kwestia przyzwyczajenia i wyćwiczenia podzielności uwagi :D wydaje mi się, że warto... nawet nie, że Supernatural, ale ogólnie cokolwiek nie oglądasz... jak wszyscy "mówią tym samym głosem" to sporo uroku to traci :oops: no i tłumaczenia te oficjalne lektorskie też sporo do życzenia pozostawiają :oops:
     
  11. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    jak skonczyl sie lektor w 5 bodajze sezonie SPN tez wydawalo mi sie ,ze bedzie gorzej.teraz tak sie przyzwyczailam do napisow ,ze lektor by mi na nerwy dzialal.nawet czesc 12 sezonu ogladalam po angielsku bez napisow-dawalam rade.teraz z lenistwa czekam dwa dni dluzej i ogladam ze swiezutkimi napisami ;)
     
  12. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Ja pierwszy raz z lektorem zaczęłam oglądać, potem jakoś na 4 sezonie przerwałam i po kilku latach zaczęłam od nowa już z napisami.. to było tylko takie o_O:eek:o_Oo_O:eek: toż to ten sam serial? xD I w ogóle zdałam sobie sprawę z tego, że wcześniej nie wiedziałam jaki Dean ma głos xDxD byłam zdziwiona, że taki niski i gburowaty xD teraz już się przyzwyczaiłam i go kocham :p
     
  13. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    . A ja muszę przyznac, że najnowszy sezon Spn skończyłam oglądać na 3 odcinku. Nie wciągnął mnie. chyba mam przesyt. 8)
     
  14. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Odnośnie seriali to obecnie oglądam Trupy /Żywe/ , czekam na kolejny Tron /Grę o/ i zerkam w wolnej chwili na powtórki House /Dr/.

    Natomiast niezmiennie polecam Breaking Bad , Dextera /do pewnego momentu/ , 6 stóp pod ziemią , Rodzinę Soprano , Miasteczko Twin Peaks i pewnie trochę by jeszcze się zebrało , ale te typy to na szybko co w głowie siedzi.
     
  15. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Miło mi to czytać, bo oglądam bądź oglądałam dokładnie te same seriale:), pomijając Twin Peaks, do którego nie mogłam się jakoś przekonać. TWD oglądam namiętnie, uwielbiam ten serial:), na Grę o tron już czekam z niecierpliwością, bo będzie się działo sądząc po rewelacyjnym zakończeniu ostatniego sezonu. Dr House świetny:), to można oglądać o każdej porze dnia i nocy. Breaking Bad - z opisu wydawałoby się, że nic nadzwyczajnego, a jednak...:) Dexter...no cóż Dexter... to po prostu Dexter:). Soprano i niezapomniany Tony, właśnie ostatnio obejrzałam wszystkie sezony po raz drugi:). A Boardwalk Empire oglądałeś?
     
    gadek i blazers lubią to.
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    Poważnie się zastanawiam czy się za te żywe trupy nie zabrać, kilka mi osób już mówiło, że warto. Może zerknę na kilka odcinków :)
    Twin Peaks oglądałam dawno temu, miał w sobie coś ten serial, a House był moim ulubieńcem :p Ostatniego sezonu całego tylko nie obejrzałam - muszę nadrobić :p

    15 marca


    [​IMG]

    Przychodzi facet do sklepu z puzzlami i mówi:
    - Proszę puzzle z wieloma częściami. Sprzedawczyni daje 100 puzzli.
    - Niech pani sobie nie żartuje, jestem zawodowcem. Daje mu 500 puzzli.
    - Takie to układam w 10 minut. Daje mu 1000 puzzli. - Takie moje dzieci układają w 30 minut.
    - No to niech pan idzie na drugą stronę ulicy, tam jest piekarnia, kup pan sobie tam bułkę tartą i złóż rogala.
     
  17. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    No patrz, jak sie wstrzelilam w swieto z pracami kuchennymi: ciasto na chalke w lodowce rosnie ( pieczenie wieczorem), a w piekarniku bezy :D

    Bry slodkie ;)
     
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D Idealnie wyczekałaś. Chałka mmm... lubię z dżemem z porzeczki, pycha. Bezy też w sumie lubię :p


    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 15 marca 2017
  19. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Jasne , Buscemi wymiatał i ogólnie mega klimatyczny serial /też osobista czołówka/, ale zakończenie nie do końca mi zagrało.
    Zresztą z finałami tak jest , Dexter również kompletnie nie wypalił , a np. 6 Stóp czy Sopranos to fantastyczne zakończenia genialnych historii.
    Ciekawi mnie jak skończą Trupy /Benia daj im szansę , też nie jestem fanem zombiaków;)/ , bo o Tron jakoś się nie martwię.

    Bry klasyczne.
     
  20. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    mi tez sie ciezko ogladalo poczatki 12 sezonu.na cale szczescie pozniej zrobilo sie ciekawiej ;)