blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Doktor to zamiast małpki przywiezie, krokodyla, piranię, albo rekina, fosę wokół kozetki wykopie i tam im miejscówkę zrobi :p A oprócz tego może się przyplatać /sam/ zupełnie przypadkiem jakiś mały niewinny berbeć :pxD

    o_OxD On po tego koguta, a potem droga wolna xD:cry:
     
  2. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Monia, ja tu jeszcze jednego zainteresowanego Twoim powabem widzę ;)
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  3. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Monika jeszcze trochę pohulasz i będę o Ciebie zazdrosnaxD
    Dzisiaj pierwszy raz zobaczył Cię Baca i mi się pyta dlaczego ja mu tak nie tańczę:D:cry::D
     
  4. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    O jaki najarany wilk xDxDxD Monia biedna ta Twoja kurka :DxDxD
     
  5. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Olga,fuj to jakiś zramolały dziad:cry::cry: co ,ja mam mu dziób ściereczką wycierać ??? i w ogóle jakiś taki wyliniały o_O

    Nooooo i o to mi chodziło o ten przypadek i niewinnexD:cry::cry:
    To lepiej żeby się ten kogut obudził:music:chyba zrzucę to i owo.Jakoś duszno się tutaj zrobiło :D

    Zecia,oddasz mnie temu tam wyżej na pożarcie???o_O:cry:ja stara i łykowata jestem:oops:

    Daj Bacy buziaka ode mnie :D normalnie miska mi się ucieszyła na Twojego postaxD:cry:chociaż jeden,który docenia wdzięk i powab:D
    Ania,zacznij trenować,bo jak mu inna zacznie to co wtedy:D??
     
  6. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Wyposzczony to mu leci tu i ówdzie :D
     
  7. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Baca kombinuje jakąś rurę pomiędzy sufitem a podłogą. Powiedział, że nie popuści.xD

    Buziaka dałam :inlove:
     
  8. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Boszsz, jakie to to sie wybredne zrobilo:p
    Tu zramolaly, tam, ze zezre...
    Mnie by nie przeszkadzalo, gdyby jeden czy drugi mnie skubnal:pxDxD
    Lepsze to niz ten plastik fantastik z przyklejonym usmiechemxD , ktory tylko patrzec potrafi...
     
  9. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Czujesz ten klimat,kura i sęp???:DxD:cry:

    Ania to się taniec go-go nazywa czy jakoś tak:oops: trza być takim gibkim nawet bardzo gibkim i mieć te noooo ruchy wężowe i kocie xD:cry:
    za przekazanie buziaka dziękuję :)
    A jak Ty myśliszo_O kura nie kura,ale szanowac się musi i z byle sępem zadawać się nie będzie a do tego plastik fantastik przyzwyczajona jestem:D
    teraz lukam za horyzont i czekam na księcia na białym koniuxD:cry:
     
  10. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Monia :D
    [​IMG]
     
  11. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Wiesz,mnie to się marzy "rumjanek "xD:cry:
     
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Byle nie takiego xD:cry:

    [​IMG]
     
  13. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Rumjanek to najlepiej przy grypie działa xD
     
  14. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    o_OxD:cry::cry: nie chcę takiego księciaxDjuż wolę dobrowolnie zamknąć się wieży

    Do was też DP mówi Słoneczko???[​IMG]
     
  15. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    bry:D dzis po pracy mialam ochote na drzemke..... pogoda w kratke, bol glowy aleeeee:
    [​IMG]
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :DxDxDMam tak prawie codziennie koło północy jak usilnie chcę się położyć, i właśnie wtedy ta macarena postanawia poćwiczyć choreografię na moim łóżku xD:cry:Ale za to rano jakoś nie chce jej się tego robić xD
     
  17. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    Hahahaha dzis w nocy Macarene odstawial moj syn...... od 1 w nocy do 6 rano:) to nic ze ja juz o 5 musialam wstawac ,,eeeeee macarena,, hahahaa
     
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    O matulu, ale sobie porę wymyślił. Tiaaa ale przecież właśnie wtedy ta macarena najlepiej wychodzi xD . Właściwie w każdej w umowie o pracę powinien być punkt, że można się czasem spóźnić lub być niedysponowanym bo akurat trzeba było pilnie macarenę w nocy poćwiczyć xD:cry::p
     
  19. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    Nie chce widziec reakcji mojej szefowej jak jej z taka propozycja wyskocze o_O:pxD:cry:
     
  20. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Jakbym szefowej powiedziała, że miałam taką imprezę, że do pracy się nie nadaję, dostałabym ochrzan, że jej nie zabrałam...xD
    Już zdarzało mi się dniówkę od drzemki zaczynać :D