blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Tak
    bez zadnej kropki:)
     
    MOD_Zgredek*, gadek oraz aweva55 lubią to.
  2. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    nie można, sprawdziłam, bo w pasku siedzi. Przy próbie wysłania niewidoczny
     
    ma-ter, gadek oraz aweva55 lubią to.
  3. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Ajjj, no to nie wyślemy :(
     
    gadek lubi to.
  4. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    tak myślałam
     
    gadek lubi to.
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    A szkoda, ja z chęcią pozbyłabym się go. A propo 4-polówek dających dużo PD jak ktoś chce jakiś to piszcie, mogę oddać ( u mnie sporo w pasku siedzi). Tylko napiszcie nazwę, bo nie pamiętam, a sprawdzę czy mam.
     
  6. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Kto szukał tego błekitnego czegośtam, wyrwałam z balona xD
     
  7. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Kasialka szukała :)
     
    Kasialka i aweva55 lubią to.
  8. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Kasialka
     
    Kasialka, aweva55 oraz gadek lubią to.
  9. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    już do niej napisałam, dzięki :)
     
  10. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Ja nie mogę, skleroza nie boli - przeglądam balon i większości itemów nie kojarzę ..hihihi co chwilę zaglądam do poradnika est-orki i Agaty czy to opłacalne ..:)..no i przeważnie juz oferta z balona znika :pxDxD...jak tam łowy szukacie jeszcze coś konkretnego ??
     
    gadek, Marrylan oraz aweva55 lubią to.
  11. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ja jakoś nie mam zapału do tego balonu żeby przejrzeć. Wyjątkowo nieogarnięta jestem w tym GT i nie wiem co trzeba szukaćxD:cry::cry:
     
  12. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Za dużo zablokowane- szczególnie w drzewach mam braki ..te co odblokowali i hipcie mam od dobrych duszyczek ..w zasadzie dla mnie może być koniec G&T :pxD...tak przeglądam balon ale warsztatów różowych u mnie brak :(..mam pół serowni i pół pudeł różowych xDxD
     
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    U mnie balon,to totalna porażka...-.-
     
  14. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Do balona to ja nawet nie zaglądałam jeszcze :sleepy: braki mam przez te moje przerwy, ale za bardzo nie mam czego wymieniać xD a balon to raczej droga instytucja :p
     
  15. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Czego brakuje? Może znajdę..
     
    gadek, Marrylan oraz aweva55 lubią to.
  16. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No nie koniecznie, bo jak ktoś ma cierpliwość do balona to można całkiem fajne fanty upolować i to nie drogo
     
  17. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Nic, bez czego by się grać nie dało :p dawniej jakoś tak lubiłam mieć wszystkiego przynajmniej po jednej sztuce, dla samego Miecia, ale już mi chyba przeszło ;)
    W sumie coś w tym jest, ooo i całkiem zapomniałam, że tam już wyszukiwarka jest :D to może jednak się przejdę rozglądnąć
     
  18. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    No ja miałam farta ..były 2 oferty- 2 drzewka gojiXXL za 1 flaszowiec..no to szybko lecę sciąć flaszowce i zdążyłam ...dopiero po fakcie się zastanowiłam co to za drzewa te flaszowce czy TS-owe , czy z jakiegoś eventu ...zaraz do sklepu zajrzałam i kupiłam parę sztuk ..masakra nie wiem co mi w lesie rośnie xDxD
     
  19. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Może dlatego, że za dużo tego wszystkiego wprowadzają i ciężko się połapać co jest nowego, gdzie było do zdobycia i czy wszystko się ma.
     
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Już dawno powinny być osobne zakładki: zwykłe, TS-y; zagrody, warsztaty - przynajmniej w pasku (o targu nie wspomnę).

    Tyle razy było G&T i dalej nie wiem:
    Balon jest globalny, czy może podzielony jak targi ?