blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. gadek

    gadek Fanatyk forum

  2. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

  4. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    No patrz. A mnie jedna farmerka mówiła, że Cię zapraszała na najbliższy weekend ;)
     
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    Mój dzień. Piegów mam pod dostatkiem, a nawet nie jestem ruda :pxD

    oraz Dzień Puszystych

    [​IMG]

     
  6. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Uuu no to kochana jeszcze większej ilości piegów Ci życzę:D;)

    A ja ani piegowata,ani puszysta,więc kiedy poświętuję:music:,chyba jak będzie dzień perkatych nosówxD

    Zebrałam sobie chmurki i całkiem nieźle to wygląda [​IMG] ,kiedyś muszę sprawdzić ile wyjdzie ze wszystkich razem.
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D Kilka jeszcze mogę przygarnąć, może gdzieś wcisnę :pxD:cry: A chmurki nieźle dają, też coś koło tego miałam ;). Ale też mnie ciekawi ile by było ze wszystkich, muszę kiedyś obczaić :)
     
  8. gadek

    gadek Fanatyk forum

  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

  10. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

  11. gadek

    gadek Fanatyk forum

  12. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    A bo ja wiem czemu zmniejszyli, porównując mój rząd z poradnikiem to mają takie same rozmiary...
     
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Czego mi brakuje,to wiem-2 kwiatków i ostatniej pagody,czy jak jej tam-reszta w komplecie-i tak pewnie zostanie,bo przeciez florków na głupoty nie wydam..-.-
    A co tu dziś tak cicho?o_Oo_Oo_Oo_O Ja po nocce,to usprawiedliwiona ale Wy?-.-Wszystkie tabsy wyżarliście i co?Gdzie wy?Czy na wszelki tasaczek nikt się nadziać nie chce?:p Teraz,to już jutro poczytam,bo spadam.Aaa,zaprosiłam nowego gracza na kozetkę,mam nadzieję,że się u nas przyjmie,jeśli się w ogóle pojawi,bo jak poczyta,to może się wystraszyć...:D Ale jakby Wam zbywały smutasy albo naleśniki-to please:Ciapciak1703.Bahamkę ma malutką...Gra od stycznia br.No i już mnie nie ma,do jutra,paaa:music::music::music:
     
    Ostatnie edytowanie: 1 marca 2017
  14. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    No wiesz głupoty jak możesz..toż to dorobek farmerów..
    Hm cosik mi się zdaję że muszę skorzystać z kozetki.:cry::cry:.nie umiem odnaleźć się na forum..:cry::cry::cry:
    Dobry...
     
  15. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    To już znalazłaś właściwe miejsce...:p Ja j.w-na dziś już mnie nie ma-na oczy nie widzę :pAle jutro będę...
     
  16. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    Muszę dodać /bo tracę wiarygodność wśród pacjentów :p/, że nie jest to spotkanie w pijalni .
    Z drugiej strony władza wie wszystko /no prawie/ xD:cry:xD.

    To dzisiaj jest ten śledzik 8) ?

    Bry środkowe.
     
  17. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Śledzik to był wczoraj....8)
    A dzisiaj to trzeba głowę popiołem posypać...;):p
     
  18. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    Jakoś w niedoczasie jestem , a głowę to mi siwizna posypuje , a może to łupież ? ;)
     
  19. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Bienia :D:D:D
    Gratuluje setki :D Od teraz z gorki podobno ;)


    A Doktorek siwieje, bo terapia z miejsca sama nie chce ruszyc i pacjenci tez potrafia przylozyc :p
     
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    24 lata i siwizna? :p To na pewno mąka czy inny cukier puder, za długo w kuchni z tym śledzikiem siedziałeś ;)
    Aha już wyczaiła :p xD Dzięki Madzia :inlove:;) Te 25 baniek zdecydowanie lepiej wygląda niż 104 :D

    Nawet byłam się posypać tym popiołem i to pewnie dlatego ;)

    [​IMG]