blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry urlopowe :)

    Wolne dwa dni :p poczytałam o evencie i strzelaniu :sleepy::cry::p Jeszcze się okazuje, że trzeba będzie Babę Mruczkę pokonać, żeby dodatkową nagrodę zdobyć :cry::cry: Ciężko to widzę :p

    Dziś Dzień Radia to taki mały wkręt radiowy:

     
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A ja tam zauroczona ;);) jestem-stara jestem,demencję mam,to może mi się zauroczenie z lubieniem pomieniać ...Rafałek -Jutro NASZE Święto :inlove: A co....:D Bry i dobranoc.(nie wiem,czemu się tak przed Anką-Bacową, bronicie-to grzech,że się kogoś lubi bardziej?o_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_O )Ahoj :p
     
  3. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    żaden grzech...przecież pisałam, że go lubię:inlove: i z wypowiedzi na forum i prywatnie...i wcale się tego nie wypieramxD:cry:xD
     
  4. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Dla panów ku przestrodze: ;)
    [​IMG]
     
  5. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Wstydzą się przyznać i tyle :p:p ja nie do końca wierna jestem :oops: bo do co najmniej trzech fanklubów należę xD ale ja ogóle wszystkich facetów kocham xD feministki by ze mnie nie było, nie wyobrażam sobie świata bez samców :cry:
     
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxD Albo jeśli nie zapomniał, ale nie prezent nie taki :p

    [​IMG]
     
  7. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    To jakie to porsche stoi u Ciebie za oknem? Bo nie chcę strzelić takiej samej gafy :p
     
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D:DxD Czarne 911, mrrrrr. Przysięgła bym, że je tam widziałam, jak pokazywał. Nie kupuj czarnych ;)xD:cry:
     
  9. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Patrze na zdjecie u Zlej, patrze na dowcip u Beni i ciesze sie, ze nie obchodze tego swieta xD:cry:xD
    Widel nie mam, krwiozerczych zapedow tym bardziej, a rajstopy w prezencie dostaje tylko od tesciowejxD:cry:xD

    Bry wieczorne
     
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxD Ma gest teściowa :p Ale te widły to poszukaj, bo jak by tak pokombinować i z tych wideł i rajstop cos na kształt procy zrobił to może by strzelanie z kuleczków od jutra śmigało jak tralala i Baba Mruczka na łopatki rozłożona xD:cry:xD
     
  11. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Krow ni mam, w zwiazku z tym gnoju i widel tyz;)
    Miotle mam odlotowa za to xD:cry:xD Ale to chyba nie ten event;)

    Baba Jaga tfu Mruczka moze sie schowac, bo cel na balonach renzowych mam wycwiczony:p. Mam nadzieje, ze zlote serca beda sie pojawiac z przyzwoita czestotliwoscia i ze maxa uda sie nie raz ustrzelic;)
     
  12. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    W Walentynki dla chłopczyka i dziewczynki :)

    [​IMG]
    Miłego dnia :)
     
  13. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    o_Ono dobra zapomnial to zapomnial ale czemus moje widly zajumala spod stodoły,hę?-.-xD:cry::cry:
     
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dzień dobry, po krótkiej przerwie.

    Musiałem edytować >>ten<< post i dopisać draculika.
    Zastanawiałem się jak mam zdecydować o wygranej.
    Takie jurorowanie, to zadanie niewdzięczne.
    Doceniając jedną osobę, można całkowicie nieświadomie skrzywdzić drugą.
    W związku z tym, jedyne rozwiązanie widzę tak:

    Wyślę obiecane wieńce każdej osobie z listy (mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem, jeżeli tak, to niech się przypomni)

    Zacznę po północy, tylko nie wiem jak to wyjdzie, bo osób jest osiem, a można wysłać tylko siedem prezentów. Chyba, że rzemiosło można za florki, to dam radę na dwa razy.

    Pozdrawiam i gratuluję inwencji.

    Halny Ryś ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 14 lutego 2017
  15. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Halny Rysiu :) ja tak sobie dla jaj wzięłam udział w konkursie, nie dla nagrody, więc bardzo proszę nic mi nie wysyłaj :)
    A za fl rzemiosła nie można wysłać niestety :)

     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D Ta z Twojej sygny zdecydowanie ładniejsza :D;):inlove:

    Walentynki Anki, Agi i Złej też przecudnej urody :inlove:


    Bry 14-ste :)
     
  17. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    [​IMG]
    Miły to dzień, chociaż ja wychowana jestem na Dniu Kobiet, moja mama dostawała w pracy w prezencie goździka i rajstopy:)

    Dzisiaj mój mąż wrócił do domu z pieczywem i malutkim serniczkiem w kształcie serca a z wierzchu ma czerwoną galaretkę.
    Zrobiło mi się bardzo przyjemnie, dostałam przy tym buziaka :inlove:


    Życzę wszystkim świętującym, dnia pełnego miłości, a pozostałym po prostu miłego, spokojnego dnia.

     
    Ostatnie edytowanie: 14 lutego 2017
  18. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    miejsce w sasiadach mam ale kto odpadl?o_Ozabijcie-pojecia nie mam...niby wszyscy sa:oops:jakby ktos mial miejsce to zapraszam.;)
     
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    U mnie to dziś wiosnotynki :pxD:cry: Słońce, ptaszęta ćwierkają :p A tu jeszcze na farmie zapowiadają jajo motyla z bonusem 300% pd/tpd z oaz. No nic tylko rozmnażać xD i kolorować :p
     
  20. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Ładne te jajo, ale chyba mogę się bez niego obyć :D Strzeliłam focha na wszelkie wyprze organizowane przez BP.