blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    To tak jak ja:oops::p
    o_OGenialne rozwiązaniexD:cry:xD
     
  2. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    A gdzie tam auto! Rower, albo z buta. Zanim by człowiek otworzył garaż, wyjechał autem, zamknął garaż, otworzył bramę, wyjechał z bramy, zamknął bramę, dojechał, postał w korku przed "stopem", bo autostradę i zjazd wybudowali, ale o porządnym połączeniu jej z lokalnymi drogami już nikt nie pomyślał, no także jeszcze troche postał w korku, zaparkował... To ja tym rowerem dopedałuje.

    A.. no i może jeszcze trochę, ale tylko troszke na to wpływa brak prawa jazdy :p xD
     
  3. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Na wiosnę, jak na wiosnę, ale jak się teraz zaczniesz starać, to latem powinny być efekty :p
     
  4. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    A na co Ci prawo jazdy? Jak nie masz, to Ci nikt nie zabierze;)xD Ważniejszy samochód, bez tego ani rusz:p
     
  5. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Ja zawsze narzekam, że do pracy muszę iść na piechotę... no kto to widział, żeby w centrum miasta nie było połączenia komunikacją... całe 7 minut muszę lecieć z buta :D

    Zgredek, Ty przestań krakać, ja jeszcze imienia nie mam >:(

    Idę, bo usnę na klawiaturze, miłej nocy i pozdrowienia dla Doktora :)
     
  6. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Myśl. Myślenie ma przyszłość. W tym przypadku całkiem niedaleką xD
     
  7. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Prawo jazdy nieistotne, byle OC samochodu było aktualne. Bo przegląd już niekoniecznie ;)xD
     
  8. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Mam szybciutkie pytanie do was :D Bo wy zawsze bardziej zorientowani niż wujek google :p

    W ramach bardzo szybkiego (bo się rok kończy xD) spełniania postanowień noworocznych sprzed roku, lecę dzisiaj w nocy przez całą Polskę do Sopotu (chyba, że nas fantazja poniesie, to na Hel)... zobaczyć Bałtyk (nigdy nad naszym morzem nie byłam). Będę tam dosłownie pół dnia, bo w poniedziałek trzeba zdążyć do roboty :cry:, ale może jest coś co koniecznie trzeba tam zobaczyć? Macie jakieś miejsca, które koniecznie trzeba odwiedzić? Zaznaczając, że nigdy nie byłam na mapie "wyżej" niż Poznań/Łódź/Warszawa? Albo coś po drodze na trasie Kraków-Sopot, przy czym koniecznie trzeba się zatrzymać i cyknąć zdjęcie?

    A może w ogóle jest jakieś inne miejsce w okolicy z którego warto na Bałtyk poparzyć? Trójmiasto wygrało, bo A1 najszybciej się teleportować :)
     
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dokładnie xD I nie trzeba się uczyć odpowiedzi na te wszystkie trudne pytania:

    [​IMG]

    Aga byłam w Sopocie w "Kamiennym Potoku" Ale akurat tam niewiele zdjęć cyknęłam, praktycznie tylko w ośrodku w którym mieszkałyśmy z koleżanką. No i na molo:

    [​IMG]

    Dopiero w Gdańsku na starówce i w porcie przy statkach ;)

    [​IMG]

    [​IMG]

    Głównie się plażowaliśmy albo chodziliśmy plażą między Sopotem a Gdańskiem ;) W oceanarium nie byłam i szkoda bo podobno fajnie ;) Na morze warto popatrzeć o zachodzie słońca :inlove:

    EDIT: W Sopocie nieopodal plaży, blisko Hotelu Grand na ul. Powstańców Warszawy jest taka fajna góralska knajpa "Koliba" byłam i polecam ;)

    [​IMG]

    Bry :)
     
    Ostatnie edytowanie: 17 grudnia 2016
  10. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Nazwiesz je "chłopiec" lub "dziewczynka". A druga połówka w przyszłości imię nada ;)xDxD
     
  11. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Wszystkie odpowiedzi są poprawne? :D
     
  12. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    W 3-miescie to co najwyzej na zatoke popatrzysz :pxD
    Sopotu dobrze nie znam, ale tam przede wszystkim molo i stara zabudowa wokol. Gdansk- wiadomo Stare Miasto z Motlawa i Zurawiem (od starowki do morza kawalek jest, trzeba autem).
    W Gdyni koniecznie klify w Orlowie, na prawde ladny i ciekawy kawalek wybrzeza.
    Plaze o tej porze roku kocham na Wyspie Sobieszewskiej. Jest szeroka, z ubitym piaskiem, bardzo malo ludzi. Mozna spotkac sporo ptakow, bo niedaleko rezerwat.
    W Helu bylam z dziecmi w czasie wakacji, ladnie tam teraz jest. Zadbane miasteczko, deptak od strony zatoki z ciekawostkami przyrodniczymi, sporo knajpek.

    O tej porze roku wieje i to ostro. Koniecznie cieple kapoty i cos na glowe trzeba miec. No i nie zapomnij rekawiczek ;)

    Bry przedswiateczne.
     
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D

    A puki co można w takich ciuszkach chodzić

    [​IMG]

    boy or girl? - chłopiec czy dziewczynka :p
    xD Też się zastanawiam, chyba bym oblała to pytanie na egzaminie :p Bo w sumie okoliczności bywają różne :p
     
  14. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Magda ,a co temu Twojemu wielbłądowi tam dynda tak ?:pxDxD
     
  15. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    A co może dyndać wielbłądowi, dzwoneczki dyndająxD
    ale to jest chyba lama, to jej nie wiem co dynda:p
     
  16. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    lama jest z gatunku wielbłądowatych to pewnie obu przedstawicielom dynda to samo :pxD
     
  17. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Zobacz lama to rodzaj żeński, a jak będzie chłopczyk od lamy ?:D
     
  18. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    lamer?
     
  19. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    A może lamus?:p
    Bry
     
  20. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Lamer to pewnie taki wielbłądowaty, za którego chcieli mnie wymienić.;)xD
    a nawet za dwaxD
    aż poszłam do wiki sprawdzić co oznacza.

    Lamer (z ang. lamekulawy) – potoczne i pejoratywne określenie osoby niekompetentnej - a przy tym starajacej się uchodzić za dobrze obeznaną - w określonej dziedzinie lub mało inteligentnej, niedojrzałej, upośledzonej społecznie.
    Terminu używa się w różnych kontekstach, jednak zazwyczaj w związku z elektroniką lub mediami elektronicznymi.
    Lamer to termin wywodzący się prawdopodobnie ze slangu subkultury hakerów.